Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги # 91

  • 37 258
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 787
Права си ,Арфич bowuu Peace...и на мен Дидем взе да ми харесва bowuu...а и Ерко напоследък е много любвеобилен ,брееее... #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy

newsm09 smile3521 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 10:43 от Svet_sz

# 286
  • Мнения: 4 725
аз я хващам СТАР ТВ на паницата, може и да го гледам, зависи в кой ден го излъчват.
Иначе... тези от вас, които нямат сателит, но имат Близу, могат от турския пакет да гледат Euro Star
http://blizoo.bg/turk_pack.html  разликата със STAR TV е само в рекламите и чат пат, ако има мачове

Благодаря, Дизи, няма да ни изоставаш, ще помагаш, както си го правил винаги.... Аз хващам само TNT в София, чат пат попадам на филма с Илдъз, но като не стига времето, а и само от картинки..... и това беше към края на сезона..... Ще видим, нов сезон, нови възможности..... Praynig

# 287
  • Мнения: 10 729

хмм, на кой оператор го хващаш това TNT?
аз на чинията имам над 300 турски, но хубавите канали, които стават за гледане са не повече от 30.

Засега Близу предлагат 10 турски канала: безплатно TRT TÜRK   & YABAN TV , отделно за 3 лв месечно пакет с още 8 програми.
NET1 мисля, че предлагат TRT TÜRK . По кабелните телевизии в североизточна България например има много по-голямо разнообразие. В Западна България няма нищо, максимум 1 програма.  Но... да живее интернета.

TNT не е нищо особено, by the way

# 288
  • Мнения: 10 729


Кей беше пуснала инфо за сериалите в канала...ще го дават в САЛИ...отново във ВЕЛИКИ ВТОРНИК

искаш да кажеш "салъ" - вторник. Salı

# 289
  • Мнения: 4 725
 newsm68 newsm68 newsm68 smile3521 smile3521 smile3521

Погледнах в бързо темпо назад, яко си се справила с темата, миличка!  newsm51

Сега трябва да зачезна, а след обяд ще се вдълбочавам..... Ако не се засечем, приятна работа! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 10:57 от arpha

# 290
  • Мнения: 4 725

хмм, на кой оператор го хващаш това TNT?
аз на чинията имам над 300 турски, но хубавите канали, които стават за гледане са не повече от 30.

Засега Близу предлагат 10 турски канала: безплатно TRT TÜRK   & YABAN TV , отделно за 3 лв месечно пакет с още 8 програми.
NET1 мисля, че предлагат TRT TÜRK . По кабелните телевизии в североизточна България например има много по-голямо разнообразие. В Западна България няма нищо, максимум 1 програма.  Но... да живее интернета.

TNT не е нищо особено, by the way
Нещо с вива беше, пакет..... А за качеството на каналите, има много да ги гоним комшиите, до този извод съм стигнала отдавна.....

# 291
  • Мнения: 10 787


Кей беше пуснала инфо за сериалите в канала...ще го дават в САЛИ...отново във ВЕЛИКИ ВТОРНИК

искаш да кажеш "салъ" - вторник. Salı

Да ,деее...САЛЪ...ама, аз му викам САЛИ  bowuu Joy Joy Joy Joy Joy

# 292
  • Мнения: 10 729
е, знаеш ги, i без точка...  ı
Демек Ъ

# 293
  • Мнения: 4 725
Дидка колко е изплашена след изпълненията на Ерко и Джано във водопада.....







Явно замисълът е фиксиран на тази снимка.....



Вероятно и от тази ситуация ѝ е треперила душата.....






Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 14:27 от arpha

# 294
  • Мнения: 27 196
 Здравейте  Hug  стар тв го нямам имам други канали  ,   А сюжета на сериала,   какъв ще бъде  спомням си, че Ерко ще бъде  заможен  ,  той все такива играе , различна трябваше да бъде ролята му

# 295
# 296
  • Мнения: 4 725
Здравейте  Hug  стар тв го нямам имам други канали  ,   А сюжета на сериала,   какъв ще бъде  спомням си, че Ерко ще бъде  заможен  ,  той все такива играе , различна трябваше да бъде ролята му
Привет, Феми  Hug Grinning, това е, което си разбрала, няма нищо друго и Кеии, което е написала по-напред, че снимките започват от 1 септември.....

# 297
  • Мнения: 4 725
Дали не се е прибрал вече Ерко, това е публикувано преди 3 часа, сега ще погледна на още няколко места....





Тези са стари.....





Колко си приличат двете сестри и с татко им, като цяло.....








Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 22:22 от arpha

# 298
  • Мнения: 10 787


Семь прекрасный мужчин
2 сезон начинается 2 сентября   Peace

# 299

Общи условия

Активация на акаунт