След края на Çalıkuşu с Бурак и Фахрие, актьорите преди и сега - *Тема 22*

  • 27 411
  • 731
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 018
Себи,
преди се обличаше по вкуса на Чапи... Hug

Сега си мисля,че е отишъл в магазин и всел дузина блузки с големина по осмотрение на продавачката....А знаеш в тези пакети има всички цветове...
...
Устремен към големи цели,това за него е дреболия и не заслужава да хаби енергия с мислене...

Мъжка му работа... Joy Joy

# 376
  • Мнения: 14 492
 Ако тези актриси се бутат да му партнират -не стават Laughing




Ади оставям пийването за довечера.
Дали ще е от мъка или от радост денят ще покаже.

Успешен ден Hug Hug

# 377
  • Мнения: 1 018
Цитат





Фото на Бу от 19.07!!1

Вечерта с червена блузка.............



Ама,моля ви се ,не можете да не забележите настроението на Бу в този момент,това е 19. 07  вечерта!!!!!!! newsm78

Колко беше сериозен с фенките си предишните дни,без прегръдки...на летището бърза....а сегапак грейна...Ах,тези снимки колко издават........

# 378
  • Мнения: 5 781
Ново, ново, но забелязвате ли, че заведението прилича на онова, в което журналистите снимаха Бу? newsm78

# 379
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Добро  утро и от мен!!!  Hug Hug Hug

Момиченце Фахрие се появи в публичното пространство  Heart Eyes  (така не изглежда толкова слаба  Thinking)


Добро утро. Hug Hug Hug
Скрит текст:

Ако няма връзка между Фахрие и Бурак, не знам как ще ви утешавам. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Снежи, благодаря за кафенцето  Hug Hug
А за утешението - мисли активно от сега как ще ни утешаваш, че не знам как ще бъде  ooooh!   Wink Wink Mr. Green Mr. Green



Ново, ново, но забелязвате ли, че заведението прилича на онова, в което журналистите снимаха Бу? newsm78




Лили, за заведението не знам дали е същото, ама очакваме други снимки, а не с разни мацки  - и той, и тя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ще, ще ще ги изловят.  Laughing Laughing  Нали се сещате,  че като бивши партньори във сериал толкова месеци, плюс това и бяха казали в интервюто за руската телевизия, че са добри приятели, а и им предстои да снимат общ филм - просто не е възможно да се срещнат там (в Чешме, Измир ит.н.) и да се подминат като непознати. Просто няма начин това да се случи. Laughing Така, че може и да ги засекат някъде като случайно срещнали се  Mr. Green Mr. Green  

Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 09:58 от mama_an_ji

# 380
  • Мнения: 5 781
Ново, ново, но забелязвате ли, че заведението прилича на онова, в което журналистите снимаха Бу? newsm78




Лили, за заведението не знам дали е същото, ама очакваме други снимки, а не с разни мацки  - и той и тя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ще, ще ще ги изловят.  Laughing Laughing  Нали се сещате,  че като бивши партньори във сериал толкова месеци, плюс това и бяха казали в интервюто за руската телевизия, че са добри приятели, а и им предстои да снимат общ филм - просто не е възможно да се срещнат там (в Чешме, Измир ит.н.) и да се подминат като непознати. Просто няма начин това да се случи. Laughing Така, че може и да ги засекат някъде като случайно срещнали се  Mr. Green Mr. Green 

Да, ако ние сме там ще ги срещнем случайно, но при тях няма да стане, защото, когато единият е на разходка, другият е в хотела Joy Joy Joy

(не може да се объркат и да се срещнат, ако излизат от едно място, нали Joy)

# 381
  • Враца
  • Мнения: 6 672
(не може да се объркат и да се срещнат, ако излизат от едно място, нали Joy)

 hahaha hahaha hahaha hahaha
Срещнали са се на входа без да искат  hahaha

# 382
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Лили, понеже си по-запозната - някоя от приятелките там (Танчето или Ванчето)  да не е  общата  приятелка на Бурак и Фахрие, която наскоро спрягахте тук Thinking   Не знам защо ми дойде наум пък това  ooooh! ooooh!   Mr. Green

# 383
  • Враца
  • Мнения: 6 672



Цитат
Bonya Qasanova
OTVETNAYA STATYA DUMAYU)PISHUT CTO BURAK NE ZAXOTEL KUPATSYA POTOMU CTO EMU NEPRIYATNO BILO TO CTO POSLE FOTOQRAFIY QDE ON QOLIY OBSUJDALI EQO KAK SEKSUALNOQO OBYEKTA..

# 384
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Цитат
Bonya Qasanova
HANDE NE BUDET PARTNYOROM BURAKA PISHET TELEVIZYONQAZETESI...STALO IZVESTNO CTO ONA POKA NE DOQOVORILAS NE S KAKIM PRODUCTIONOM...

# 385
  • Мнения: 14 492
This is my dream ✋💕 @ozcivit_burak @evcenf pic.twitter.com/71AhIPltB1
 Reply  Retweet  Favorite   More

# 386
  • Мнения: 18 785
Привет на всички  Hug

Ади този цвят е тъмно сивичко такова и му е добре,но червената тениска трябва да му се забрани чрез държавен вестник Joy

Само на мен ли ми се струва че в последните снимки момичето е едно и също дето се е снималко с тях но с различни прически  newsm78

# 387
  • Мнения: 5 781
Лили, понеже си по-запозната - някоя от приятелките там (Танчето или Ванчето)  да не е  общата  приятелка на Бурак и Фахрие, която наскоро спрягахте тук Thinking   Не знам защо ми дойде наум пък това  ooooh! ooooh!   Mr. Green

 Joy Joy Joy
Викам им Ванчето и Танчето, защото аз трябва месец да им гледам снимките с имената отдолу, за да ги запомня Joy Joy
Ще потърся поста на Боня Laughing Laughing

# 388
  • Мнения: 5 781
Привет на всички  Hug

Ади този цвят е тъмно сивичко такова и му е добре,но червената тениска трябва да му се забрани чрез държавен вестник Joy

Само на мен ли ми се струва че в последните снимки момичето е едно и също дето се е снималко с тях но с различни прически  newsm78

Май е същата



Ето й го инстаграма, има много снимки и на последните е с тен- на мен ми се струва, че може да е едно и също момичето.
Разследвайте дами Hug Аз съм лош физиономист- руса коса, слаба, висока- за мен всички са еднакви Joy

http://instagram.com/burcuyildiiz?modal=true

Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 14:27 от lilitoKoleva

# 389
  • Мнения: 14 492
Лили търся снимки да ги сравня ,приятелките които са около тях и попаднах на това награждаване ,което май ми се губеше докато награждаваха другите .Може и да греша нещо ,но Фахрие е прекрасна тук.По- слаба не и отива много .



Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 15:33 от sebilMM

Общи условия

Активация на акаунт