Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 069
  • 743
  •   1
Отговори
# 120
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
За Варна, ако решиш да се консултираш на няколко места - мога да ти драсна и къде е ходила моята приятелка и е доволна  Peace

# 121
  • София
  • Мнения: 4 714
В по малките градове няма как лекарят да им е "под ръка"  Blush Предполагам и те биха искали, но .... Sad

Абсолютно съгласна. Но този проблем е световен.
Няма как навсякъде да има ен брой специалисти дерматолози по по-малките места. То в София и Варна не можем да ги уточним, та какво остава за други градове. Rolling Eyes
А това си е хирургична интервенция. Нищо че само сядаш и ...ставаш.
Знаеш колко притеснена бях аз и как се колебаех. А дето се казва, аз трябва да съм последният човек, който да е притеснен.
Мисълта ми е, че не можеш за един ден да отскочиш донякъде, да те боцнат тук-там и хайде нов човек си. Не става. Иска се мислене и от двете страни, подготовка, поправки ако се наложи.
Ето, вече 3-ти човек (или повече) пита тук какво да прави, а не се обръща към лекаря си.
На мен лично ми е доста странно, предвид че нито знаем как е изглеждал пациента преди и след интервенцията.
И че никой тук не е дерматолог, занимаващ се с филъри, липо и т.н.
Та, като последно да изкажа благодарността си към Kristaline за изчерпателния пост и да призова хората да се отнасят мнооого сериозно към всякакви разкрасителни процедури.
Прочетете поста на Kristaline и си помислете колко време й е било необходимо за да събере цялата тази информация.
И за да дам и нова посока за размисъл: хубави думи чух за д-р Бърдаров за филъри.
При него трябва да се внимава с количеството на ф.
Някой посещавал го?  bouquet Hug

# 122
  • Мнения: 82
Здравейте, дами! Simple Smile Много хубава тема сте направили и искам да задам и моя въпрос:
От един-два месеца чета из нета относно ултразвуковата липосукция, но никъде няма точна информация какво представлява  Rolling Eyes . До колкото гледах разни клипчета пак те режат, но само с по една дупка и от там ти смучат сланините.  Sunglasses Искам да си направя такава липосукция, но не съм сигурна къде в София е възможно да се консултирам?  Rolling Eyes
Един от сайтовете, които намерих е този :
http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-14/ultrazvukova-liposuktsiya
Някой чувал ли е нещо за тази клиника?
И като гледам цените им са доста височки  newsm78

# 123
  • Варна
  • Мнения: 1 131
За Варна, ако решиш да се консултираш на няколко места - мога да ти драсна и къде е ходила моята приятелка и е доволна  Peace
Hug Ще съм благодарна.

# 124
  • Мнения: 2 805
Абсолютно е права, Мая. трябва добре да се помисли и да си събрал достатъчно информация. Въпросът е, че информацията, която събираме е от интернет и познати/приятелки, които вече имат опит. Но това не е достатъчно - лекарят е този, който трябва да те информира, той е най-важният.

И ето тук идва "ключовият" момент, колкото и инфо да си събрал, както аз бях направила, пак стават грешки. Синините и топчетата и неравномерностите не са дефект на филърът и кожата ми, а грешка на лекарят, който ги поставя!

Така, че спокойно д-р Валянова заминава в черния списък.
И в Дерма Вита съм била, Лекова също я слагам там. Паскова - ако не си някой по-специален клиент не се занимава с процедури на простосмъртни Simple Smile

Приключих аз с дерматолозите в България, сега ще видя тези как са тук Simple Smile

# 125
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ако има някакво неудовлетворение и то не се обсъди с лекаря, който е правил интервенцията, то той няма как да разбере, че нещо не е наред  Peace

С мен д-р Ванеска - настояваше да отида след 2-3 дни, както и  след 2 седмици - да види какво се случва. Остави ми телефона си - за всякакви въпроси  Peace



lolipop1, със съфорумка обсъждахме темата и тя ме насочи към тази клиника, сред известните е  Peace

Имаше преди дни при Гала в На кафе - предаване за липосукцията, но не успях да гледам всичко - трябва да го потърся  Blush

Във форума попадам и на реклама на друго място, но трябва да видя къде беше  newsm78



Анет  Peace ще ти пиша  Peace

# 126
  • Мнения: 759
Ами ще се опитам да обедя майка ми да отидем все пак при Валянова, да видим какво ще каже и направи по въпроса, само не знам кога ще е защото с часовете за събота е голяма драма Close Благодаря на всички за препоръките  bouquet

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 6 007
Анет, коя е темата за мезоконците? Отделна ли има?

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Анет, коя е темата за мезоконците? Отделна ли има?
Да.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=760555.msg28715114#msg28715114

# 129
  • Мнения: 82



lolipop1, със съфорумка обсъждахме темата и тя ме насочи към тази клиника, сред известните е  Peace

Имаше преди дни при Гала в На кафе - предаване за липосукцията, но не успях да гледам всичко - трябва да го потърся  Blush

Във форума попадам и на реклама на друго място, но трябва да видя къде беше  newsm78






Благодаря много! Аз търсих в нета този епизод, но нищо не намерих.  Sad Ще ти бъда благодарна, ако намериш нещо  Peace

# 130
  • Мнения: 49
Привет момичета, Hug
при поставяне на филър в т.н.
мимически бръчки преди 2 месеца,
усещам леко топче от едната страна, дали ще се разсее?
За протокола, НЕ препоръчвам д-р Ефремов - пластичен
хирург.Преди три години се срещнах с него, но се отнесе
много некоректно.
Това разбира се е мое мнение, но не мисля,
че такова трябва да е отношението на лекарите.
За съжаление не е само той.

# 131
  • Мнения: 76
Анет,

Скрит текст:
аз също мога да ти дам координати за докторката, за която споменах, че съм доволна  Wink

За черния списък категорично включвам д-р Янита Михайлова-Естетик. Беше ми правила устни преди 2 години, първо нищо не ми обясни, после бруталните синини и устните ми станаха на топчета  ooooh! ooooh! Никога повече  #Cussing out

# 132
  • София
  • Мнения: 4 714
Привет момичета, Hug
при поставяне на филър в т.н.
мимически бръчки преди 2 месеца,
усещам леко топче от едната страна, дали ще се разсее?
За протокола, НЕ препоръчвам д-р Ефремов - пластичен
хирург.Преди три години се срещнах с него, но се отнесе
много некоректно.
Това разбира се е мое мнение, но не мисля,
че такова трябва да е отношението на лекарите.
За съжаление не е само той.

Ако филъра е с ХК ще се разсее. Може и ти да му помагаш като го масажираш много леко.

За черния списък: д-р Евстатиев (Токуда) и д-р Сердев.

Ами ще се опитам да обедя майка ми да отидем все пак при Валянова, да видим какво ще каже и направи по въпроса, само не знам кога ще е защото с часовете за събота е голяма драма Close Благодаря на всички за препоръките  bouquet
Първо звънни по телефона. Да й обясниш какво е станало. Hug

# 133
  • Мнения: 176
Аз също се интересувам от мнения за лекари, клиники и процедури във Варна, сигурно има и други. Може ли направо да напишете отзиви тук и да влязат и те в списъка?  Hug

# 134
  • Мнения: 16
Анет,

Скрит текст:
аз също мога да ти дам координати за докторката, за която споменах, че съм доволна  Wink

За черния списък категорично включвам д-р Янита Михайлова-Естетик. Беше ми правила устни преди 2 години, първо нищо не ми обясни, после бруталните синини и устните ми станаха на топчета  ooooh! ooooh! Никога повече  #Cussing out

Категорично и аз включвам в черния списък Естетик клуб-Варна.Д-р Вилияна Ганчева и Янита Михайлова,абсолютни непрофесионалисти.Едни 600лв хвърлени на вятъра.

Общи условия

Активация на акаунт