СЕДМОКЛАСНИЦИ пред прага на гимназията-тема 53

  • 50 287
  • 730
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 942
Свободни места-четвърто класиране:

http://www.rio-sofia-grad.com/web_folders/appl_files/2014_docs/s … a_4_klasirane.pdf


Зад всяко страхотно дете стои една майка, която си мисли, че не е достатъчно добра!

Какво ни предстои преди началото на 8 клас:

Oт 11.07 до 15.07.2014-подаване на документи за участие в трети етап на класиране. Заявлението за участие в трети етап на класиране е същото, като за първи етап. Образец ще намерите на сайта на РИО.
До 17.07.2014-обявяване на списъците с приетите ученици на трети етап на класиране
От 18.07 до 21.07.2014-записване на ученици, приети на трети етап на класиране
22.07.2014-обявяване на записалите се ученици и броя на незаетите места след трети етап на класиране
Подаване на документи за попълване на незаетите места след трети етап на класиране – само за едно избрано училище, в самото училище, с оригиналните документи.
До 28.07.2014-определя се от директора-попълване на незаетите места след трети етап и записване
До 15.09.2014-море, планина, книги, приятели, компютър, релакс


Архив - темите на набор 2000:
Скрит текст:
Преди училище:
тема 1 - Предучилищници, тема 2 - Предучилищници, тема 3 - Предучилищници
Първи клас:
тема 4 - Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас, тема 5 - Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас, тема 6 - Първокласници, тема 7 - Първокласници, тема 8 - Първокласници, тема 9 - Първокласници, тема 10 - Първокласници, тема 11 - Първокласници, тема 12 - Първокласници, тема 13 - Първокласници, тема 14 - Първокласници, тема 15 - Първокласници, тема 16 - Първокласници, тема 17 - Първокласници във ваканция
Втори клас:
тема 18 - Второкласници ура!!/Набор 2000/, тема 19 - Второкласници, тема 20 - Второкласници, тема 21 - Второкласници, тема 22 - Второкласници, тема 23 - Второкласници, тема 24 - Второкласници
Трети клас:
тема 25 - Раничката стегнах аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 26 - Раничката стегнах аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 27 - Таблицата зная аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 28 - Всички пазят тишина в ТРЕТИ клас не е шега
Четвърти клас:
тема 29 - Четвъртокласници Успех, тема 30 - Четвъртокласници
Пети клас:
тема 31 - Петокласници сме ние и от учене не се боиме!, тема 32 - В ПЕТИ КЛАС всичко ново е за нас, тема 33 - ШЕСТОКЛАСНИЦИ ,
Шести клас:
тема 34 - В ШЕСТИ КЛАС внимавам в час , тема 35 - ШЕСТИ КЛАС привършвам аз, тема 36 - СЕДМИ КЛАС застрашително близо пред нас!,
Седми клас:
тема 37 - СЕДМИ КЛАС не ще уплаши нас! Прас!, тема 38 - СЕДМИ КЛАС ... апосиопеза, тема 39 - СЕДМИ КЛАС - пробни изпити в захлас, тема 40 - СЕДМИ КЛАС - ще бъдем ли през зимната ваканция пас? ,  тема 41 - Седми клас преполовихме - заедно тревожихме се и се веселихме!, тема 42 - СЕДМИ КЛАС - чувства се вече напрежение у нас, тема 43-СЕДМИ КЛАС колкото краят наближава, тук все по-интересно става, тема 44-Седмокласникът се стяга финални метри да пробяга, седмична (16.05-22.05) Седмокласник здраво учи, няма как да не сполучи! , седмична (23.05-29.05) СЕДМОКЛАСНИЦИ се трудят за здравите нерви на майките си, седмична (30.05-05.06) СЕДМОКЛАСНИ резултати - очакване, седмична (06.06-12.06) СЕДМОКЛАСНИЦИ - борба със статистиките, седмична (13.06-19.06) СЕДМОКЛАСНИЦИ - заявления за класиране, седмична (20.06-26.06) СЕДМОКЛАСНИЦИ - трепетно очакване на I тур, седмична (27.06-03.07) СЕДМОКЛАСНИЦИ - класации, заявления, записвания, седмична (04.07-10.07) СЕДМОКЛАСНИЦИ втори етап на класиране

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ:
Министерството рече и отсече - за кандидат-гимназистите
РИО регионални инспекторати за всички области
РИО - София град
Календарен график (от УЦ Регалия)
С извинение към всички майки от страната прилагам една справка, полезни за София, тъй като има най-много училища и деца, събрани на едно място и рискът от объркване е най-голям
Свободни места за професионални гимназии, училища и паралелки и за общински и държавни СОУ и профилирани гимназии след завършен VII клас за трети етап на класиране по Наредба № 11/2005 г.


Литература за 8 клас
А ето и два филма, които си струва да се гледат (най-добре след като сме прочели произведението):
Крадецът на праскови
Орисия (по разказа "Дервишово семе")

Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 20:00 от Фран Джонсън

# 1
  • Мнения: 9 108
  bouquet
Айде на  3 то класиране

# 2
  • Варна
  • Мнения: 262
От класиране на класиране и тя ваканцията ще се изтърколи. Не е истина колко бързо минава времето.
Саш, благодаря за темата  bouquet Купата е страхотна, мисля, че напълно сме си я заслужили.

# 3
  • Мнения: 478
Успех на всички, които не са приключили с кампанията!
Саш,    bouquet

# 4
  • Мнения: 1
Успех на всички дечица  bouquet

# 5
  • Stara Zagora
  • Мнения: 35
Да се запиша,че сме участници в трето класиране.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 284
Ех, в 1 АЕГ има 2 свободни местенца за момчета. Показах на сина, защото му бях обещала, но той вече си искал СМГ. Ще изпуснем рулетката този път.

Успех на момчето на копчето. За 133то- местата  са единични, аз не бих рискувала. По-добре на 4то след разговор с директора.

Има 4то класиране и за ТУЕС, та още деца ще са доволни. 
Между другото, ПЧМГ избиха рибата с немска паралелка! Таксата е поносима и бързо са я запълнили.

# 7
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Успех на останалите за 3 класиране!

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 137
Късмет на децата за трето класиране!

Радо активно почива при баба...

# 9
  • София
  • Мнения: 1 162
И аз така - от класиране в класиране....и то юли си заминал... Thinking Вече искам спокойствие...и на детето му е все едно вече . Днес заминава на море при баба и дядо, ще си дойде чак септември  Grinning. Пък тук да става каквото си ще..

# 10
  • Мнения: 19
Здравейте и благодаря за темата!
Има ли някой линк на заявлението за 3-то класиране? Предварително благодаря!

# 11
  • Мнения: 21 427
Здравейте и благодаря за темата!
Има ли някой линк на заявлението за 3-то класиране? Предварително благодаря!
Същото е като за първо класиране. То така си и пише на него - Заявление за първо (трето) класиране.

# 12
  • Мнения: 4
Успех на всички деца на 3 класиране  Simple Smile Аз записах моите момичета в ГХП ''Св. Св.Кирил и Методий ''хуманитарен профил с английски език ,за малко не ни стигна бала за ЕГ ''Иван Вазов '' Sad Ако някой има някъкви впечатления от хуманитарната гимназия в Пловдив ,моля да ми пиши .

# 13
  • Мнения: 14 388
Да се запиша,че сме участници в трето класиране.

Успех! Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 262
Да се запиша,че сме участници в трето класиране.

Успех! Стискаме палци! Peace

Общи условия

Активация на акаунт