90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 266

  • 24 493
  • 723
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 12 935
Боби, много си сладка,,аз не съм те виждала преди, за ад направя разлика, но ми харесваш:)
Не можах да видя Съни, сърдита съм Crossing Arms
Фифи, аз съм сигурна, че и с финните настройки ще се справиш, мисли още малко и от септември да се мятаме в борбата за съвършенство Hug
Днес менюто ми беЗ две круши, О Манатарки на тиган и препечени филийки, домат, В салата домати, краставици, сирене, кашкавал

# 616
  • Мнения: 696
Фифи и Боби, страхотни сте!!!!!  Hug  bouquet

# 617
  • Мнения: 38
krasito0, хапни си бисквитките, те са с млечен шоколад и ги затапи с черен!  Laughing
точно този отговор се надявах да получам, ама викам за по-сигурно да питам  Mr. Green

всички изглеждате страхотно, поздравления, но не можах да видя снимките на Fifi Brindacier  Cry

# 618
  • Мнения: 2 107
Знаех си аз, че няма да стане с Еденье и Лежане Joy, ама викам дай да попитам.
Много сте свежи всички, ще се боря със себе си, решила съм го твърдо този път. по-старшите в режима- моля, качвайте снимки, действат екстра на новобранките.
 
Пълнозърнест хляб хапвате ли докато сте на режима или това са мацките в почивка, че още не различавам кой е в режим и кой в почивка?

# 619
  • Варна
  • Мнения: 241
cveteses, права си, малко имам за сваляне. Максимум 5 килограма искам, не повече. Просто ме дразни кантара  Laughing
Питах за лунуването, защото първият воден ми е на 11.08 и видях, че пълнолунието започва на 10-ти в 21:10:24  Simple Smile Май уцелих с един куршум два заека  Sunglasses

Днес вечерята се промени, бях планувала кекс, който стана отвратителен  и замина в кофата Sick На всичкото отгоре си отворих новозакупения черен шоколад, който се оказа развален. В шкафа намерих един кроасан с шоколад и 1 едно баунти. Ще видим утре ще го хвърлям ли този кантар или ще се обичаме  Laughing

# 620
  • Мнения: 238
Хапнах си кекса, страхотен беше – златна ми е комшийката + 3 локумчета с шам фъстък и лентата черен шоколад! Simple Smile
Нения, мерси злато! Утре ще ходя да купя кокос и в събота ще сладкарствам бонбони с моркови, смях ме е още като го пиша!
Вели, браво за юбилея, партийо!  Hug 20 кила в минус – голям кеф,а? Simple Smile
Аги, миличко, кажи как са тренировките? Свикна ли им вече? Доставят ли ти удоволствие? Току- виж някой мускулест левент засмучеш там из залата! Wink
Фифи, пак ме накара да онемея! 49 кг в минус! Тя Лостчето беше 51 кила! Браво за упоритостта!Благодаря и за споделянето, много надъхващо действа! Hug
Бонте, не знам дали отслабваш, ама се разхубавяваш! Hug
Zanata, момичетата и Курдов Hug, които сме в почивка, оцветяваме менютата си, а тези на режима не.Докато бях на режима не съм яла филийката в белтъчен и ден за варива. Сега в почивката си я хапвам!
Отивам да режа кофа салата за ММ! Simple Smile

# 621
  • Мнения: 6
Браво на всички за чудесните резултати Simple Smile Аз... още е едва само началото, дано и аз се похваля с голям минус. Днес бях на плодов ден, но хапнах зеленчци за обяд и вечеря.

# 622
  • Мнения: 57
Здравейте,
прекрасни резултати и много мотивиращи  Hug. Аз съм утре бобов, та съм приготвила следното
З- диня
О и В- пълнени чушки с булгур....нали може?и салата

# 623
  • Мнения: 23
Здравейте момичета и момче Simple Smile)
Толкова много ви се радвам и на резултатите и на хубавите ви дечица, а и на вас самите:)) Много се радвам, че има такава чудесна група от хора, които се подкрепят и мотивират един друг, за да постигнат заедно целите си Simple Smile Надявам се и аз да успея като всички вас.

таня789 с теб май сме започнали диетата заедно.. кой ден ти е днес? На мен ми е четвърти - плодов.

З: праскова
О: спанак + орехи(около 30гр) + пъпеш
Сл. З: банан
В: банан + праскова + домат

Как ви се струва днешният ми ден? Аз се притеснявам, че съм яла прекалено много, но се притеснявах да не освирепея от глад и това да ме накара да се нахвърля върху нещо нережимно.
 

# 624
  • Мнения: 23
Забравих да попитам киноата към бобов или въглехидратен се смята?  newsm78 newsm78 newsm78

# 625
  • Варна
  • Мнения: 241
Понеже съм абонирана за публикациите на Бон апети, току що ми попадна тази идея за бобов ден http://www.bonapeti.bg/recepti/Cheren-bob-s-oriz-Gayo-pinto/

# 626
  • Мнения: 6
SummerLove, да 4-ти ми е. Дано да върви все така леко и скоро и с теб да се похвалим с добър резултат Simple Smile

# 627
  • Мнения: 23
SummerLove, да 4-ти ми е. Дано да върви все така леко и скоро и с теб да се похвалим с добър резултат Simple Smile

Супер! Радвам се, че ще отброяваме дните заедно и искрено се надявам, че и ние скоро ще постигнем страхотните резултати на другите Simple Smile

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Цвяткооооо, шмъ умориш мъ жина! Ще вземе да ти хареса тази извратеняшка (за теб) рецепта и к'во прайм? Или уикенда да не поглеждам темата, ако има попържни по мой адрес  newsm43 Ще чакам отзиви от престрашилите се да опитат "бонките", дето дребен така лакомо унищожава като му дам достъп до кутията hahaha И за бадема вътре е добра идея, ама си мисля, че бързо ще се откажеш от нея - сместа е доста сипкава и иска стискане за да стане топчица. Ако трябва и ядка да крепиш вътре ще стане съвсем пипкаво, ама пък ако имаш време и нерви - защо не Wink

Бонте, продължаваш да ме шашкаш - страхотна промяна  newsm20

Утре съм на рожден ден от 18, пък съм на варива Tired Ще трябва още в 17 да вечерям набързо, а после пак да седя на водица и да подсмърчам Crossing Arms Поне на моя рожден ден другата седмица, и на празненството за рождения ден на Ивко съм на ВГХ, та ще опитам тортичките newsm56  newsm22

# 629
  • Мнения: 154
Hope, пльосвай я в темата за рецепти Wink на мен много вкусно ми изглежда ...   chef
Бонтеее, точно такава симпатяга си те представях!  Hug
SummerLove и tanq789, да не сте се наговорили вие там нещо!  newsm78 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт