ХИПНОТЕРАПИЯ

  • 1 860
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да ви помоля за информация относно този тип терапия, някой пробвал ли е и какъв ефект е имало...  И ако сте доволни моля препоръчайте ми психоаналитик във Варна, който я практикува успешно..

# 1
  • Мнения: 4 500
Хипнотерапия с каква цел? Питам, защото мой познат вече 4-та година откак е отказал цигарите по този начин. Но ти питаш за Варна, а аз говоря за София

# 2
  • Мнения: 1 976
Психоаналитик може да се посещава и чисто и просто за изпускане на напрежението. В много страни си е нещо напълно нормално, в България ако ходиш - значи си куку или имаш някакъв проблем  ooooh! ooooh!

# 3
  • Мнения: 3
За една приятелка става въпрос има си проблеми и се интересува от този тип терапия , някой да препоръча добър психоаналитик във Варна по възможност да я практикува ?

# 4
  • Мнения: 376
Здравейте, искам да ви помоля за информация относно този тип терапия, някой пробвал ли е и какъв ефект е имало...  И ако сте доволни моля препоръчайте ми психоаналитик във Варна, който я практикува успешно..

пробвала съм навремето, точно във Варна, хич не ми подейства, само си мислех - кви са тия глупости   Mr. Green
това са опасни неща, по- добре не се забърквай!
нещата ти ще станат още по- зле.

# 5
  • Мнения: 376
Хипнотерапия с каква цел? Питам, защото мой познат вече 4-та година откак е отказал цигарите по този начин. Но ти питаш за Варна, а аз говоря за София

ужас, бедният човечец, със сигурност се е сдобил с някой и друг проблем в личен аспект или с някакви здравословни проблеми...
ако не е си я цяло чудо....

# 6
  • Мнения: 4 500
Цяло чудо е, Искрена, всичко си му наред, даже и бебче си имат наскоро  Hug

Общи условия

Активация на акаунт