За деколтетата

  • 26 841
  • 450
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 462
Тези деколтета, уж не големи, а работни, ама като се наклони/наведе някоя мадама и.. не се ли усещат, че леееееко им се виждат прелестите…… бива ли така, питам аз;))

Споделете вие – пак казвам, не говоря за дискотеки и барове, а за съвсем  „работни, ежедневни“ блузки с деколтета, които понякога много не нарочно сякаш разкриват нарочни (порочни) гледки : ))

Само да кажа –  не се оплаквам: )

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
A, не бе...Поло ще си сложа в тия жеги, че сакън да не би на някой колега да му е слаб ангелът...Ти пък, не ги гледай колежките, като се навеждат!

# 2
  • София
  • Мнения: 11 462
A, не бе...Поло ще си сложа в тия жеги, че сакън да не би на някой колега да му е слаб ангелът...Ти пък, не ги гледай колежките, като се навеждат!
Благодаря, Белинда; това ми беше скрития въпрос. Миналата събота като бяхме на работа, една колежка - така с открито деколте, и се навежда нещо около мен, абе-пусто, знам, че не трябва да гледам, ама кой бяга от красотата, кажи ми?! Като е жега, а аз ходя с риза, какво....
Ами ако някой на теб ти се пусне само по..... мускули (и хубаво дупе, да речем), ще извръщаш ли поглед?-))
И друго, искам да питам - съзнавате ли, усещате ли, че като се накланяте, че думата "навеждате" не ми харесва, ви се виждат...красотите, според зависи от сутиена, разбира се...
Оня ден една продавачка на тъмни очила така се наведе пред мен като ми пишеше гаранцията, ама пък...стегнат сутиен:)

# 3
  • Мнения: 3 112
Бива я, не сме близкия изток все още.

Дали съзнаваме не знам. Може някои да съзнават, че им се виждат гърдите като се наведат, но аз не. Когато се обличам и поглеждам в огледалото съм изправена и нищо не се вижда. Не ми е хрумнало дори да се навеждам и оглеждам докато се обличам. Няколко пъти се е случвало моят мъж да ми каже че всичко ми се вижда ако сме заедно навън и се наложи да се наведа. Изненадвала съм се, защото нямах идея.

Та може и на работа да ми се е случвало, но никой не ми е казал там.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами ако някой на теб ти се пусне само по..... мускули (и хубаво дупе, да речем), ще извръщаш ли поглед?-))
Ми, не, ама и теми във форума няма да пускам. Не ми пречат на мен хорските чаркове, стига да не ми ги навират науместно в очите. Ако колежката ти беше дошла по сутиен на работа, имаш основание да се възмущаваш. Но това къде гледаш, когато хората се навеждат, си е твой "проблем", да ти кажа. Може пък следващия път, като попаднеш на две чушки бюрек, да спреш да се взираш на хората в сутиените Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 46 478
Дам, бгмамите са много либерални към циицте - по улиците и на плажа, само да не са на кърмачка, щом стане дума за хранене на дете, вече е грозно и т.н.

По темата - не ми допада каквото и да било показване на гърди, задници и др. подобни, което не значи да се ходи с поло. Все едно мъж да излезе по такива гащи, че да му излизат топките и да каже - ама аз не исках.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 462
Ами ако някой на теб ти се пусне само по..... мускули (и хубаво дупе, да речем), ще извръщаш ли поглед?-))
Ми, не, ама и теми във форума няма да пускам. Не ми пречат на мен хорските чаркове, стига да не ми ги навират науместно в очите. Ако колежката ти беше дошла по сутиен на работа, имаш основание да се възмущаваш. Но това къде гледаш, когато хората се навеждат, си е твой "проблем", да ти кажа. Може пък следващия път, като попаднеш на две чушки бюрек, да спреш да се взираш на хората в сутиените Rolling Eyes
Белинда, мисля, че Още в Началото (или в Края) на темата, споменах изрично, заради такива каки като теб, че НЕ се възмущавам, тъкмо обратното.... по-скоро се възмущавам на себе си.... и явно - правилно!

Дам, бгмамите са много либерални към циицте - по улиците и на плажа, само да не са на кърмачка, щом стане дума за хранене на дете, вече е грозно и т.н.

По темата - не ми допада каквото и да било показване на гърди, задници и др. подобни, което не значи да се ходи с поло. Все едно мъж да излезе по такива гащи, че да му излизат топките и да каже - ама аз не исках.
Привет, аз не съм убеден, че те ги показват нарочно, нооо.......все едно аз да съм със шкембе и да го разхождам отпуснато, мислейки си, че никой нема да го види..., т.е. - сравнението, не е уместно, разбира се, циците са далеч по-привлекателни, но - разбрахте ме, надявам се.
В смисъл, темата може да ви се струва тъпа, и така да е, но ми направи впечатление това лято....

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 17:08 от AnMary

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Днес пътувах с един дебелак срещу мен, но като казвам дебелак- поне 180 кила човек. Заемаше двойна седалка и преливаше от всички страни.
Шорти беше сложил, мадури да видиш ти!!!  Laughing
Както ми беше тягостно и замислено, така ми стана весело и забавно. Добре че бях със слънчеви очила.  Laughing

# 8
  • Мнения: 4 500
Оказа, че за това люто имам 4 нови блузки, от които се вижда всичко като се наведа. Еми гледам да не се навеждам   Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 841
Няма не-нарочно, не се заблуждавай  Sunglasses Всяка жена знае много добре как изглежда и какво впечатление и ефект произвежда във всеки един момент.
Тези, които грабват първата случайно попаднала им под ръка дреха, са единици, и им личи.





# 10
  • София
  • Мнения: 746
Именно!Аз много добре си правя сметка пред кой се навеждам  Wink

# 11
  • Мнения: 593
Днес пътувах с един дебелак срещу мен, но като казвам дебелак- поне 180 кила човек. Заемаше двойна седалка и преливаше от всички страни.
Шорти беше сложил, мадури да видиш ти!!!  Laughing
Както ми беше тягостно и замислено, така ми стана весело и забавно. Добре че бях със слънчеви очила.  Laughing

Нагледа се на прелести и ти!  Laughing

Аз не харесвам дълбоките деколтета.
Като бях сервитьорка, имах колежки, които буквално си ги държаха отвън (flashing boobs, както се казва). Не ми харесва. Красивите гърди си личат и под ризата, няма нужда да се разкриват толкова много.

Признавам си, че и аз си ги вадя в последно време, но е с цел кърмене.

# 12
  • Мнения: 2 753
На мястото където работя има строг дрескод - официално облекло, по-затворени деколтета, без минижупи и т.н. Имаме една колежка с доста пищен бюст, която явно смята, че за нея това правило не важи. Доста често си позволява да облича рокли или блузи с дълбоко изрязани деколтета. Наскоро ръководството ни свика на работна среща, за да обсъдим един проект. Колежката взема думата и виждам как се навежда напред (съвсем съзнателно, разбира се) и казва "Колеги, подготвили сме всичко, апликационните формуляри са попълнени и изпратени" Следват 5 мин. уточнения по проекта, но мъжката част едва ли мисли за проекта в този момент, всички са втренчили погледи в бюста на колежката, който е на показ в цялата си прелест. Колежката приключва с думите "Пак повтарям, подготвени сме за всичко." Следва групова въздишка и един от шефовете казва:"Да, колежке, всички виждаме, че сте много добре подготвена!"  Joy

Та по темата - не съм привърженик на дълбоките деколтета, разголващите блузи и рокли си ги нося вкъщи.

# 13
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз и сутиен не нося, но пък много внимавам как се навеждам Mr. Green. Лято е, всеки излишен сантиметър плат пречи, а личният ми конфорт е най-важен все пак.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 271
На мястото където работя има строг дрескод - официално облекло, по-затворени деколтета, без минижупи и т.н. Имаме една колежка с доста пищен бюст, която явно смята, че за нея това правило не важи. Доста често си позволява да облича рокли или блузи с дълбоко изрязани деколтета. Наскоро ръководството ни свика на работна среща, за да обсъдим един проект. Колежката взема думата и виждам как се навежда напред (съвсем съзнателно, разбира се) и казва "Колеги, подготвили сме всичко, апликационните формуляри са попълнени и изпратени" Следват 5 мин. уточнения по проекта, но мъжката част едва ли мисли за проекта в този момент, всички са втренчили погледи в бюста на колежката, който е на показ в цялата си прелест. Колежката приключва с думите "Пак повтарям, подготвени сме за всичко." Следва групова въздишка и един от шефовете казва:"Да, колежке, всички виждаме, че сте много добре подготвена!"  Joy

Та по темата - не съм привърженик на дълбоките деколтета, разголващите блузи и рокли си ги нося вкъщи.

Брех да му се не види! Мъжа ти е щастливец. Mr. Green Красотата само за пред него Simple Smile

Повечето ми дрехи за работа са бизнес облекло. Рокли, ризи, блузи, костюми. Купувани от магазини, типични за работещата в офис жена. Та мисля, че те са съобразени точно с това. Не са консервативни, а и аз не съм на мнение, че трябва да де обличам скучно и да нося високи яки, щото видиш ли някой може нещо да види, ако случааааайно се "наклоня".
Но в извънработно време /не говоря за барове и дискотеки/, а за съботна разходка по Витоша /улицата, не планината/ нося доста по-отворени горни дрехи. А дали се "накланям". Еми случва ми се. И да ви кажа честно грам не мисля дали някой гледа, какво вижда и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт