Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 52

  • 28 582
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 023
Записвам се в новата тема! Напоследък се боря с ужасна умора и никакви упражнения, а само ходене, но ми действате много добре и обичам да ви чета!
Благодаря за новата тема, ТДИ  Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейъте!
Благодаря на ТДИ за новата тема   bouquet Прекрасна е!
Дели  Hug Hug, браво, леле, как го завъртя този Шончо пак, евала, мацко!! И за храната браво! Ще чакам да покажеш резултати, ей  Heart Eyes
Виви, ти днес утрепа рибата мари, малиии  #Crazy #Crazy #Crazy Фурия си, спор няма, де се вика, кефиш ме, шТИ звънна   Party Party Супер за решението, аз имам същия проблем с гъвкавостта, но колкото ми се решава с йогата веднъж седмично, толкоз, повече нема да се напъвам пък  Crossing Arms
За днес отчитам Гръб И Крака Р90Х, после трябваше Аб рипър, ама нямах време, за това сега предвиждам да направя Кор Атак от Лес Милс. Редактирам се, направих я, пхууу, много яка тренировка за корем, направо супер голям кеф, ей. Подпали ми корема и гърбааи неусетно мина, горещо препоръчвам, смятам да я сложа на мястото на Аб рипъра , за разнообразие. За утре предвиждам Кардио Крос Трейн по препоръка на Би и Мерида. И трябва да ходя да оправям багажа, че заминаваме утре за море, имам поне 4 часа работа, а де се вика, предпочитам 2 Инсенити и 1 Асайлъм да извъртя вместо тъпия багаж.  Cry Колкото обичам да пътувам, толкова мразя да оправям багажа... Оффф. Ама какво да се прави, ще трябва. На морето не знам дали ще мога да пиша, там планирам да правя Т25 Алфата последните 2 седмици, тъй като е достатъчно кратка, за да не трябва да ставам в 5 часа да тренирам, а и достатъчно натоварва. Мислех Инсенити да си взема, ама все пак съм на почивка... Там иначе има страшно много спортна анимация - Капоейра /водят е истински бразилци, много са готини/, Стречинг, Зумба, класически танци, йога, Кенгуу скокове, и много други тренировки, по 3 часа на ден, ама аз не мога да ходя  Cry Cry Мъжа ми ходи на волейбол и футбол, ама аз да тренирам и някой да гледа децата няма как. Нищо, догодина ще взема някоя баба, да са живи и здрави и ще си се възползвам от анимацията пълноценно. И да ми стискате палци да не прекалявам с баклавичките  Embarassed, друго може и да не ме събори, ама те ... Както и да е, лек и усмихнат ден, мацки, ще ми липсвате, дано не ми се източи нета по-рано от предвиденото, поне да ви чета   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 14:46 от luba_rizova

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
Люба, приятна почивка. Е, чат-пат по баклавичка-две може на почивка.

# 18
  • Мнения: 2 854
Копирам питането си от съседната тема:

"Да ви попитам какво е мнението ви за приема на магнезий като хранителна добавка. Казаха ми, че е препоръчително да се взема, още повече от хора, които спортуват. "

# 19
  • Мнения: 6 604
Благодаря на всички, които са ми стискали палци.  Сега остава да се надявам резултатите да са добри другия понеделник.
Днес принудително почивам, но ако всичко е наред, се надявам от утре да съм на линия.
П . П.  Благодаря за темата.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Уф то и мойто хранене е едно - през деня съм желЕзо, обаче вечер какво ми става  ooooh!  Както казва Лидси, не съм куче да се награждавам с храна, ама... Даже вече през деня нарочно се храня максимално нискокалорично, че ако му отпусна края вечерта да не е голям резила  Rolling Eyes



 Tired Какво да ти кажа ... същата работа съм.  Cry Голям проблем ми е това и просто май имам нужда от психолог.

За какаовите зърна - аз купувам цели, ако ми трябват на дребно - троша ги в хаванче.

ЛюбчеееHug Hug Hug
Да си изкараш прекрасно, страхотно, великолепно, любовно и не на последно място - ненадебеляващо  Crazy Че на такива местенца баклавичките биха опропастили и най-големия фитнес модел ... ужас!
И да ни пишеш чат пат, че ще ни е мъчно за теб  Heart Eyes
А тая Кор Атак ще я пробвам. Нещо корема ли съм си разширила с тия дини, дето ги пердаша, кво ли стана - няма мазнина отгоре, но ми е напред, и не седи стегнато  ooooh! ooooh! ooooh! Отврат. Знам си, само Шон Ше мЪ УпраИ  Joy

Атари, писах ти за магнезия в другата тема.  Hug

# 21
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Атари, аз магнезия го пия защото много ми се схващат прасците, особено сега когато се амбицирах да тичам. Помага ми за схващанията, отпуска и не ме болят. Ти с каква цел искаш да го пиеш?

Люба, лек път и приятна почивка  Hug  Иии как искам и аз капойера, ама няма у наше село  Tired  Хубаво да си изкарате и хайде сега по една баклавичка на ден.. да се разбере, че си на почивка все пак  Laughing

Вив, освен дружно да ходим на терапия  Joy  Антисладкотерапия  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 655
Цял ден чакам новата тема, за да си отчета първата тренировка с Кристин Къри, тази със собствената тежест, 35 минутната.  Laughing

ТДИ, благодаря за хубата темичка!  Hug

Любче, приятна почивка.  Peace
Аз за почти 3 седмици море имах само 1 тренировка, но от към храна бях желязна и доста бързо влезнах във форма.

Мерида,  Praynig

# 23
  • Мнения: 247
Семора успях да видя, прекрасна е, модел! Heart Eyes

Къде, аз пак не видях?
Отчитам за днес 10 обиколки тичане с ниски колене, и 2 обиколки ходене на стадиона + упражнение за корем от Вив https://www.youtube.com/watch?v=kYcrMejXlw8&index=8&list … b0Q-Jm4IXFO_BxJ1O

Закуска: 1 малък шницел с домат, чушка и сиране
Обяд: 2 броя нектарини
СЗ: с кафето 1 бонбон мерси

ТДИ, благодаря за темата! Hug
Пожелавам на всички да сте все така активни и мотивиращи! А на себе си пожелавам да съм по- стриктна с храната.

Люба, приятна почивка, наслади се момента !

П.П. В понеделник ще ми махат концитее, нямам търпение вече. . . . .

# 24
  • Мнения: 1 161
Добро утро и от мен!
Мерида, стискам палци всичко да е 6.
ТДИ, благодаря за новата тема! И мен, като вас двете с Вив, вечерите ме "събарят" Mr. Green
За днес отчитам тренировка за горна част-гръб, бицепс,рамо,трицепс. Тази седмица съм нещо флегма. И с храната се самозалъгвам, че съм ок( все едно не виждам Mr. Green). Явно съм във фаза " стъпка назад", но познайте какво следва- фаза"две напред". Mr. Green
Забравих да пожелая прекрасна и разтоварваща почивка на Люба!
До скоро!

# 25
  • Мнения: 2 854
Атари, аз магнезия го пия защото много ми се схващат прасците, особено сега когато се амбицирах да тичам. Помага ми за схващанията, отпуска и не ме болят. Ти с каква цел искаш да го пиеш?
От около седмица усещам и аз такова схващане на прасците, най-вече сутрин, а и ми казаха, че спортуващи хора е добре да пият магнезий.

Вивиян видях, че си отговорила - благодаря ти и на теб   Hug

А някакви други витамини пиете ли и какви, на кои марки? Аз навремето съм пила от тези разтворимите, но са ми ужасно сладки, като че ли са натъпкани със захари, в момента не бих ги повторила. Можете ли да препоръчате някои?

# 26
  • Мнения: 1 003
Любче, приятна почивка! Да покажеш снимки като се върнеш!
Атари, аз пия магнезий на Суправит. Мисля обаче да потърся нещо по- добро. Някой ще препоръча ли марка? Също така пия витамин В и Д.

# 27
  • София
  • Мнения: 545
И аз тук  Simple Smile Weekend-a ще съм в провицията и мисля да карам на импровизирани тренировки- скачане на въже, клекове, напъди, нещо такова. Приятна почивка на всички  newsm10

# 28
  • Мнения: 8 163
ТДИ, благодаря за темата!

Мерида, чакам добри новини.

Smile, мазнините в коремната и седалищната област изгарят последни. Просто трябва упорство и внимание най-вече по отношение на храненето.

OneAndOnly, какаовите зърна купувам натрошени.

Любче, наслади се на почивката, пък после - обратно на къра  Wink

Атари, пия магнезий както против крампи, така и заради по-дълбок сън. Витамини не пия, понеже съм почти напълно суровоядец.

Липсва ми Тяна...

***

Преди малко се прибрах от първата си клубна тренировка. Нарича се Whipped!, продължи 45 мин. и треньорката е много готина. Правихме 2 кръга, като се въртяхме на 6 зони. За пръв път работих с въжета. Брех, майка им мечка, сериозно натоварват! Имаше още гирички, тръби и степове. Правихме клекове, подскоци, напади, бърпита, лицеви, ходещи планкове, клаймъри, руски усуквания, wall sits, и пр.

Ще се опитвам да ходя в Екуинокс 2-3 пъти седмично. Хареса ми структурираността. Както и това, че груповата тренировка те кара да блъскаш по-здраво.

През останалото време ще продължа да тренирам във фитнеса на входа.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 858


Вив, освен дружно да ходим на терапия  Joy  Антисладкотерапия  Laughing

Теденце, де да преяждах със сладко ... Аз преяждам с това, което може  Crazy постоянно тъпча нещо, докато не легна. Да се навечерям и да престана - това не е било ...  ooooh! Я след малко ще си похапна доматче, я кайсийка, я парче месце, после диня ... и така. Докато не преям стабилно. Мислила съм много, понеже отдавна се боря с този ми проблем, стигнах до извода, че вечер търся самото усещане на преяждане, да съм натъпкана като патица, до гушата и да се наслаждавам на вкусовете на храните  ooooh!
Това ако не е за психолог  Embarassed
Светле, значи и ти към наща компания  bowuu Лоша работа ... Но както казваш, една назад, две напред. Дано!

Даниела, издигам ти паметник в темата!  newsm20
Да си на море и да си бетон с храната, за мен това заслужава поклон!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт