Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 25

  • 62 876
  • 734
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 137
Каква е играта на МИлка?   bouquet

# 376
  • Мнения: 2 516
Каква е играта на МИлка?   bouquet
Пак има кодове по шоколадите Simple Smile)

# 377
  • Мнения: 1 516
Каква е играта на МИлка?   bouquet
Пак има кодове по шоколадите Simple Smile)
Не мога да открия от тях.Проверих и в Била и в Кауфланд,Лидл. Sad Sad Sad
Моля,някои,ако е удобно да пусне снимка.  bouquet

# 378
  • Мнения: 3 020
Каква е играта на МИлка?   bouquet
Пак има кодове по шоколадите Simple Smile)
Не мога да открия от тях.Проверих и в Била и в Кауфланд,Лидл. Sad Sad Sad
Моля,някои,ако е удобно да пусне снимка.  bouquet

Тук има игра за спечелване на шоколад със стикер за новата игра и може да го видиш как изглежда: https://www.facebook.com/konkursi.vsyakakvi/photos/a.14246250978 … 015245236/?type=1

При нас разбира се няма такива шоколади, гледах, че на страницата на Милка са писали, че тепърва започват разпространението на шоколадите със стикери, надявам се да стигнат и до нас, че наградите си заслужават. Друг е въпроса колко лесно ще се печелят, но надежната умира последна Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 авг 2014, 23:14 от alex99

# 379
  • Мнения: 114
Ако в тотото шансът е 1:14 000 000, в Милка да е 1:1 000 000. Дерзайте!  Mr. Green

# 380
  • Мнения: 294
привет. Спечелила съм футболна топка Бачково от СВА, но още никой не се е свързал с мен..печелившите са изтеглени на 20.08. Има ли някой друг спечелил? ето линк към спикъка  http://cbabg.com/?m=2&s=12&id=250

# 381
  • Варна
  • Мнения: 1 241
И аз печеля топка Бачково от СВА. До момента не са ме търсили.

# 382
  • Мнения: 7
Момичета,днес теглят втората група печеливши на Болярка.Да стиснем по едно палче. omm

# 383
  • Мнения: 16
Здравейте! Къде мога да проверя резултати от цигари Мерилин, на 24.08.2014 приключи регистрирането на кодове?Благодаря предварително!

# 384
  • Мнения: 142
Много искам да спечеля флашката от новата игра на Милка... Praynig
вече имам 3 опаковки и с нетърпение чакам 01,09!
Доста пъти съм печелила от игрите на Милка и този път се надявам да е така! Успех на всички!

# 385
  • софия
  • Мнения: 25 446
Много искам да спечеля флашката от новата игра на Милка... Praynig
вече имам 3 опаковки и с нетърпение чакам 01,09!
Доста пъти съм печелила от игрите на Милка и този път се надявам да е така! Успех на всички!
Къде има със стикери? Последно гледах в Била и нямаше.

# 386
  • Мнения: 1 175
При нас вече има щоколади Милка със стикери в Била, а в Пикадили дори са на промоция.

# 387
  • Мнения: 142
Първо видях в Била, днес бях в Пикадили ..и както вече са ме изпреварили,на промоция са, цената им е 1.29 и има доста нови модели на шоколадите...с церевица,със солети, с фъстъци, с някакви бисквити....и абсолютно всички бяха със стикери Peace

# 388
  • Мнения: 340
Първо видях в Била, днес бях в Пикадили ..и както вече са ме изпреварили,на промоция са, цената им е 1.29 и има доста нови модели на шоколадите...с церевица,със солети, с фъстъци, с някакви бисквити....и абсолютно всички бяха със стикери Peace
При нас имаше в квартален магазин само с цял лешник 2 и аз ги взех, но сигурно пак ще заредят такива със стикерче.
Милка с бисквити ТУК изобщо не е нов шоколад, а чак реклама са му пуснали по ТВ .. а с царевица и солети наистина са си нови, даже във фейса им не съм виждала да ги споменават ...

# 389
  • Мнения: 142
Първо видях в Била, днес бях в Пикадили ..и както вече са ме изпреварили,на промоция са, цената им е 1.29 и има доста нови модели на шоколадите...с церевица,със солети, с фъстъци, с някакви бисквити....и абсолютно всички бяха със стикери Peace
При нас имаше в квартален магазин само с цял лешник 2 и аз ги взех, но сигурно пак ще заредят такива със стикерче.
Милка с бисквити ТУК изобщо не е нов шоколад, а чак реклама са му пуснали по ТВ .. а с царевица и солети наистина са си нови, даже във фейса им не съм виждала да ги споменават ...
И в билата ги видях вчера...имаше и някакъв нов с нещо оризово
Имам снимка от днес от пикадилито  Mr. Green Mr. Green отзад се вижда малко и от оризовия
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=arx1408998341o.jpg

Общи условия

Активация на акаунт