Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 905
  • 672
  •   1
Отговори
# 75
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
DimiLoca, от къде го изтегли?

От Замунда. Филмът е качен по повечето торент-тракери, така че провери.  Peace

# 76
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Гледах Venuto al mondo на Кастелито и така дълбоко ме жегна, че май се нагледах на кино за година напред  Confused
Много, много силен филм.

# 77
  • Мнения: 39
Грейс ми хареса, нищо, че липсваше история и почти нямаше действие.
Относно "Ловецът на хвърчила", филмът е сполучлив. Почти дума по дума повтаря книгата, която все пак предпочитам.

# 78
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Аз не бих ви препоръчала Дивергенти - http://www.imdb.com/title/tt1840309/
Бях решила да го гледам та каквото ще да става, само защото се впечатлих от трейлъра му. Ейй, много се дразня, като монтират един страхотен трейлър с най-добрите кадри и хората клъвнат на стръвта. Както стана при мен Confused hahaha
Едвам го изгледах, добре че момчето се съблече да оплакна око и се целунаха....иначе тотална скука.
Скрит текст:
Скрит текст:
Все едно не бяхме в бъдещето, а съвсем в настоящето. Не ме разбирайте погрешно, не че искам злото поне веднъж да победи на филм Mr. Green, но не видях нищо новаторско в сюжета, а дори и ефектите на бяха нещо невероятно за мен. Едни и същи до болка познати ни истории поднесени в различни опаковки.
На моменти допуснати елементарни грешки, като в началото си срязваха ръцете, за няколко капки кръв в едни ванички с вода, и като дойде ред на нашите водата беше чисто нова Crazy А, преди тях бяха минали бая хора.. Laughing Все дреболии, и героинята на Кейт Уинслет вечно беше в центъра на събитията newsm78... Както и това, че филма премина под знака на състезанията от типа  - Да оцелееш...а,и лошите сред добрите в негласна борба с по-добрите Joy Joy Joy  В стил да си ги премерим...
Предпочитам да гледам Междузвездни войни и Батман до края на живота си, ако фантастиките ще изглеждат като този Tired


Друг филм -

Tusen ganger god natt - http://www.imdb.com/title/tt2353767/?ref_=rvi_tt

от темата прочетох препоръките и го гледах. Също препоръчвам Peace
Но, останах леко разочарована. Защото очаквах друго.
То, се оказа една семейна драма.

И още един, който гледах
пак от темата видях препоръките, май от Джой Peace

La belle et la bête - http://www.imdb.com/title/tt2316801/

Не е лош филма, с хубави ефекти. Също препоръчвам, развлекателен, приказка за разтоварване Peace

# 79
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Hushpuppy, последния филм от къде го изтегли?

На мен Дивергенти не ми вдъхва никакво доверие, не знам защо си го представям като още по-скучна версия на Игрите на глада дори без Стенли Тучи да разведрява обстановката. Та ще пропусна с кеф.

Обаче вижте какво чудо на чудесата са ни подготвили за 2016  Crazy

# 80
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Лу, от Замунда - ето http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=410256&hit=1

Не съм гледала Игрите на глада, не знам защо.. newsm78
Сега обаче няма да го сторя, остана ми кофти привкус от Дивергенти за жанра Mr. Green hahaha hahaha hahaha

# 81
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И в Арена го има "Красавицата и звярът". Прелестен е Heart Eyes (от мен беше препоръката, Ради, както и за този с Бинош Simple Smile).

Май ще гледам "Робокоп" Blush

# 82
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мерси, тегля   bouquet


Май ще гледам "Робокоп" Blush

Сефте  Whistling

# 83
  • Мнения: 7 028
Тази вечер разпуснах с The Other Woman .
Какво толкова плюят по филмчето, не разбрах. Според мен си е прилично за жанра, даже на моменти е доста забавен.  Laughing


Откъде да го изтегля?

# 84
  • Мнения: 216
"Kрасавицата и звяра" и аз тъкмо го изтеглих и ще гледам довечера.   jumpuu
Дано да не спрат тока, че не знам откога се каня да го плащам, добре че вие ми напомняте за важните неща! Mr. Green

# 85
  • Мнения: 3 637
"Kрасавицата и звяра" и аз тъкмо го изтеглих и ще гледам довечера.   jumpuu
Дано да не спрат тока, че не знам откога се каня да го плащам, добре че вие ми напомняте за важните неща! Mr. Green
дано ти хареса,аз лично с нищо не го запомних  Whistling

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Тази вечер разпуснах с The Other Woman .
Какво толкова плюят по филмчето, не разбрах. Според мен си е прилично за жанра, даже на моменти е доста забавен.  Laughing


Откъде да го изтегля?

Пиша го вече за втори път на една и съща страница - от Замунда.  Peace

# 87
  • Мнения: 296
Гледах Venuto al mondo на Кастелито и така дълбоко ме жегна, че май се нагледах на кино за година напред  Confused
Много, много силен филм.

Ох, не мога да се оправя с тези сайтове ooooh! Откъде го свали? А субтитри?  EmbarassedЗатъпявам Twisted Evil

# 88
  • София
  • Мнения: 2 701
Гледах Venuto al mondo на Кастелито и така дълбоко ме жегна, че май се нагледах на кино за година напред  Confused
Много, много силен филм.

Ох, не мога да се оправя с тези сайтове ooooh! Откъде го свали? А субтитри?  EmbarassedЗатъпявам Twisted Evil


http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=402965&hit=1

Много ви се чудя защо първо не си направите труда да потърсите в популярните сайтове за торенти и тогава да питате. Мързи ли ви, какво ли?!?!?

# 89
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
    Здравейте,
търся субтитри на ГРЕЙС ОТ МОНАКО
Ще съм много благодарна ако някой ги пусне!

Общи условия

Активация на акаунт