Плаж,море,вълни носят ни по две черти!-Тема 80

  • 18 474
  • 682
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 9 108
lil_desi, нормално е. Продължавай да правиш, до отрицателен тест - докато остане само една черта. Най-вероятно ти е по-късна О. и тепърва ще се насити още втората черта.

# 256
  • Мнения: 4 954
Това за Сг 2012 го бях пропуснала  ooooh! Взимам си всички съвети за започване на инсеминация назад.

# 257
  • Мнения: 19 687
Мдам, а и без да се проверят тръбите с нещо повече от хидротубация, е твърде рисковано.

# 258
  • Мнения: 1 700
Нектаринка пу-пу много сте готини  bouquet
Пени добре дошла  wavey
Котаранка честито! успешна бременност ти желая  smile3525
Мая и ММ мисли,че това са глупости.меренето на БТ,писане по-форуми и попълване на графики.вчера изцепи,че докато не съм престанала с тия работи няма ли сме да имаме деца и наистина много ме натъжи  Cry пък иначе ме пита каква ми е БТ и дали съм мерила.питаме ако до 1 г.нямаме дете да сме се изследвали...мъже еди ги разбери  newsm78
Нения ти вече си се ориентирала за зимата .та аз си мисля,че съм притенциозна някой ден като забременея да родя на пролет или  лято да разкарвам бебо вънка,ама като си знам късмета ще взема да родя зимата напук на мен #Crazy
Звездичка според мен си вземи с 4 колела.мисля че е по-стабилна.аз така смятам да направя в бъдеще.
днес като ходих да давам на сервиз таблета,минах в един магазин и гледах бебешки дрешки,купички,лъжички,биберони и въздишах само  като луда .иначе съм съм разглеждала вече колички,ванички baby_neutralта чак и имена сме измисли.

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 22:18 от shinzou

# 259
  • София
  • Мнения: 783
Здравейте момичета!
 аз вече се заредих с тестове за овулация, и смятам да ги започна от 10 ден при 30 дневен цикъл, нищо че го дават старта да е от 14 ден!
Обаче това с меренето на температурата сутрин, хич не ми се получава! Днес например, я измерих половин час по-късно, и то след като се бях изхвърчала от леглото до тоалетната....събудих се, от това че ще се напишкам и изтичах до тоалетната, като погледнах часа и то почти съм се успала! Та мушнах термометъра и като го извадих, се оказа, че съм на замръзване - 35.50! newsm78 Mr. Green
 Mr. Green Mr. Green
Утре ще видим какъв ще е градуса!
ММ щеше да падне, като ме видя с термометъра! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 260
  • Мнения: 421
Пак здравейте  Hug
Мечтичке-много се радвам, че бързо се възстановяваш -дано скоро всякакъв дискомфорт да изчезне и да ...нали знаеш-чики рики с ТМ, както се изказва МД  Mr. Green
Ванесита-супер за резултата  Flutter ти къде беше-в Англия ли? и във връзка със забременяване ли ти пуснаха тези изследвания?  newsm78
Котаранке-страхотни новини  Heart Eyes дръж ни в течение какво става с теб Simple Smile
Кофеин, красима84 и лисичке-не ви засичам често-затова  Hug
Тиата- hahaha и аз не мога да се справя с меренето на БТ-и аз ставам по-рано до ВЦ-то....давай с тестовете  Mr. Green
Шинзоу-мерси за комплимента  Heart Eyes а и аз на ММ спестявам доста информация-в началото всичко му казвах и той ме гледаше нещо такова:  Tired  Joy
Мацки-аз съм почти готова да вляза във филма-гърдите ме болят, за зърната -супер дискомфорт...ходих да бягам малко по-рано и съм с тези бюстиета (по-удобно ми е)-днес ми беше супер дразнещо и имах чувството,че имам бомби,които се клатят  Crazy а нямам-определено  Mr. Green и долу ме придърпва от време на време... smile3506 имам седмица до МЦ, този месец преди 11 дена ни беше първото ''чики-рики''...то нищо няма да е ясно до датата на МЦ, но да ви попитам-според вас да споделя ли тези съмнения с мъжо?   Thinking Зимата имаше един момент,когато чаках и аз резултат от кръвен (ако си спомняте) и той много се разстрои като се оказа отрицателен-чудя се дали да му давам надежда, която най-вероятно ще се окаже напразна?  Rolling Eyes

# 261
  • София
  • Мнения: 783
Ако много тежко го преживява, може би е по-добре да му го спестиш!
На ММ определно му писна всеки месец, в който сме действали активно да ми слуша симптомите, макар че сега при последния цикъл, може би беше по-разочарован, след 3 девното ми закъснение и двата отрицателни теста, които направих! Но мисля, че все още не сме се филмирали, дойде ми цикъла, казахме си: здраве да е, следващия път можи би и изчерпахме темата! Mr. Green

# 262
  • Мнения: 656
Момичета да ви кажа една смешка. Колко съм зле, вчера влизам в един магазин да си купя шампоан, а вместо това съм си взела балсам.   Joy И сега влизам да се изкъпя,сипвам си, но ми се стори доста гъстичко, почвам да чета и какво да видя балсам   Joy. Добре че съм заредила малкия и ММ със шампоани та се изкъпах.
Лека вечер.  bouquet

# 263
  • Мнения: 1 700
Ако много тежко го преживява, може би е по-добре да му го спестиш!
На ММ определно му писна всеки месец, в който сме действали активно да ми слуша симптомите, макар че сега при последния цикъл, може би беше по-разочарован, след 3 девното ми закъснение и двата отрицателни теста, които направих! Но мисля, че все още не сме се филмирали, дойде ми цикъла, казахме си: здраве да е, следващия път можи би и изчерпахме темата! Mr. Green
и ние с ММ така си казахме миналият път.може би наистина го преживяват мъжете .а при 30 дневен цикъл мисля,че  е по-добре от 12 ден да почнеш да правиш тестове.моя цикъл вече не го знам колко е  newsm78 зачатие ми е изчислило ,че е 29 дена.този месец засяках(по-себе си) ову.то,че е на 14 ден пък дано да стане този месец  Praynig

# 264
  • Мнения: 218
Благодаря ви, момичета Simple Smile страхотни сте Simple Smile

Знаех си аз, че има нещо гнило.. Иначе всички в Щерев са мили и любезни, но сякаш липсва план за действие, някакси имам чувството, че "на око" се действа...

Ще направим нова СМ, това също не е за подценяване. А за тръбите цветна снимка ли препоръчвате?

# 265
  • София
  • Мнения: 783
имам 15 теста, мисля да ги изгърмя всичките, та да съм сигурна, че съм я хванала тази О. най-после! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Че след миседа имам чувството, че нещо не я уцелвам правилно!

# 266
  • Мнения: 436
shinzou, миришеш ми на пеленки  Joy

# 267
  • Мнения: 1 700
Момичета да ви кажа една смешка. Колко съм зле, вчера влизам в един магазин да си купя шампоан, а вместо това съм си взела балсам.   Joy И сега влизам да се изкъпя,сипвам си, но ми се стори доста гъстичко, почвам да чета и какво да видя балсам   Joy. Добре че съм заредила малкия и ММ със шампоани та се изкъпах.
Лека вечер.  bouquet
производителите затова започнаха да ги правят шампоаните с капачката нагоре,а балсамите с капачките на долу,но не все още при всички разбира се  Mr. Green дано това разсейване да е знак за  newsm30   Praynig

# 268
  • Мнения: 1 234
Клара стискам палци всичко да е на мястото си и да сте добре с бебо....пиши какво е станало после  Hug
Буци Краси много се радвам мацки, че писахте  Hug НЕ НИ ЗАБРАВЯЙТЕ МОЛЯ ВИ СЕ  Joy
Тези, които питаха....операцията ми беше най-общо за фенестрация на двата яйчника и проверка на проходимост на тръбите....проф. винаги много бързаше, но ме успокои, че всичко било наред, проходими са ми тръбите и поне 3 седмици без никакъв полов контакт...не знам защо не можах да го питам....но имам 3 дупчици от лапарото....на пъпа, от ляво и ниско долу една.....и от време на време ме наболява и аз не се чувствам готова за чики-рики както каза Нектаринка  Grinning Като идем на 14.08 на преглед ще го питам по-подробно....Сетих се също, че ми казаха да се обадя другата седмица за резултати  #Crazy Явно са взимали проба за нещо и т.н. ....ама аз тъпа шматка не питах нищо....всичко забравих от упойката още ми беше шантаво и нямах търпение да си отида вкъщи  Banghead

# 269
  • Мнения: 1 700
shinzou, миришеш ми на пеленки  Joy
дай Боже на всички по EFP мислиш ли?като гледам графиката ми  Confused на 20 ден съм само 36.7 гр  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт