Странна работа???

  • 1 312
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Ако е през няколко секунди в продължение на 10-15 минути, най - вероятно е хълцане. Ако се притесняваш питай гиеколога си.
Успех   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 217
Ама наистина е странна работа:shock:
Ти самата обясняваш ли си го някак?
Малко вероятно е бебо да казва "Ц", освен ако не иска да каже, че не му се излиза особено Joy
Сега сериозно: да не е някакъв звук от определени тъкани?
И по-точно какво чуваш - звук като "Ц" или глас като "Ц"?
Само да не приемеш думите ми за шега - питам сериозно.

# 17
  • Мнения: 2 952
Имаше една такава тема , , майките там казваха,че е като пукане , цъкане...При мен не е имало такива  звукови изяви... Mr. GreenСладурки!

# 18
  • Мнения: 601

  Eто това обяснява нещата,при мен е същото  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 

# 19
  • Мнения: 171
Бебето хълца. Не знам дали точно това чуваш/усещаш, но ще го познаеш. В 32г.с.вече трябва да е с главата надолу и звука да идва от там   Grinning
Ако чуваш и ехо, значи е хълцане Laughing
А сега сериозно- не се притеснявай. Бебчо хълца, реагира на познати гласове и шумове, така че споко.

# 20
  • Мнения: 1 753
Доколкото знам и други мами са чували разни неща от корема си... Не се притеснявай!  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 259
 Joy Joy JoyИ аз когато  бях бременна го чувах  bouquet

# 22
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз чувам звуци,в смисъл от рода на ц.Аз си го обяснявам с това,че откакто бебо се обърна и се смъкна това се получава при разширяването на таза и той пука.Звука аз го оприличавам на ц,даже и моя моя мъж го чува.Мисля,че няма място за притеснение. Peace

# 23
  • Мнения: 6 164
И на мен ми се случи веднъж да чуя нещо, дори мъжа ми беше до мен и го чу също, не знам "ц" ли беше (не мога да си представя как се чува "ц" Wink ), но определено беше нещо, което не приличаше на никой от обичайните звуци в корема - нито къркорене на черва, нито в стомаха да е било нещо. Още повече, че когато къркорят червата ми, аз ги и усещам. А в случая идваше от повърхността на самия корем, където е бебето, а всеки знае, че при бременност червата остават ЗАД матката. Няма как да се объркат просто... Много странно, но съм сигурна 100%, че беше нещо от бебето, но какво точно?... newsm78

# 24
  • Мнения: 258
tedito,и аз чувах звуци,докато бях бременна...прочетох другата тема,дам,такива са звуците..при мен се чуваше горе вляво...беше все едно някакво мехурче се пука,ама не съм казвала на никой,щяха да ме помислят за луда  #Crazy

# 25
  • Мнения: 601
   Моми4ета не ми остава друго освен да Ви кажа БЛАГОДАРЯ smile3525 newsm51,стига ми да знам,4е не съм само аз.
   убедена съм,4е е от бебо.Ако ли4но на мен не ми се беше слу4ило и ,ако някои ми го беше казал ,щях да си помисля,4е си внушава,но уви!Разбирам,4е не при вси4ки мам4ета се е слу4вало,но при доста си е факт.
   На вси4ки Ви Благодаря още веднъж!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз мисля, че е хълцне.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт