Възглавница

  • 15 742
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 416
Къде продават хубави възглавници на нормални цени? За София става въпрос.
От известно време имам ужасен проблем с намирането на възглавница. Деформират се много бързо, не са удобни, просто ужасни!
За възглавниците на ТЕД говоря - пълни боклуци, както и матраците им, откровено ги мразя  #Cussing out #2gunfire
До гуша ми дойде да не мога да спя нормално и да се събуждам с боляща глава заради отвратителните възглавници на тази марка! Преди време пък с един техен матрак се измъчих.
Там е работата, че не знам каква друга възглавница да си купя, която да съм сигурна, че е по-качествена, навсякъде само на ТЕД намирам. И да не е някаква ненормална цена като например над 20лв, защото това все пак е възглавница, ползва се и се изхвърля на определен период, не се ползва с години.
В Ikea добри ли са възглавниците?

# 1
  • София
  • Мнения: 34 795
На мен не ми харесват, имам 6бр.
Купувам често, защото хвърлям често. В Карфур има едни по 4-5 лв, купувам поне по 4-5 през няколко месеца. Качеството отговаря на порядъчните 25 левови.
Взех също едни към 20 лева бяха, пак от Карфур - страхотни! За съжаление не помня фирма производител, но бяха български. Много плътни, обемни, не са мръднали. И за първи път в живота си спя на 1 възглавница с тях.
Купувала съм анатомични, ортопедични, с мемори пяна, със изстудяващ гел бла бла бла - хич не ми допадат.
Едни от Метро също не са мръднали - капитонирани със силиконова вата, но се перат и на 60 градуса в пералня. Вадя, "разпухквам" и са като нови.

# 2
  • Мнения: 6 708

Едни от Метро също не са мръднали - капитонирани със силиконова вата, но се перат и на 60 градуса в пералня. Вадя, "разпухквам" и са като нови.

Това ми звучи доста добре. Аз също много трудно намирам възглавница. Ще проверя в Метро дали няма още такива или поне подобни...

# 3
  • Мнения: 5 806
Поръчах матраци Екон чрез дистрибутор в нашия град .При получаването ми дадоха бонус-2 възглавници на същата фирма.Латексови. Е,от тогава-3 години вече спя само на нея.Не е мръднала и на друга не ми е комфортно.Но..въпрос на предпочитания-мъжът и не я хареса и не я ползва. Колко струват,обаче,не зная.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 833
Ние спим на такива, не се деформират, удобни са ни, заслужават си парите.
http://magniflex.bg/products/accessories/medic-pillow/
само са по-едри от стандартните и им трябват от по-големите калъфки.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 810
От 3 години спя на възглавницата на Екон, много съм доволна. Но през лятото спарва...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 325
С две ръце гласувам за възглавниците на Екон. Сега, ако приемем, че е лято, нямаме никакви оплаквания като на РРР. Да, скъпички са, но мисля, че са добра инвестиция. Беше ми писнало от евтини, но бързослягащи ...

# 7
  • София
  • Мнения: 43 833
Ами то като сметне човек колко често си подменя евтините...по-добре по-скъпа, но да си я ползва по-дълго.(все по-често  се уверявам в правотата на поговорката - не съм чак толкова богат, че да си купувам евтини неща)
Спарващ ефект не съм усетила и при магнитата, сега вече не мога да си спомня на 2 или 3 години станаха вече....

# 8
  • Мнения: 6 708
Може ли линк към тези на Екон? Мерси!    bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 43 833
https://ekon-bg.com/bg/products/gotovi_izdeliia-10/vyzglavnici-13 като отвориш някоя отдясно  има цена, според размера се променя.

# 10
  • Мнения: 6 708
Благодаря ти, Angel!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 325
Искам да добавя за Екон - мислете, преди да изберете 12 или 14 см височина.

12 см според нашето удобство се оказа ниска. Сменихме я с 14 см и вече сме абсолютно доволни  Peace Но пък има и потребители,  които  предпочитат по-ниски възглавници !

# 12
  • Мнения: 6 708
Четох им спецификациите - перат ли се тези възглавници? Предполагам, че да, но да питам..
А по Интернет ли ги поръчвате, имат ли някакъв магазин, където могат да се видят?

# 13
  • Мнения: 1 416
Мерси много  Simple Smile  bouquet
Ще погледна тези на Екон в такъв случай. Преди време като купувахме матраци, разгледах в магазина няколко възглавници, не помня марка, но всичките, които гледах, ми се сториха много дунапренести.


В Карфур има едни по 4-5 лв, купувам поне по 4-5 през няколко месеца. Качеството отговаря на порядъчните 25 левови.

Помниш ли марката или нещо, по което да се ориентирам Blush
Ще видя кои са и тези другите, за които говориш, българските от Карфур  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 257
Аз също от години имам проблем с възглавниците. Какви ли не купувахме-деформират се, ниски или високи и т.н. Миналата година си купихме от Икеа в Германия някакви анатомични, по 20 евро. Оттогава спя като бял човек. Сигурно ги има и в нашата Икеа.

Общи условия

Активация на акаунт