София, кв. Младост, тема 23

  • 76 225
  • 800
  •   1
Отговори
# 435
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Може да се минава, просто малко се заобикаля.

# 436
  • София
  • Мнения: 1 740
Благодаря много, че сега стягам детето и излизаме....

# 437
  • Мнения: 71
  Благодаря на всички, които ми отговориха за гранофорина. Току що се връщам от ветеринарната клиника до нас където ми казаха за аптека "Нота Бене", само че в Дружба 2, на бул. Цветан Лазаров. Лекарството било и под формата на спрей. Надявам се, че това е полезна информация и за други.

# 438
  • София
  • Мнения: 2 497
Аптека Нота Бене има и в бл.469А - в Младост 4, до първия Лидл. Ако искаш звънни и питай там дали нямат също.

# 439
  • Мнения: 71
Купих го вече. Проблема е, че детето много трудно ми даде да и го пръсна. На всичко отгоре го пробвах първо върху себе си и сега съм подходящо дегизирана за Хелоуин и без маска.  hahaha

# 440
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Този гранофорн има ли някакъв вкус, че съм с болки в гърлото вече доста време, а са  спрели Орофар на таблетки?

# 441
  • Мнения: 71
 Има вкус, но лично за мен не е чак толкова неприятен. Проблема по-скоро е, че оцветява устата в отровно зелено и не е подходящо да се използва сутрин. Дъщеря ми е все още със зелен език от вчера, моят си е нормален, но след яко търкане с четка за зъби.

# 442
  • София
  • Мнения: 3 111
За болки в гърлото помага също сребърна вода под форма на спрей или разтвор. За предпочитане по-висока концентрация - 30 мг/л.  Peace Има я във всяка аптека. Малко по-трудно се намира голямото шише, което излиза по-евтино.

# 443
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Много ти благодаря, не знам защо все я забравям нея...  bouquet

# 444
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Здравейте,
Гринофорин последно взех от  една аптека на площад Славейков. Личната лекарка ме насочи към нея със следния ориентир: Има един шадраван (неработещ) като застанеш с гръб към него, книгите и Макдоналдс насреща има един безистен, аптеката е малка, пада се вътре в него, в ляво. Не е в Младост, но ако ви е по път.... Самият Гринофорин има трайност 1 година, а ефекта му е безспорен.
Имам и въпрос към вас- какво строят във форма на триъгълник в края на парка на Младост 2 (кучешката полянка)? По формата и размера изобщо не мога да си представя какво ще цъфне и там, на мястото на един неработещ охраняем паркинг. Дано да е нещо полезно... Thinking

# 445
  • Мнения: 633
Партенката казва, че ще се обособява пазар на това място.

# 446
  • Мнения: 29 316
Партенката казва, че ще се обособява пазар на това място.

Това ще е чудесно! Особено, ако не е с много високи цени!  Wink


Някой знае ли защо сутринта нямаше ток в Младост 2 ?

# 447
  • Мнения: 576
Ще бъде пазарче за плодове и зеленчуци.Само ще се събират плъхове и улични кучета,които и без това не са малко.Според мен има достатъчно магазинчета "Плод и зеленчук"в района,а и пазарът не е далече,но нали от всяко свободно пространство трябва пари да се изкарват за съжаление.

# 448
  • София
  • Мнения: 1 740
И аз се чудя за тока в Младост 2, защото сутринта няколко пъти дойде и спря и направо настръхнах да не стане нещо с уредите, а и като останем без ток даже и водата на бебо за млякото не мога да стопля и много неприятно. Да не говорим, че обикновено като спре за по дълго тока и спира и топлата вода и парното т.к. помпите са на ток все пак.

# 449
  • София
  • Мнения: 459
Аз пък ще се радвам, ако направят някаква алтернатива на "пазара" до метрото. Няма такова ужасно място. Имам чувството, че най-големите търгаши и измамници са на този пазар. Лъжат в грамажа, слагат ти развалена продукция и те гледат като прокажен, ако случайно се осмелиш да питаш дали може сам да си избереш плодовете/зеленчуците...

Общи условия

Активация на акаунт