Маестро Андреа Бочели няма да разочарова българските си почитатели

  • 5 634
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 179
Концертът на световноизвестния тенор ще бъде организиран от неговата доверена компания. Датата и мястото са: 31 август, стадион “Българска армия”.

Концертът на Андреа Бочели в България ще се състои. Провокирани от огромния интeрес към билетите за събитието, артистът, неговият мениджмънт и European Event Service решиха да сменят локацията от “Арена Армеец” на стадион “Българска армия”. 31 август се оказа единствената възможна дата.

Поради невъзможността на българския промоутър да осъществи изискванията на легендарния изпълнител организацията на това невероятно събитие на открито се поема от компанията, която се грижи за проявите на звездата – и най-вече тези в Източна Европа - European Event Service, базирана в Швейцария.

Важна роля за благоприятния развой на нещата имаше и добрата воля на самия Маестро Андреа Бочели и неговия мениджмънт, Pentagon Music Management, който се грижи за всичките му участия и бди зорко над професионалната му кариера.


Всички закупени до момента билети за концерта остават валидни без никакви допълнителни заверки. Билети могат да бъдат закупени от мрежата на Eventim в цялата страна, както и на www.eventim.bg и andreabocelli.com/tickets.

Последна редакция: чт, 17 юли 2014, 13:32 от Редактор*

# 1
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Някой може ли да ми каже билетите от 85 лв на какви места са, не мога да включа интерактивната схема на залата. Трябват ми седящи места, че става въпрос за възрастни хора. Благодаря Hug

# 2
  • Мнения: 204
Ето тук http://www.eventim.bg/bg/bileti/andrea-bocelli-sofia-bulgarian-a … 361736/event.html на края на страницата има схема със местата. От 85 лв са седящи, за правостоящи са от 55 лв, но са свършили.

# 3
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Много ти благодаря, но на тази схема ми се вижда, че розовото /85 лв./ е най-отзад на терена. Страничните трибуни ми се виждат целите в синьо и малко в червено, т.е. от 100 и от 150 лв.  newsm78

# 4
  • Мнения: 194
Мен вече ме разочарова с промяната на мястото. Изпратих билетите. Другата седмица ще проверя дали са ми върнали парите 220 лв. Ако не са..............
Истинско разочарование и една погубена мечта да го чуя. Уви, какво може друго да се очаква. Sick

# 5
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Защо се отказа, вярно, че на стадион не е като в зала, но сигурно пак ще бъде уникално преживяване. Дано ти върнат парите все пак  Praynig

# 6
  • Мнения: 194
Ако не ми ги върнат, ще сезирам всички възможни органи, телевизии и каквото там може да се сезира, а накрая и до съд ще стигна.
Не мога да си представя, че ще слушам този невероятен талант на стадион. Тя и Амреец не става за нищо, но поне беше по-добър вариант.

# 7
  • Мнения: 802
Здравейте,продавам 2 билета за концерта, аз няма да мога да отида...

Общи условия

Активация на акаунт