90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 267

  • 25 252
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 244
Противовъзпалителни, имам възпаление на някакъв нерв в гърба и си боли. 5 дни едва ли ще са проблем, но си задавам въпроса от гледна точка, че има захари в лекарствата.

# 496
  • София
  • Мнения: 12 554
Противовъзпалителни, имам възпаление на някакъв нерв в гърба и си боли. 5 дни едва ли ще са проблем, но си задавам въпроса от гледна точка, че има захари в лекарствата.

И да има, здравето винаги е по-важно. Така че си пий лекарствата, после ще елиминираш щетите.

# 497
  • Мнения: 312
Привет,фиданки и фиданчо!!!
Тази сутрин си знаех,че трябва да заобиколям  кантара,ама пусто любопитство надделя Rolling Eyes,нищо неочаквано - огромен плюс  Embarassed,който този път неможа да ми развали настроението.Сега се стягам и за няколко дни трябва да оправя пораженията. Mr. Green
Немога да се сдържа и да не ви се похваля с подаръка, с който ме изненадаха сина и дъщеря ми:
Скрит текст:
Ще помоля тези от вас,които имат такъв уред да помагат със съвети и рецепти. Mr. Green

Менюто за днес:
З- диня
О - пържола,1 кюфте + салата домати и краставици
В - естествено,че ще е торта Embarassed и ред ч.шоколад

Лек ден!

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 23:31 от sonnii

# 498
  • София
  • Мнения: 3 951
Ако в някой от дните ви се прияде между храненията, позволявате ли си нещо?
Аз хапвам по някой плод, но може ли така да се процедира или не е добре между тях?

# 499
  • Мнения: 162
Smile На всички ни се яде, но не си позволяваме поради простата причина, че не случайно сме на режим, който да ни научи на самоконтрол. Ако искаш максимално резултати се придържай СТРИКТНО към режима. Иначе всеки си плаща за прегрешенията. Плодове между храненията - НЕ. Успех и самоконтрол.

# 500
  • Мнения: 517

Тъжна луна, менютата си оцветяват само тези, които са в почивка.  Simple Smile

А, добре. Аз не знаех Grinning Извинявам се Simple Smile

# 501
  • Мнения: 292
 Инка е  Crazy Много яка мадама ,с много хубава рокля Heart Eyes

Ако в някой от дните ви се прияде между храненията, позволявате ли си нещо?
Аз хапвам по някой плод, но може ли така да се процедира или не е добре между тях?
Между храненията не се яде нищо.Прецакваш си цялата диета с това ядене на плодове следобяд.Така се нарушава ротацията на въглехидратите,един от основните принципи на 90ДД.

 sonnii ,снимката не се вижда Confused А за уреда-честито!И на мен ми се иска да се сдобия с едно такова чудо,ама ще видим кога Thinking п.с.Оцвети си менюто Peace

Hope, Нана кьополуто не става ли за зимнина в буркани като домашната лютеница? Наистина и аз с удоволствие бих запретнала ръкави и ще направя повечко. ММ купува и готово, каза че е хубаво, но няма смисъл да коментирам за домалното, такава вкусотия няма.
Днес 31 ден, варива.
Закуска - пропусната, само кафе
Обяд - ориз със зеленчуци и половин кочан царевичка
Вечеря - същото

Някои има ли идея овесени и пшеничени трици кога са позволени?
Толкова ги обичам, а и много ми помагат с тоалетната...
Във въглехидратен ден са позволени.За обяд трябва да са солени и постни,та незнам как могат да се "сготвят".За вечеря може да са сладки-с компот,захар,мед,ядки,сушени плодове,вода...на мен не ми звучи добре,но всеки си има вкус.С мляко не може.
 За кьопоолуто-аз мисля,че не е проблем да се консервира.Майка ми прави нещо подобно в букани.Е,нейното е по-скоро едро смляна лютеница с чушки и патладжани,но съставът е същият.

# 502
  • Мнения: 517

Обичам бързи манджи, сподели това с тиквичките на МВ как се прави, моля!


Нарязвам на кубчета тиквички. Овкусявам ги със сол, счукан или нарязан на дребно чесън, копър и зехтин. 
Слагам в микровълновата за около 20 минути. Ставам страхотни..Simple Smile Лесни и здравословни!:)

# 503
  • Мнения: 47
Здравейте!
Вече съм в режим "почивка".
За днес менюто е:
з. банан
о. 3 триъгълничета топено сирене, малко моцарела и домати и краставица
в. боб яхния и салата домат и краставица

Smile в режима няма междинни хранения. На основните хранения хапвай достатъчно и няма да огладняваш между тях.
Хубав ден на всички!

# 504
  • Мнения: 148
Ако в някой от дните ви се прияде между храненията, позволявате ли си нещо?
Аз хапвам по някой плод, но може ли така да се процедира или не е добре между тях?

И на мене ми се е случвало,ама нека по старшите да кажат

# 505
  • Мнения: 508
Здравейте!
Докато не съм забравила за септемврийската група и аз живот и здраве мисля тогава пак да започна. Ще се включа с удоволствие, ако е след 10.09. (до тогава ще съм в режим почивка).
От утре започват пости, което е добре, защото забелязвам, че карам основно на белтъчна храна, а това не е добре. Та поне за 2 седмици малко да променя режима си (пак ще си спазвам правилата на почивката).
Менюто за днес:
З - пъпеш (с лъжичка мед, че ми беше безвкусен). Знам, че с кафето може лъжичка мед, а така с пъпеша дали става?
О - смесен
В - риба и салата

Успешен ден на всички!

П.п.Sonnii изглеждаш чудесно! Не знам колко кг. си свалила, но си супер.

# 506
# 507
  • София
  • Мнения: 220
Здравейте, не съм се разписвала тези дни, но ми беше напрегнато иначе си спазвам режима, да ви се похваля, че си взех ДИ и по-късно ще ви чета след упражненията Wink

# 508
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Записвам се с един прекрасен плодов ден : праскови, диня и круши. С трепет очаквам първия воден ден утре.  Mr. Green

Сони, прекрасни резултати.  bouquet

# 509
  • Мнения: 162
Здравейте, не съм се разписвала тези дни, но ми беше напрегнато иначе си спазвам режима, да ви се похваля, че си взех ДИ и по-късно ще ви чета след упражненията Wink
Браво, честито :*,  мнпго се радвам, казах ти да не се притесняваш. Сега вече си спокойна и ще имаш време за себе си Simple Smile)))) аз днес режимно на въглехидрати:
З-4 капини, нямаше повече озряли
0-макарони с доматен сос
В-2-3 лъжички сладолед, само толкова си спасих, 4-5 бишкоти от преди 4-5 дни се търкалят и ред черен шоколад, които ме очакват след мъничко.
Днес кантара показа 0.300 в минус ама този плюс от вчера не е пречупен. А за упражнения нямам здрав мускул днес, а и докато оправя покъщнината и сготвя и хапна малкия се събуди, та...прецака ми идеята за малко раздвижване. Е нищо утре...до после :*

Общи условия

Активация на акаунт