да тръгвам ли за болницата?

  • 1 222
  • 23
  •   1
Отговори
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
От тази нощ имам доста редовни контракции (на около 15-20 мин), но пък съвсем безболезнени newsm78 Като станах пък, видях в/у превръзката си малко кървенисто петънце. И досега продължава да изтича нещо ръждиво, но съвсем по малко.....В четвъртъка пък имах едва 1 см ракритие....Не знам какво да правя Thinking Пък хич не ми се иска да вися 3 дни в болницата и да чакам....Какво ще ме посъветвате?

# 1
  • Мнения: 2 407
Обади се на докторката !

# 2
  • Мнения: 1 753
Отиди да те видят! Заради петънцето, не заради друго! Може това да е тапата, а може и да е нещо по-сериозно. Ако не си още за раждане ще те върнат - няма да те оставят в болницата!

Успех и леко раждане!   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 657
Може това да е тапата.Но все пак се обади на гинеколога си Wink

Ако е дошло време да раждаш-Леко раждане от мен  bouquetИ скоро да се похвалиш Hug

# 4
  • Мнения: 535
Аз като прокървих още вечерта на същия ден родих,но при всеки е индивидуално.По-добре се консултирай с гинеколога си.Желая ти успех! Peace

# 5
  • Мнения: 8 505
Звънни на лекаря си и му обясни всичко.Той ще прецени.

# 6
  • Мнения: 3 760
Аз след същите признаци тръгнах към болницата /след6-7 часа полубезболезнени контракции/. Там ме прегледаха СЛЕД като ме приеха и се изсмяха, че нямало разкритие и съм щяла да поседя ден-два в болницата да ми дойдел акълът Crazy Два часа по-късно ме вкараха в предродилна зала. Така, че ако можеш се обади на лекарката си. Ако не-тръгвай към болницата, но обясни, че искаш да те прегледат /а не да те приемат/.
Успех!!!

# 7
  • Мнения: 1 999
На твое място щях веднага да звънна на лекаря. Успех и леко раждане! Hug

# 8
  • Мнения: 5 370
От тази нощ имам доста редовни контракции (на около 15-20 мин), но пък съвсем безболезнени newsm78 Като станах пък, видях в/у превръзката си малко кървенисто петънце. И досега продължава да изтича нещо ръждиво, но съвсем по малко.....В четвъртъка пък имах едва 1 см ракритие....Не знам какво да правя Thinking Пък хич не ми се иска да вися 3 дни в болницата и да чакам....Какво ще ме посъветвате?
Майче, това може и да са водите+тапата. Аз болки и контракцийки не съм имала, щото при мен всичко се изля от водопад....водите де.
Ти къде щеше да раждаш? Нали си от мартенските мами?

# 9
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Майче, това може и да са водите+тапата. Аз болки и контракцийки не съм имала, щото при мен всичко се изля от водопад....водите де.
Ти къде щеше да раждаш? Нали си от мартенските мами?

Ами води няма със сигурност...В Шейново ще раждам. От мартенските съм, да Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 164
Обади се. phoneuu
Аз съм се разбрала с моята лекарка, че като се почне, ще поддържаме връзка по телефона - ще засичаме интервалите на контракциите и т.н. и чак като ми каже "Тръгвай" да тръгвам, та и тя да тръгва Mr. Green . Аз определено не искам да избързвам и да отвисявам там Бог знае колко време - часове или дни... Тя също е на това мнение.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 657
Най-вероятно това е тапа ти.При мен започна да изтича около 3 седмици преди раждането.Недей да чакаш,а се обади на лекаря си.По-добре иди напразно,ако трябва ще те върнат!Леко раждане и най-хубавото бебче ти пожелавам!!!

# 12
  • Мнения: 5 228
Най-вероятно това е тапа ти.При мен започна да изтича около 3 седмици преди раждането.Недей да чакаш,а се обади на лекаря си.По-добре иди напразно,ако трябва ще те върнат!Леко раждане и най-хубавото бебче ти пожелавам!!!

И аз така мисля. Леко раждане и да се похвалиш!   bouquet

# 13
  • Мнения: 3 537
ако е тапата, на мен ми падна 3 дни преди да родя

# 14
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз така вечерта имах нещо червеникаво във водата докато се къпех, през нощта нищо, на сутринта още съвсем малко, а вечерта родих Simple Smile Оказа се че е било тапата, или част от нея  Simple Smile Болезнени контракции имах чак час и половина преди да родя, преди това нищо. Пожелавам ти много леко и безболезнено раждане и да се похвалиш скоро с едно здраво бебче   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт