симптоми

  • 895
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Много съм притеснена. Съжалявам ако темата се повтаря, исках да споделя с някого и ако е възможно някакъв отговор. Имах сериозен приятел от 5 години но се разделихме за три месеца и на 2 юни се събрахме отново. На 10 или 11  юни правихме секс. Той е бил с едно момиче докато бяхме разделени. На 20 имах повишена температура, повръщане, треска, отпадналост. За един ден всичко мина. На 16 получих цистит ( циститът си го получавам от малка) , лекувах се и мина. Сега от известно време забелязах че подържам 37,0 37,1 температура и днес си погледнах гърлото и имам налепи ( от гърло също много често боледувам, всяка година без значение лято или зима). Та въпросът ми е може ли да имам хив? Пиша ви защото съм ужасно притеснена пред нервна криз мога да кажа почти. Напоследък имах доста проблеми и това ме довърши, а най- ме мъчи че няма смисъл да си правя толкова рано тест, казаха ми че трябва 3 месеца. Може ли да има симптом 9-10 дни след секс и възможно ли е той да трае само ден. И възможно ли е цистита и ангината да са симпроми, а ангината е в момента, тоест 7-8 седмици след контакта. Най - ме притеснява случката с гаденето и настоящата температура. Имам леко повишени лимфни възли от двете страни на шията, като от лявата страна ми е така от бебе, а от дясната сега забелязвам но там са много малки. Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Последна редакция: ср, 16 юли 2014, 16:10 от bgmamma78

# 1
  • Мнения: 7 325
Преди да се вкарваш във филми поговори с приятеля си на тема безопасен секс, а след това отиди на доктор да потърси причината за температурата и да ти даде нещо за подсилване на имуннта система. И аз съм параноик на тема болести и те разбирам, но вместо да седиш и да се тормозиш, просто можеш да отидеш на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт