"Магне Б6'' за косопат ниакои знае ли го

  • 3 581
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравеите мамаи .Искам да ви питам дали знаете лекарството "магне Б6",една прииателка ми го даде за косопад,но не е от бьлгариа а от франциа .дали да го пиа за6тото кьрмя,и вьоБ6те какви витамини или хап4ета мога да пиа за косопад.                               благодариа предварително.

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Според мен докато кърмиш е добре да се въздържаш от пиенето на каквито и да било хапчета. По-добре пробвай с маски за коса или подхранващи ампули.

# 2
  • Мнения: 1 680
магне Б6 се изписва набременни срещу дефицита на магнезий и болезнени крампи, контракции. Не знам каква роля играе срещу косопада, но мисля че едни комбинирани витамини по-добър резултат ще отчетат.

# 3
  • Мнения: 4 915
Не знам в каква концентрация е магнезият и как би се отразил на състава на кърмата. Знаеш, че за бременни и кърмачки има специално дозирани витамини - Матерна, от които някои са доволни, други отричат.

Погледнах, че имаш детенце на около 4 месеца? Искам да ти кажа, че и на мен почна много да ми капе косата, когато Мариела бе на тази възраст и капеше 2 месеца, после престана. Този косопад е нормален /компенсира се за бременността, когато много от космите не са паднали/ и не можеш да го възпреш с витамини или маски. Тази коса просто ще падне, дошло й е времето.  Wink

Все пак, ако искаш, прави си маски  - няма да са излишни.  Grinning Но преди всичко се зареди с търпение, след седмици усиленият косопад ще спре.

# 4
  • Мнения: 5 317


Магне-В6 се предписва на бременни заради контракциите на матката,така че незнам нали ще ти помогне за косопад.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 790


Магне-В6 се предписва на бременни заради контракциите на матката,така че незнам нали ще ти помогне за косопад.

И аз това щях да кажа. По време на бременността пих Магнерич (което си е същото), заради контракциите  и не видях да има ефект. Косата ми още тогава си падаше и то по много.

# 6
  • Мнения: 351


Магне-В6 се предписва на бременни заради контракциите на матката,така че незнам нали ще ти помогне за косопад.
Аз го пиех в 5-ти, 6-ти месец заради контракциите. За косопад newsm78, малко ми е съмнително.

# 7
  • Мнения: 270
За силен косопад мога да ти препоръчам супер ефикасни ампули на Керастас, което е професионална козметика и можеш да закупиш от фризьорски салон, който работи с тази козметика. Трябва обаче да ти кажа, че са малко скъпички - 80 лв. струва терапията за един месец, после почиваш един месец и ако има нужда (което ме съмнява) взимаш още една доза. Но наистина имай предвид, че това е по-скоро хормонален косопад, ако може така да се нарече, защото сега хормоните ти се нормализират след раждането и е напълно нормално. А да не забравяме, че и сезонът е такъв - на смени все пак нали идва пролетта!!!

# 8
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
магне Б6 се изписва на бременни срещу дефицита на магнезий и болезнени крампи, контракции. Не знам каква роля играе срещу косопада, но мисля че едни комбинирани витамини по-добър резултат ще отчетат.
и аз съм го пила по време на бременността.

# 9
  • Мнения: 41
Mnogo vi blagodaria momi4eta ,mnogo mi pomognahte .Ne znam mnogo mi kape kosata pravia si maski no niama efekt ,dano da spre skoro.  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт