Слънцето усмихва се в нашите очи, от теста греят ярки две черти - 161

  • 28 246
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Наръсила съм за всички в нужда.  Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 1 172
Да го направим двойно син тогава, а? Rolling Eyes
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 707
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Да го направим двойно син тогава, а? Rolling Eyes
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

 Hug Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 1 185
 newsm74 newsm74 newsm74 newsm18 newsm28 newsm28 newsm28 newsm79 newsm79 newsm75

Благодаря ви  Hug

# 709
  • Мнения: 1 413
Ели, дави е жива и здрава дъщеричката, само радост да ви носи  bouquet

Шоко, как си Hugмерси за прашеца Heart Eyes newsm79 newsm79 newsm79 newsm79
Евка, радвай се на брачния живот, пък ще мериш от другия месец Hug Я каква хубава булка си Hug
Весе, Анди е такъв сладур, да пуснеш после някоя снимка от кръщенето Hug
Глухарче, страхотна пупа Heart Eyes
Пънче, Hug
Теди, страхотна двойна доза Hug newsm79 newsm79 newsm79 newsm75 newsm28

На мен сега ми звъннаха от клиниката да отивам в понеделник за предварителните изследвания Simple Smile А от тези противозачатъчни съм като балон, качих 2 кила от раз ooooh! От време на време ми се вие и свят Tired

# 710
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Теди, настройваш ли се? Още мъничко ти остава.  Mr. Green

# 711
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Буги, то от тях се задържат течности и затова така се чувстваш.
Аз съм добре, ама съм атакувана от всякъде - от едната страна на блока режат асфалта и копаят, от другата страна един циганин мята в един камион разни джунджурии ( разчистват един апартамент в блока ), а в килера ММ се вихри и вдига шум. Днес май ще полудея...  Crazy Crazy Crazy

# 712
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Шоко, май ти е време да идеш на кафе...
Буги, може би си права, че няма какво толкова да се притеснявам за тая темп... Но аз някак откак навърших 40 и си мисля, че всеки месец, в който не съм успяла е провал за мен... Знам, че не трябва да е така и че така няма да се получи,но... по-силно е от мен... Simple Smile Мрън-нах си... Simple Smile
Прегръщам ви!

# 713
  • Мнения: 1 172
Теди, настройваш ли се? Още мъничко ти остава.  Mr. Green
Хич не съм настроена тоя път. Mr. Green Щото имам сума неща за свършване преди големия момент, включително и да хвана да напазарувам най-сетне за това дете. Rolling Eyes

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Олеле, Теди, ама то наистина не останало... Ако трябва кажи, бе момиче! Ще дойдем бг-лелите и ще направим един шопинг за това детенце горко, дето си няма това-онова още... Simple Smile

# 715
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Теди, захващай се, че то време не остана.  Hug Hug Hug

# 716
  • Мнения: 1 413
Шоко, много е гадно, знам ooooh! И до нас строят вече втора година и ми иде да се гръмна, или по-добре тях Mr. Green
Евка, и аз мерих преди всеки месец, но нещо не ми се отразяваше добре и спрях. Не мисля че е провал, ако не мериш, но пък ти си знаеш най-добре Hug
Теди, как си издържала до сега да не опустошиш магазините Crazy

# 717
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Привет  Hug
Теди - как е да си Номер 1  Mr. Green

Заповядайте в новата тема  Hug

# 718
  • София
  • Мнения: 1 226
Честита дъщеря на Ели, да расте здрава и усмихната, на мама бързо възстановяване. Heart Eyes. Ще ми е интересно да прочета историята на името й, ако има такава. Не съм срещала досега това име, но ми харесва много. Hug
Олеее Теди, голямо подмотване значи....дано не избърза младежа да си поизчака термина та мама да се подготви. Heart Eyes Леко раждане когато и да е. Hug
Шоки... Hug, поне да можеше да се разходиш да избягаш.
Евче, драго ми е да те видя. Hug И аз се чудя да започвам ли да меря Т, не ми се занимава и с това, то сутрин са едни хапчета, едни свещички.....за Т не остава дупка... Mr. Green Joy
Веси, а дано, ама аз като сънувах положителни тестове и знаех в съня си че съм бременна, във всички съновници излязоха ядове и здравословни проблеми и то верно като се почна.....та досега. Дано при теб да е на хубаво. Hug Как се организира кръщене? На Монтана като бяхме, имаше едно кръщене, то като сватба.....егати, баловете и те като сватби... ooooh! Аз моя син още не съм го кръщавала, нещо не ме влече. Embarassed
Буги, успех с изследванията. Hug Захарта оправи ли?

# 719
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Бягането е само ако някой ме вземе с кола и ме върне следобяд.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт