Добър детски дерматолог във Варна?

  • 7 028
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте! Моля да ми препоръчате добър дерматолог във Варна. Става въпрос за синът ми, който е на 3м и е със себореен дерматит. Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 65
Д-р Томов (www.dermaexpert-varna.com/index.php/kontakti). Моят син беше зверски подсечен на 2 месеца, чак ранички имаше, за 1 седмица го оправи. И той имаше себореен дерматит, съвсем леко отзад на вратлето, изписа му едно кремче и изчезна. Да те предупредя, че е чешит и не винаги е на кеф, но пък като специалист...

# 2
  • Мнения: 36
Да а това че на няколко месечни дечица изписва кремове със кортикостероиди.... отразихте ли го това или за Вас няма значение!? И това че Ви казва че трябва да започнете лечението ама абсолютно веднага, нито час по-късно като отидете от еди коя си аптека да си купите всички тези мазила???

# 3
  • Варна
  • Мнения: 65
Някъде писала ли съм, че е изписал на моето дете кортикостероиди? Във всяка аптека, където приготвят лекарства, могат да изпълнят рецептата. Като не си доволна-сподели, ама тоя назидателен тон е малко прекален.

# 4
  • Мнения: 6 764
Да а това че на няколко месечни дечица изписва кремове със кортикостероиди.... отразихте ли го това или за Вас няма значение!? И това че Ви казва че трябва да започнете лечението ама абсолютно веднага, нито час по-късно като отидете от еди коя си аптека да си купите всички тези мазила???

Ти лекар ли си, за да оспорваш назначено лечение? След като изписва, значи се налага.

Общи условия

Активация на акаунт