Güllerin Savaşı - Войната на розите - Дамла Сюнмез, Баръш Калъч, Джанан Ергюдер

  • 84 542
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 9 292
Добре де...защо се съгласява да го направи, не го разбирам....

Да наранен е, да не му е приятно всичко това което се случва, но чак това отношение...
Още повече в сцената с градината като знаеше, че е лъжа защо така се държа...
Можеше да е по мил. Той май след това размисли, като разбра, че Гю не е спала с Джихан.

# 736
  • Мнения: 5 723
Добре де...защо се съгласява да го направи, не го разбирам....

Да наранен е, да не му е приятно всичко това което се случва, но чак това отношение...
Още повече в сцената с градината като знаеше, че е лъжа защо така се държа...
Можеше да е по мил. Той май след това размисли, като разбра, че Гю не е спала с Джихан.

Мисля ,че тя го постави пред свършен факт , той затова и на няколко пъти реакцията му беше  гузна ,че и на нея .Възможно е и това да го е провокирало..

# 737
  • София
  • Мнения: 9 292
Знам само, че искам да го убия Йомер бей..... Направо с пушка ще го стрелям ей тъй...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 738
  • Мнения: 5 723
Той се влюби в нейната невинност , честност ,правдивост  желанието ѝ да отмъсти я промени , тя го "изостави " макар и да го носи в сърцето си ,да го обича безумно ...факта ,че не сподели с него истината ги промени и двамата ....

# 739
  • Мнения: 5 723
Знам само, че искам да го убия Йомер бей..... Направо с пушка ще го стрелям ей тъй...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Сакън!!!! Naughty Кого ще гледаме ,рошавото психо ли ...Неееееееееееееее..... Joy Joy Joy Joy Joy

Ще влезе в правия път,сега е на кръговото .... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 740
  • Мнения: 5 723
Хайде да затваряме вратата на тази тема и да ходим на новото дворче!

# 741
  • Мнения: 13 725
Да не говорим, че  повярва на вещицата, че Гю се е омъжила за брат и заради парите и кариерата.......... Да не повярва човек - възрастен и уж умен мъж, пък не може да разсъди, че ако е искала пари и обществено положение, и той щеше да и е достатъчен  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт