Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора
Интересува ме от къде купувате за бебета дрешки на разумни цени? За София става въпрос.
Цитирай

Sofia

на една турска ф-ма AZIZ страхотни са
Цитирай
Цитат на: DEianaZ
на една турска ф-ма AZIZ страхотни са

къде ги продават?
Цитирай

До хладилника, който обичам

Потърси в София продукцията на Вис Виталис, също и на Венера - и двете са пловдивски, но сигурно ги има и там. КАчествени са, а цените са хубави.
Цитирай

Magrathea

На мен ми харесват дрешките на Захи-много са мекички
Цитирай

Букурещ

Цитат на: mecho_puh

само "Захи".
Цитирай

BE, 2260

Цитат на: Liorena
Цитат на: mecho_puh

само "Захи".

E как така само Захи???!!!
Хиляда лева как се харчат само за български дрешки Rolling Eyes  Shocked  Smile
Цитирай

BE, 2260

Аз по рпинцип не гледам много етикетите на дрешките, ама ми е направила впечатление една фирма - "Сали", не знам откъде е. Няма голяма разлика в качеството мисля. На някои от бодитата, които съм взимала, тик-так копчетата се късат много лесно, понякога преди първото обличане. Така че ви съветвам да проверявате още при покупката дали изглеждат здраво захванати.
Цитирай
Ха кажете конкретни магазини де. Ползвала със  Вис Виталис , но в София май не мога да намеря къде ги продават.
Цитирай

в гората

Цитат на: boo
Потърси в София продукцията на Вис Виталис, също и на Венера - и двете са пловдивски, но сигурно ги има и там. КАчествени са, а цените са хубави.

thumbsup  thumbsup  thumbsup  thumbsup
Цитирай

София

Магазинът на ЗАХИ се намира в на4алото на  ул.Бигла-близо до Кръста (Японския и т.н.). Има техни дрешки и в новия магазин за игра4ки и дрехи до Била в Борово. Там общо взето има дрешки от вси4ки БГ производители, но са много разхвърляни и трябва да ровиш-за размер, за модел и т.н. Но пък има избор. Дрешки на Захи има и в "Штъркел". Тъй като пишеш "разумни цени" няма да ти препоръ4вам магазините на Недел4ев&Недел4ев- там има много хубави неща, но цената не винаги се оправдава...В Мале4ко цените също са по-високи. Аз доскоро купувах от един магазин, който си мислех, 4е е фирмен на КОМЕС, но Уви, оказа се, 4е не е Neutral -Близо до "Штъркел". Там понякога също има не лоши неща. Магазинът на Вис Виталис, които са ти препоръ4ани от Бу е на Симеон, близо до Хр.Ботев, но техни неща има и по другите магазин4ета и то на доста по-ниски цени от уж фирмения им магазин.
Цитирай

в края на града

ЗАХИ и на мен ми допада, като беше мъничък бебчо бодитата и гащеризончетата му бяха на тази фирма. Сега купуваме разнообразни неща, но имената на фирмите не помня, че режа етикетите (да не му убиват на вратлето). Впечатлена съм от пловдивските фирми - много качествени неща имат и на много добри цени. Може би майките от Пловдив ще кажат по-точно...
Цитирай

София

Стеда- те също са от Пловдив, но съм виждала техни дрешки в почти всички магазини. Много съм доволна от тях.
Чувала съм че някъде в Хаджи Димитър имало склад на производител на бебешки дрехи на много ниски цени, но така и не мога да си спомня от кой и къде точно се намира. Ако някой го знае да казва, че сега за зимата и ние трябва да попълваме гардероба
Цитирай

София

"Комес" имат много качествени бодита. Имат магазин близо до "Рамстор". Ако те устройва местоположението-ще ти опиша по-точно къде се намира.
В магазина се продават и други дрешки, много приятни, но не всичко е тяхно производство. Има и вносни неща.
Цитирай

Ееех, пак възможност да си кажа любимата марка  Flutter .
Love Albimini  Love - турска фирма.
Купувала съм от 3 магазина :
от Бебемаркет, до стадион Раковски;
м-н до Майчин дом на ул.Здраве;
Търговски дом - Овча купел - ет.2.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора