Къде да си отстраня бенка

  • 1 414
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте! На гърба си имам една изпъкнала,средно голяма бенка. Ходя в Онкологията през 6 месеца за да следят нея и останалите, но никога не са казвали че ще има проблем и ме съветват да я премахна, защото я закачам. Та... въпросът е къде? Препоръчайте ми хирург, който прави задължително хистологично изследване пред и след операцията, че какви ли неща съм чувала...  newsm78

# 1
  • Мнения: 648
Разучете добре въпроса и хубаво помислете дали да я махате. Именно премахването на бенка може да отключи рак, а не нейното наличие!

# 2
  • Мнения: 43
Разучете добре въпроса и хубаво помислете дали да я махате. Именно премахването на бенка може да отключи рак, а не нейното наличие!
Да, знам, че крие някакъв риск, но шанса да се увреди от закачване или нещо подобно, е много по-голям.. ooooh!

# 3
  • Мнения: 4 500
Разучете добре въпроса и хубаво помислете дали да я махате. Именно премахването на бенка може да отключи рак, а не нейното наличие!
+ 1  Peace Все пак решението е ваше и аз мисля, че точно Онкологията в Дървеница е правилното място  Peace Едва ли другаде ще ви "обработят" по-добре, а и има много добри патолози там  Hug
Друг вариант е болница Сердика, защото тя има също такава /онкологична/ насоченост. НЕ казвам, че имате......но по-добре го направете в болница, където има такива специалисти  Hug
Поздрави   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 577
Мога да ти дам координати на хирург от ИСУЛ. Една приятелка си маха бенки там и аз симахах папиломи. Доволна съм.

# 5
  • Мнения: 34
Аз си махах (2 броя на гърба) в Дерматологичното отделение на Токуда и съм изключително доволна.

# 6
  • София
  • Мнения: 134
д-р Иван Литов-дерматохирургия ВМА,тел.-02/9226175,9225809,0888682657.Много добър лекар е. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 547
Бих ви препоръчала Токуда- д-р. Люси Попова , при нея съм си махвала сигурно над 200 образувания по деколте и корем, специалист по рак на кожата е, така че ще може да ви прегледа и даде адекватен отговор, дали е нужно и какво е нужно да направите, не работи със здравната каса към момента. Ако искате още инфо пишете ми на лични.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 476
Записвам се д ачета, че и аз имам някои проблемчета и търся къде да ги махна.

Общи условия

Активация на акаунт