Аква-парк "Water Land" - Казанлък VS Аква-парк "Акваленд" - Пловдив

  • 4 241
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, имам нужда от помощ. Чудя се между 2 аква-парка този на Овощник, Казанлък(Water-Land) или този в Пловдив (Акваленд). newsm78
Интересувам се от цените както за вход така и за храна.
Ще се радвам да споделите мненията си с мен. Simple Smile
 help

# 1
  • Мнения: 8 934
Овощник.

Аква парк Пловдив.

Има цени и в двата линка. Цени за храна и лично мнение, не мога да дам.
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 9 517
Цените на Овощник са за 2013 г.  Peace

ПП Сайтът им не работи, дали самия аквапарт работи?

# 3
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Между двата на мен и децата повече ни хареса Овощник. В Пловдив е голяма блъсканица, особено ако ходите през почивните дни. Миналата година чакахме на една опашка близо 30 минути докато влезем в аквапарка, после сам търчиш да си търсиш свободни шезлонги .... а иначе има наредени на купчини обаче ако поискаш от тях - плащаш допълнително.

Отделно в Овощник има и топъл басейн, ако в другите ти е хладна водата.

Ако сте по средата, по-добре Овощник. НО .... всичките ми впечатления са от миналата година  Peace

# 4
  • Мнения: 493
Ходила съм и на двете места. За мен лично аквапаркът в Пловдив е по-добър. И откъм пространство, и откъм атракциони.  Peace Като цена, мисля, че се припокриват.

# 5
  • Мнения: 19
Много благодаря Simple Smile

# 6
  • Мнения: 19
Дзвер   - priqteli hodiha minalata sedmica  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 9 517
Дзвер   - priqteli hodiha minalata sedmica  Simple Smile
Благодаря ти много за инфото, че ние в събота и неделя сме в Павел баня и мисля да го посетим в неделя, ако не вали  Peace

# 8
  • Мнения: 29
Здравейте,

някой има ли информация дали аквапарка в Овощник работи ?
Нещо сайта им не работи и телефоните които намирам в интернет също не са актуални - искам да се уверя, че си работи преди да отидем.

Благодаря предварително,

# 9
  • София
  • Мнения: 170
Работи със сигурност.Аз съм от Казанлък,но не живея там и тази година все още не съм ходила на Овощник.Мои приятели обаче бяха там преди няколко дни,но за цени не съм ги питала

Общи условия

Активация на акаунт