СЕДМОКЛАСНИЦИ пред прага на гимназията-тема 53

  • 50 286
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 527
И в нашето училище - ПМГ Ст. Загора всичко е добре уредено. На сайта пише кога е родителската среща , изнесен е списъка с учебниците . Не трябва да се разкарваме до училището .  Laughing

# 721
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И аз не спирам да хваля нашия сайт - има даже номерата на класните стаи по класове, където трябва да бъдат на 15.09.

# 722
  • Stara Zagora
  • Мнения: 35
След родителската среща да се похваля-Митко има прекрасна класна.Всичко бе много добре организирано относно  закупуването на учебниците по английски език.бяха ни дадени и от кои издателства ще са по математика,български и литература.Искам да попитам относно останалите-музика  и изобразително дали има смисъл да се купуват.

# 723
  • Мнения: 5 235
И аз съм силно впечатлена от класната на моя Митко, от цялостната организация на училището, от атмосферата която създадоха родителите по време на срещата. Сякаш за една година училището се видоизмени. Дори новия директор мина по класовете за да се представи и запознае с нас.
Утре имат опознавателна среща  - клас и класна. Мога само да се надявам тази година да е по-спокойна от миналата.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 91
Искам да попитам относно останалите-музика  и изобразително дали има смисъл да се купуват.
В нашето училище сякаш не ги искат - имаме списък на входната врата на училището само за бълг., литература и математика. Английският също ще се купува групово

Последна редакция: чт, 11 сеп 2014, 14:40 от КремиДж

# 725
  • Варна
  • Мнения: 262
В нашия списък присъстват музиката и изобразителното и съм купила. Колко ще ги отварят не знам, гледам по програма имат по един час седмично.

# 726
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
и при нас в списъка няма ни рисуване, ни музика, ни трудово ли е, какво ли е в момента.

# 727
  • Мнения: 2 076
и аз купих вчера всичките 6 учебника (извън немския) - в информационните технологии ще ги учат на торенти  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 348
 И при нас мина родителската среща. Учебниците по език си ги продават в библиотеката на училището и е добре, че са три части и не е нужно да се купят веднага и трите, а може и поетапно. Др. предмети ни препоръча класната да изчакаме децата да минат при всеки учител и той да си каже точно какво иска. Grinning

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 26 146
и при нас така

# 730
  • София
  • Мнения: 1 942
Извинете ме, че нямам търпение, ама пуснах НОВА ТЕМА
Не знам дали ще имам време през последните дни преди 15-ти септ., та затова избързах сега  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт