Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 25

  • 62 872
  • 734
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 050
Някъде могат ли да се видят печелившите в играта на Sparx Coca-Cola?
До колкото разбрах ще започва и нова игра на Нестле, ще чакаме.

# 166
  • София
  • Мнения: 13 128
Някъде могат ли да се видят печелившите в играта на Sparx Coca-Cola?

Отиваш на "Награди". Има печеливши, но все още са за юни.

# 167
  • Мнения: 3 018
Някъде могат ли да се видят печелившите в играта на Sparx Coca-Cola?
До колкото разбрах ще започва и нова игра на Нестле, ще чакаме.

Къде има инфо за новата игра на Нестле? С шоколади ли ще е или някой от другите им продукти?

# 168
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Някой да  е участвал за гривна на Бонуси ?
Никъде не виждам ,кой е победителят от играта  ooooh!

# 169
  • Мнения: 1 348
Пристигна и моят таблет  Hug

# 170
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Честито   bouquet

# 171
# 172
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Честито и на теб bibim
Аз от вчера се занимавам с него, но вече се използва

# 173
  • Мнения: 10 874
bibim, честито и на теб!  bouquet
Кои куриери ги носят? Ако пак са Тип-Топ, да си знам, че няма да дочакам таблет, ами бележка да ида да си го взема от офиса им. Tired Винаги така правят при мен. Веднъж си помислих, че са звъннали, но ме е нямало. Ама след наградите от Своге и Барни, за които получих въпросната бележка, (а не съм мърдала от вкъщи!), съм убедена, че идват само да оставят известието. Какво им пречи да звъннат, след като са дошли до адреса, не знам. #2gunfire

# 174
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Лале, Тип топ ги носят да, но тези с колите, не тези които са пеша

# 175
  • Мнения: 10 874
Значи има някаква надежда. Да видим. Whistling
Благодаря ти за отговора!  bouquet

# 176
  • София
  • Мнения: 13 128
Ама след наградите от Своге и Барни, за които получих въпросната бележка, (а не съм мърдала от вкъщи!), съм убедена, че идват само да оставят известието. Какво им пречи да звъннат, след като са дошли до адреса, не знам. #2gunfire

Най-вероятно ги мързи да носят пратките. Бележките не тежат.  Laughing А и не се налага да се качват по етажите без асансьор (в квартала ни това си е проблем). Нашите пощаджийки са такива. За всяко препоръчано писмо ходим в пощата. Дори на бележката пише, че трябва да си вземем писмото най-рано след 17 часа на същия ден, което означава, че дотогава писмото е в чантата на служителката. Обаче отивайки в пощата 2-3 часа по-рано, се оказва, че писмото изобщо не е напускало сградата.  Laughing

Поне на куриерката от Тип Топ съм случила. Жената е много точна.

# 177
  • Мнения: 10 874
Най-вероятно ги мързи да носят пратките. Бележките не тежат.  Laughing А и не се налага да се качват по етажите без асансьор (в квартала ни това си е проблем).
Логично, ама кой да се сети. Embarassed
И все пак -  #2gunfire

# 178
  • Мнения: 1 348
Значи има някаква надежда. Да видим. Whistling
Благодаря ти за отговора!  bouquet
Аз след като видях, че ма ко си е получила таблета сутринта звъннах в Тип топ и питах нямат ли нещо за мен и ми казаха "Току-що пристигна един таблет". Ха-ха. Казаха ми, че като срок за доставка е записано 7 август, обаче склониха да ми го донесат днес.

# 179
  • Мнения: 1 437
Да се похваля и аз не че е кой знае какво де ама все пак  Laughing две бутилки devin fruit  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт