Мързеливи красавици - 36

  • 42 945
  • 733
  •   1
Отговори
# 150
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Боби,в Созопол за две седмици
Eх, прекрасни спомени имам от една кратка семейна почивка преди 2 години в Созопол.....

# 151
  • София
  • Мнения: 5 461
Боби,в Созопол за две седмици
Eх, прекрасни спомени имам от една кратка семейна почивка преди 2 години в Созопол.....
Прекрасни спомени имам от Созопол,откакто сме заедно с половинката все там ходим.

# 152
  • Мнения: 452
Ех море ....
Откакто живея на морето , ходя за цяло лято 4 пъти , а преди като живеех далече от него с нетърпение чаках лятото за да ходя на море  Laughing 
Завиждам ви момичета за почивката ,аз моята отпуска , ще я взимам чак средата на септември , цяла вечност има до тогава .....
Разкрасително маска за коса , скраб за тяло , крем за тяло , хидратация на лицето и епилация .
Днес свърших книгата си "Чест" и сега мисля да търся да си купя книгата " Аз преди теб" ,много я похвалихте тук  Sunglasses  Купила съм един разговорник по немски и все не ми се почва да го уча  Embarassed
Внимавайте да не изгорите по морето и наслаждавайте се на почивката , защото тя свършва много бързо  dazzler1 

# 153
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
vesi_mir, отзиви за "Чест"???
А моята отпуска..... вече мина 1 месец, а съм почивала 5 дни..... та аз не съм за завиждане  Mr. Green
Но здраве да е!

# 154
  • Мнения: 452
На мен тази книга ми беше малко скучна , но моята комшийка , която ми я даде каза , че много и е харесала , зависи от човека , които я чете . Разказва се за турските нрави , колко е важно за турците да не се опетнява името на семейството . Честта на семейството е най-важното нещо и как заради едната чест можеш да си погубиш живота и можеш да нараниш много невинни души и т.н. Авторката описва трагичния начин на живот на бедните турски семейства , нравите им и много не споделена любов и как въпреки всичко трябва да се намери начин да се прости и да се преодолее честта в душата . 

# 155
  • Мнения: 120
Здравейте красавици! Как сте?
Разкрасително днес: маска за коса с арганово масло и масло от жожоба. Маска за лице, крем Здраве на лицето, грим (това следва). Ноктите са оправени. Скъсени и вече почти седмица са само със заздравител. Душ и ексфолиране с кафе и едра сол, после антицелилитен и олио за тяло.

Прекрасна вечер ви желая, прекрасни!   Hug

# 156
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Здравейте момичета  Hug
Разкрасително слабичко,макар и в отпуска ,ама нейсе.
Днес Каро,плаж и след малко епилация,олио за тяло и рициново масло.
Мими Мажа си го аз рициновото ама наблягам на веждите,че съм решила да ги удебелявам и трябва да подържам косъма  Laughing
Кейти Крем Здраве за лице ли ползваш? Аз имам ,но от леката формула,ама го ползвам за след бръснене ,че е "тежък"
БобиВесело лято имаш май? Не се спря  Laughing Много хубава сватбата,булката ,а ти ми изглеждаш заслабнала освен ,че си и ослепителна  Simple Smile Не знам каква луна ,какви 5 лв. ти трябват  Joy Joy Joy
Веси_мир И аз така с плажа  Crossing Arms Днес  за 2 път ходя на плаж за тая година,сама и кибик,голяма скука .... Приятелките ми работят ,не се засичаме,аз иначе много обичах да ходя,ама вече ми е тъпо щото съм сама  Sunglasses
Деси Добре върви почивката в Приморско гледам  Grinning Доста тен имаш ,а с какво се мажеш на плажа,с кой фактор си ? Ама питиета ,не видях  bowuu
Хайде весело и безгрижно да си изкарате почивката  Peace

# 157
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Добро утро, красТавици!!!!!

Та, да се отчета..... вчера дори не преполових плана, за днес - без план.... ще се отчитам на финала....
Проверих датите за лунуването...
Сега се пада неделя, но от следващия път - започвам!
Вече е време да се взема в ръце.... вместо да сваля 5-6 качвам....  ooooh!

princess_des, сватбата беше юни, но едва сега качих снимките в папка....
а не съм заслабнала.... за съжаление, но благодаря.  Hug усмихна сутринта ми... тъкмо кантара ме стресира  Mr. Green
Желая ви прекрасен, разтоварващ ден, приятни емоции, щастливи усмивки!

# 158
  • Мнения: 2 431
Дами, като пишете за кг - току-що научих, че с Шуслерови соли също може да се сваля от теглото. Чакам да ми пуснат схемата и ще я копирам и тук. Simple Smile

# 159
  • Мнения: 2 431
Готово! ШС номера 5, 9 и 10 по 5 таблетки от всеки номер се разтварят в 1/2 вода и се попийва от това през деня. Резултатът бил 5-6 кг на месец. Simple Smile

# 160
  • Мнения: 452
Разкрасително - разходка на кучето на съседите , много е сладко , съседите отидоха на почивка до неделя и ми оставиха да гледам кучето им и сега сутрин и вечер се разхождам с него  Joy
Sahasrara доста оптимистично звучи 5-6 кг за един месец , със сигурност трябва да има хранителен режим , колко струва комплекта от тези соли ?
* Боби * кафе с фреш на плажа , мммммм......... как се казва страницата във фейсбука да се включа и аз , ако може ?
princess_des и аз нямам с кой да ходя на море , когато дойдат роднините с тях ходя , но аз лятото работя много и почти нямам почивни дни , та да не кажа че нямам  Joy
Сега ми донесоха ето това http://www.gnc.bg/bg/kakaovo-maslo довечера ще го пробвам и утре ще напиша коментар  Grinning

# 161
  • София
  • Мнения: 5 461
Здравейте Simple Smile
 Записах си час за фризьор най-сетне,утре петъчно ще се похваля с нова прическа.
Боби,ах че хубаво кафе с фрешче си сервирала,душевно вече съм отпуска и на море,май само тялом съм в София
 Може би усилват метаболизма тези соли.Аз също се бях зарибила зимата,след големите ми боледувания да си вдигам имунитета,но така и не стигнах до тях.

# 162
  • Мнения: 1 485
Здравейте, притита. Аз си бия главата с един проблем и ме мързи да се разкрасявам newsm78 Вчера си взех микро СД карта памет, но таблетът не иска да тегли приложения на нея, трябва да руутвам- да стана администратор на самия таблет, а после да инсталирам програма, която да обедини двете памети и да залъжа устройството и ще си се тегли всичко там. Ако някоя от вас има подобен проблем- да помага  #Crazy

# 163
  • варна
  • Мнения: 1 830
Дзак Hug

Как сте , прекрасни Heart Eyes Аз , нямам с какво да се похваля........, нищо разкрасително, нищо не съм си купувала.............с две думи пълна скука Confused Времето и то гадно ooooh!

# 164
  • Мнения: 2 431
Разкрасително - разходка на кучето на съседите , много е сладко , съседите отидоха на почивка до неделя и ми оставиха да гледам кучето им и сега сутрин и вечер се разхождам с него  Joy
Sahasrara доста оптимистично звучи 5-6 кг за един месец , със сигурност трябва да има хранителен режим , колко струва комплекта от тези соли ?
* Боби * кафе с фреш на плажа , мммммм......... как се казва страницата във фейсбука да се включа и аз , ако може ?
princess_des и аз нямам с кой да ходя на море , когато дойдат роднините с тях ходя , но аз лятото работя много и почти нямам почивни дни , та да не кажа че нямам  Joy
Сега ми донесоха ето това http://www.gnc.bg/bg/kakaovo-maslo довечера ще го пробвам и утре ще напиша коментар  Grinning

В Ремедиум едно бурканче 200 бр. с един вид е към 16-17 лв. Иначе за режима не знам да се изисква специален, знам, че комбинацията потиска глада за сладко. Но така или иначе няма как с каквито и да таблетки да си ги пиеш и да мааш тортичк, така че... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт