Клубове с кът за деца около 2 години

  • 2 368
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
Наскоро видях, че в Ментов носорог /клуба до магазин Чико, на входа на Южния парк/ има кът с меки играчки и ми се видя много подходящо за дете под 2 години. В кой клубове има такива кътчета, защото ми се струва най-безопасно за малко дете.

# 1
  • София
  • Мнения: 39 711
В Надежда 6 има нов такъв кът. Намира се в бл. 636, вх. А.

# 2
  • София
  • Мнения: 596
В Надежда 6 има нов такъв кът. Намира се в бл. 636, вх. А.

Наскоро го открихме случайно, тези дни ще го посетим! Вътре било страхотно! Crazy

# 3
  • Мнения: 1 393
Има една пицария в Красно село с детска стая и една кака се занимава с децата и се плаща само консумацията в заведението.Пицарията се казва Рагаци Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 4 412
Благодаря за отговорите. Специално се интересувам от меки играчки и постелки и да са обособени в самостоятелна стая, защото какичките винаги могат да се разсеят. Нещо като бебешки клуб. Питах на едно място от каква възраст ги приемат и ми казаха "най-добре сами да се гледат" (собственичката ми е позната и си мислеше, че е израз на приятелство да ми го сподели).

# 5
  • Мнения: 1 983
ние водихме миналата седмица мойта и племенницата в Барбарони, зад блока ни е, очаквах да не е много хубаво, но не
стаята е постлана с нещо меко ( не обърнах внимание какво ), каката е много мила, повечето играчки са точно бебешки, от рода на къща, маса със столчета, има някаква джунгла за по-големите, но и нашите влизаха там
взимат по 3 лв на час за децата, и си плащаш консумацията, иначе вътре не се пуши
общо взето - хареса ни Grinning

# 6
  • Мнения: 1 393
Често да не кажа през ден ходиме в тази пицария Рагаци.Каката е много симпатична и много добре гледа децата.Ние при липса на помощ единствено там или в нас успяваме да се видим с приятели,без да гледам постоянно дали мойта лудетина няма да си разбие главата.Такъв бяс като нея не съм виждала  #Crazy,а малкия е невероятно добър и се обажда само ако е гладен или го боли нещо Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 98
На Гурко в пица ХЪТ също има стая за деца и какичка която се занимава с тях ,само Събота и Неделя

# 8
  • София
  • Мнения: 596
Има една пицария в Красно село с детска стая и една кака се занимава с децата и се плаща само консумацията в заведението.Пицарията се казва Рагаци Simple Smile

Миличка, разкажи подробно, къде точно се намир атази пицария, пък може и да се видим там! Hug

# 9
  • Мнения: 809
Ние много често посещаваме "Патиланци". 3 лв. на час. Отделно се заплаща за "кака". Там има обособен кът срециално за деца на 2г. има надуваем замък, къщичка, и др. Друго обичано от нас място е София Ленд. 4 лв. на час - каката е безплатна. Има пързалки, катерушки и др.  В кино "Арена" не пускат деца под 3 години.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В Надежда 6 има нов такъв кът. Намира се в бл. 636, вх. А.
Два пъти вече водя Вики там,когато сме на гости на свеки,че са в един и същи блок,ама нещо не може да се заиграе.Или има по-големи деца и я стряскат или пък няма никой.Иначе обстановката е симпатична.Незнам дали е по-хубав от другите клубове,защото това е първия дето я водя.Цената е 3лв на час с кака.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Най-новият е този www.slonbalon.com. Още не са качили снимките, но е много приятно. Има камера от детската стая към заведението.

# 12
  • Мнения: 404
Има една пицария в Красно село с детска стая и една кака се занимава с децата и се плаща само консумацията в заведението.Пицарията се казва Рагаци Simple Smile

Миличка, разкажи подробно, къде точно се намир атази пицария, пък може и да се видим там! Hug

"Ригаци"
КВ. "КРАСНО СЕЛО"
ул. "Хубча", бл. 195
Разполага със стая за децата с играчки и TV. Подходящо за деца над 3г.

# 13
  • Мнения: 1 561
Това за Надежда ме заинтригува.Живеем във 2 част и ни е по-близо,от другите.Моля за повече инфо-колко стаи са,какво предлагат, става ли за празнуване на имен ден, скоро ни предстои-Тодоровден на 11 март. Благодаря предварително!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Това за Надежда ме заинтригува.Живеем във 2 част и ни е по-близо,от другите.Моля за повече инфо-колко стаи са,какво предлагат, става ли за празнуване на имен ден, скоро ни предстои-Тодоровден на 11 март. Благодаря предварително!
Става за празнуване.Едната част е обособена като кафенце,има 3 маси,не се пуши,а другата част е за игра.Две стаи са без врата.Има люлки,къщички,пързалка,за рисуване,абе има доста занимавки

Общи условия

Активация на акаунт