Лидл - тема 46

  • 67 831
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 732
В края на миналата тема коментирахте, че е възможно да се върне стока без причина и в други магазини, не само в Лидл? Правилно ли съм разбрала? По закон ли е така?

# 31
  • София-Младост
  • Мнения: 23 318
В края на миналата тема коментирахте, че е възможно да се върне стока без причина и в други магазини, не само в Лидл? Правилно ли съм разбрала? По закон ли е така?
Не, не е така, зависи от политиката на магазина.

# 32
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаpя за новата тема   bouquet
Сутpинта забелязах, че вече има и пpясно мляко 500 г,  в кофичка/като киселото/.
На коя марка е прясното мляко, и цена също ако си видяла....моля!

# 33
  • Мнения: 162
Момичета,интересува ме пижамите /потник,розови/отговарят ли си на номера или са уголемени.Поръчах на моята племеница да ми купи,но не знам кой номер да си взема.

# 34
  • София
  • Мнения: 10 298
Записвам се да ви следя, от тазседмичната брошура не харесах нищо, дано следващата е по-интересна.

# 35
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 779
Дано ти хареса нещо от другата седмица.  Simple Smile http://www.promooferti.com/%d0%bb%d0%b8%d0%b4%d0%bb-%d0%ba%d0%b0 … 0%b2%d0%b3%d1%83/

# 36
  • София
  • Мнения: 10 298

О да, ето това е моята седмица, харесах няколко вида сирена, хамон, маслини и няколко вида вино  Mr. Green

Точно тези тематични седмици ме карат да се отбивам в попътния Лидъл... никак не съм фен на постоянния им асортимент.

# 37
  • Мнения: 2 821
И аз си взех от дамските пижами и съм много доволна  Peace Според мен са леко уголемени, но все пак за пижама предпочитам да е по-свободна.

Относно връщането на стоки в различни магазини - заменяли сме няколко пъти стока купена от друг град в магазин от нашия град без проблем. Предполагам, че и за връщането важи същото.

# 38
  • Мнения: 1 338
Благодаpя за новата тема   bouquet
Сутpинта забелязах, че вече има и пpясно мляко 500 г,  в кофичка/като киселото/.
На коя марка е прясното мляко, и цена също ако си видяла....моля!

Почти съм сигурна, че беше Мизия Милк и около 0,80-0,90ст ...

# 39
  • София
  • Мнения: 1 168
Да ви следя, че много имам да чета  bouquet

# 40
  • Мнения: 26
+ 1 за следващата седмица  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 44 014
Нищо определено не ме привлече от следващата седмица...

Нищо не споделихте за Дерото, явно никой не си е купил капсулите да каже хубави ли са или не и дали и белите  и лилавите стават за цветно пране.

# 42
  • София
  • Мнения: 10 298
Нищо определено не ме привлече от следващата седмица...

Нищо не споделихте за Дерото, явно никой не си е купил капсулите да каже хубави ли са или не и дали и белите  и лилавите стават за цветно пране.

Май не беше на добра цена... напоследък гледам да купувам само Персил и Ариел, като са на промоция, изобщо не са скъпи.

Наскоро си взех таблетки Персил, 5,29лв. 30таблетки за 15 пранета.

# 43
  • Мнения: 1 073
Замислила съм се за шевна машина. Май пускаха някакви около великден ако не се лъжа. Имате ли представа кога пак ще има? А и някой ако си е взимал дали е доволен?

Допълвам: Иначе следващата седмица нещо не ме грабва май.

# 44
  • София
  • Мнения: 44 014
Нищо определено не ме привлече от следващата седмица...

Нищо не споделихте за Дерото, явно никой не си е купил капсулите да каже хубави ли са или не и дали и белите  и лилавите стават за цветно пране.

Май не беше на добра цена... напоследък гледам да купувам само Персил и Ариел, като са на промоция, изобщо не са скъпи.

Наскоро си взех таблетки Персил, 5,29лв. 30таблетки за 15 пранета.

Персилът под никаква форма не ми харесва.
Деро беше за 20 пранета 7 лв или нещо от сорта.

Общи условия

Активация на акаунт