Закьснение на цикьл и отрицателен тест

  • 2 775
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравеите на вси4ки който може да помогнат.От една година сьс сьпругат ми   се опитваме да имаме дете ходила сьм на лекари нищо ми няма . Последния ми цикьл беше на 20.06.2014г.закьснява ми 2 дена и си направих тест отицателен  но аз не го изхвьрлих след 20 мин ми показа на мястото на втората 4ерти4ка мн бледа знам 4е това е испарителна.аз по принцип о4аквам да забременея можели да сьм бременна още ми го няма циьла.Следяла сьм си овулацията.

# 1
  • Мнения: 313
Можеш да изчакаш няколко дни и да направиш нов тест или да направиш кръвен още днес. Кръвният показва най-рано, понякога дори без закъснение.
На кой ден от цикъла беше обулацията?

# 2
  • Мнения: 3 029
Отговорът е - може да си, може и да не си бременна. Вариантите са или да изчакаш няколко дни, за да видиш дали ще има цикъл, или да си направиш кръвен тест, който ще отчете със сигурност покачване на хормона ЧХГ, ако има бременност.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 301
Абе май май   bouquet

Ако ти се разхожда до лаборатория отивай да пуснеш кръвен бета 4ХГ,после след 24-48 ч още един.
Просто кръвния е най-силния "тест",съответно и нарастването му  Peace
А уринарен можеш да си направиш пак днес-утре,сутрин-първа урина.  Praynig


4акаме да се похвалиш Wink

п.с. и моля те не бързай да ти4аш още по доктори за потвърждение  Party

# 4
  • Мнения: 16
Стискам палци нещата да са такива, каквито искаш Simple Smile
Между другото тестовете не винаги отчитат правилно в първите дни от закъснението. Когато правих тест с първата ми бременност, за моя радост, отчете още на третия ден от закъснението, че съм бременна. При втората ми бременност на седмия ден тестът показа отрицателен резултат. Четири дена след това повторих теста и се появиха желаните две чертички Simple Smile

# 5
  • Мнения: 31
Можеш да изчакаш няколко дни и да направиш нов тест или да направиш кръвен още днес. Кръвният показва най-рано, понякога дори без закъснение.
На кой ден от цикъла беше обулацията?
   18 дни от цикьла

# 6
  • Мнения: 31
благодаря ви много ще из4акам още мако вьпреки 4е нямам тьрпение мн силно искам да си имаме дете

# 7
  • Мнения: 39
аз имам въпрос също
значи с моя приятел правим секс без презерватив и той свърши в мен 3-4 дни след цикала ми, този месец ми закъсня с почти 5 дни а когато ми дойде дори не усетих болка както обикновено. В последно време често ми е зле боли ме корема малко под пъпа и все ми се гади направих си домашния тест със содата и сутрешната урина и тя се разпени и сега не знам - бременна ли съм не съм ли какво да правя и какво да мисля дайте съвет моля

# 8
  • Мнения: 31
аз имам въпрос също
значи с моя приятел правим секс без презерватив и той свърши в мен 3-4 дни след цикала ми, този месец ми закъсня с почти 5 дни а когато ми дойде дори не усетих болка както обикновено. В последно време често ми е зле боли ме корема малко под пъпа и все ми се гади направих си домашния тест със содата и сутрешната урина и тя се разпени и сега не знам - бременна ли съм не съм ли какво да правя и какво да мисля дайте съвет моля
знаеш ли кога ти е била овулацията ако е късна може и да си забременяла .а при този домашен тест сигорна ли си 4е трябва да шупне аз съм 4увала 4е не шупва .

# 9
  • Мнения: 390
Съветът ми е да не вярваш на "домашните тестове". Хората са измислили доста по-надежден метод, който рядко греши.

# 10
  • Мнения: 1 235
Хайде пак с тая сода. Как може да се вярва въобще  ooooh!
Има си тестове, дори такива, които струват по 1 лв. Но като си си имала М, значи не може да си бременна...

# 11
  • Мнения: 39
ами освен да изчакам да видя следващия си цикъл и да видя дали ще има някаква промяна

по принцип според моя гинеколог овулацията ми между 5 и 8 ден след M при другите как е не знам

# 12
  • Мнения: 146
Здравеите на вси4ки който може да помогнат.От една година сьс сьпругат ми   се опитваме да имаме дете ходила сьм на лекари нищо ми няма . Последния ми цикьл беше на 20.06.2014г.закьснява ми 2 дена и си направих тест отицателен  но аз не го изхвьрлих след 20 мин ми показа на мястото на втората 4ерти4ка мн бледа знам 4е това е испарителна.аз по принцип о4аквам да забременея можели да сьм бременна още ми го няма циьла.Следяла сьм си овулацията.
Мила бързо утре отивай на кръвен тест и да ни се похвалиш и ЧХГ поне 15  Flutter Hug

# 13
  • Мнения: 31
В Англия съм и на този етап няма как да отина на кръвен. В4ера пак си направих тест с бледа втора 4ерта която излиза по късно ве4е е 25 .07 а ако цикълът ми трябва да доиде мн ми закаснява незнам како да правя

# 14
  • Мнения: 3 029
Какъв е всъщност проблема? От първият ти пост оставам с впечатление, че евентуална бременност по-скоро би ви зарадвала, отколкото притеснила. Изчакай още няколко дни и всичко ще се разбере. Ако си бременна, скоро ще се разбере със сигурност. Ако не си, ще имаш цикъл. Регистрирала ли си десега някакъв проблем, заради който трябва да вземеш спешни мерки в случай на евентуална бременност?

Общи условия

Активация на акаунт