Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 51

  • 27 966
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 213
Благодаря ви момичета за милите думи  bouquet Hug..

# 706
  • София
  • Мнения: 10 858
Е бива ли така сега ... ами аз  Crossing Arms
Разбирам, че си прекрасна  Heart Eyes Ами то няма как, на нашия режим сме все прекрасници  Laughing
 Hug

За днес отчитам:
1. Спартанската: https://www.youtube.com/watch?v=MPb_0GC8HlQ&index=2&list … A2vp7MSBOIdwiqBje
2. Корем, кратичко, с Тони: https://www.youtube.com/watch?v=kYcrMejXlw8&index=8&list … b0Q-Jm4IXFO_BxJ1O
3. Лек пилатес за крака и дупе на Блендерите: http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/Leg-Slimming-Pila … s-Tone-Thighs/jo/

# 707
  • Мнения: 10 006
О, Семора, съжалявам, че не те видях. Живот и здраве, във Фейса. Искам и аз да се включа в групата ви, ще ми е приятно да ви видя всички. 

Отчитам 8км бягане в парка на гладно, (Забравих да си изпия карнитина! ooooh!)
120 лицеви опори, 40 нормални, останалите от колене, но се старах да са качествени, и накарая 200 коремни вариации.

Довечера Хот йога 90 мин.

Вив, кой е вашия режим, ВМНВ?

# 708
  • Мнения: 817


Отчитам 8км бягане в парка на гладно, (Забравих да си изпия карнитина! ooooh!)
120 лицеви опори, 40 нормални, останалите от колене, но се старах да са качествени, и накарая 200 коремни вариации.


Странен избор. В какъв ред това?

# 709
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 353
Вивиан, леле колко тренировки, а особено първата е  Shocked

# 710
  • Мнения: 2 848
Отчитам 100 клека, направени в обедната почивка.

karinita 700 клека  Simple Smile уау - браво

Довечера продължавам с Шон Rip'T Circuit. Да ви кажа от пет месеца тренировката ми е само с Шон - вече имам чувството, че си живеем заедно  Joy

# 711
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък откакто не тренрам с Шон, корема ми провисна  ooooh! Самата коремна стена ми се отпусна, виждам я  Close

Атари  Joy и аз така  Laughing  А пък и си е сладур, не моЖ му се отрече  Flutter

Дези, да - ВМ-НВХ.  Blush

# 712
  • Мнения: 2 848
Да,  Joy обаче като приключа и Гамата, смятам да се огледам за някой друг. Може би ще се пробвам с Джилиян  newsm78 или Боб Харпър, но той направо ме плаши. Винаги когато съм правила негова тренировка после имам страшна мускулна треска.
Имам още месец да се чудя  Grinning
PS ама Шон наистина е сладур  Embarassed

# 713
  • София
  • Мнения: 10 858
Ако никак не ти се разделя с Шон, можеш да направиш хибрида, ако решиш.
Това е нещо като компилация от всички нива в едно, ето календара: http://www.scribd.com/doc/158126642/T25-Gamma-Hybrid

Моя мъж чак на ревност го избиваше от Шон  hahaha
Досега не съм чула жена да не го харесва  Crazy Много е загубил, че е на другия бряг  Laughing

# 714
  • Мнения: 1 194
Ами тука такива бройки се споменават, че аз вече почнах да посвиквам - 700 клека, 200 лицеви, 200 коремни.  Crazy
Аз днес преминавам на второ ниво на Джилиянския шред. Все повече почнах да свиквам и аз с нея. В един момент се надявам да заменя малко с Кристин, най-рано след 20 дни обаче.

# 715
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 353
О, и аз съм с Шон  Mr. Green Снощи Lower focus. Брех, крачетата ми се запалиха от тез' клекове и напади ...

Аз установих, че се пристрастявам към суровите ядки и за момента няма да си купувам, че взех като преди с вафлите ежедневно да ги похапвам  Naughty

# 716
  • Мнения: 10 006


Отчитам 8км бягане в парка на гладно, (Забравих да си изпия карнитина! ooooh!)
120 лицеви опори, 40 нормални, останалите от колене, но се старах да са качествени, и накарая 200 коремни вариации.


Странен избор. В какъв ред това?

След бягането и преди душа. Чудех се къде да ги вместя.
Защо ти се струва странно?

Едит: Много съм зле с лицевите, а момичето от линка в ББтийм ме нахъса да не се отказвам. И аз искам така, а само с искане не става.

# 717
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз ако направя 700 клека, сигурно обиколката на бедрата ще ми се увеличи с 20 см  Joy
Ако изобщо успея да ги направя де ... но мисля, че това е неправилно, от гледна точка на това, че просто са много.

# 718
  • Мнения: 1 194
Руми казва, че ако искаме да имаме дупе да правим клекове. Първата седмица по 20 ден и така нататък до 100. От статиите на Ули обаче казват първо да почнем да правим клековете правилно. Та аз засега си правя колкото са по програма с голямо старание.  Blush
Лицевите ги мъча, по 15 нормални в серия мога да направя, но между сериите Джил слага едни клекове с вдигане на тежести, при които най-вече раменете ми окапват, та оттам и лицевите страдат.
Моите отчети са скромни - ново колело, още с разглобени педали и умението да си стигам пръстите на краката. bowuu
Вчерашният ден ми беше депресарски с тъга и рев по живота в България и само спорта успя да ме извади от дупката.

# 719
  • Мнения: 817
100 клека са грубо 8-9 минути. Всеки сами си преценява, но се чудя просто, като клекнеш 700 пъти каква ти е целта - издръжливост, загуба на мазнини, личен рекорд? Този разговор сме го водили, извинете ме, че пак повдигам въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт