Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 18 593
  • 757
  •   1
Отговори
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
    
Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада!



          

Предишните теми:




Нашите правила:

        

Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия - 5-6 на брой, като стойността да не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник, и му изпраща книгата като подарък-изненада!


По идея на: neli mar4 - нашата прекрасна класна! По всякакви въпроси, мнения и препоръки, извинени и неизвинени отсъствия, се обръщайте към нея. Носенето на калинки е задължително!!!
            
            







 Heart Eyes

Скрит текст:
Точица TheBlackWidow
 
 Камиче
Елинка

 devi4ka

nara

 Синя слива
Петяя

 Гигова ябълка

 Деси


katerinkka Лу

Лита scaramouche

 Авлига
Rain
 
 Нели
 Heart Eyes

 Вивиан Незито

 Kally May


Вени

mijjjka LofYou

Мария Ч. Merry

 irina ivanova
marisha7


Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 12:00 от bubanka

# 1
  • Мнения: 1 601
Цоп първа  Whistling 

Девичка , много благодаря за новата тема  Hug

Днес отново ще има среща : Нарчето , Кали , Авлига Heart Eyes Очаквайте снимки по - късничко или утре  Heart Eyes

Слив , ти дали няма да можеш да се включиш при нас  Hug

# 2
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Само да добавя:
албумчетата със снимки от подаръците  са публични!!!

Миж,ако желаеш ги заключи  Peace

# 3
  • Мнения: 5 776
devi4ca, прекрасно си се справила, благодаря   bouquet
Нареждам се за още хубави емоции  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 462
devi4ca   bouquet

# 5
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Включвам се набързо, въпреки че от утре осезаемо ще липсвам в темата, ще ми липсвате, но ще ме разберете  Wink

Девичка, справила си се чудесно   bouquet

Ехее, тези морски чеда - спирка нямат, пак на цаца и бира , а? Бравос!

# 6
  • Мнения: 10 686
Благодаря за новата тема  Hug
Девичка, прекрасна тема! Само да те помоля да добавиш предишната /11-та тема/ към останалите?  Simple Smile
Ето линка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=791011.0
За албумчетата - ако искате да ги заключим? Но аз мисля, че няма проблем и да са публични - нека хората гледат книги и други прекрасности  Crazy

Нарчееее, на вас с Аричка ще ви стане навик тези срещи, май?  Hug Heart Eyes
Завид-завид  Laughing И чакаме пълен репортаж от мястото на събитието  Peace

Ох, ние се прибрахме... В София е друг сезон направо... пфу...  Confused

Отивам да гледам снимки  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 3 261
Девичка   bouquet
Бургазлийки мили, браво на вас! Ние ще бъдем в Бургас от 17-ти до 31 август, ако сте така активни в срещите с Гушко ще се присъединим някой път там  Hug За софийска среща ще питам от септември натам, защото тия дни ще ходим на търново при родителите на ММ за седмица, после малко на балкан и оттам - Бургас. Хубаво беше, че си направихме игра и тъкмо идва време за пътуване.
Приятна вечер на всички ви   bouquet

# 8
  • Мнения: 10 686
Прекрасни снимки!!!! Прекрасни!!!! Ако има по-силна дума, казвам я нея!!!

Почвам ви по ред на номерата /от тези, които не съм гледала/

След сладура на Точица - "диването" на Петяя - бонбонка и 1/2
Изглежда ми да е голяма немирница, греша ли?  Wink

Маришаааа, смехурко такъв!!! Пожелавам ти да си запазиш хубавата усмивка и много поводи да имаш да се усмихваш!!!  Hug Прекрасно семейство!  Heart Eyes

Нези, дъщеричката ти съм я виждала на снимки във ФБ - сладуранка е голяма! Виж снаха ти не бях - много екзотична, много красива! Пу, да не са й уроки /както се казва/! Красива двойка са със сина ти - той ми изглажда много добро момче  Simple Smile

Кости, красавица си голяма и ти  Heart Eyes Прекрасно излъчване имаш, много одухотворено!
Дъщеричките ти са големи чаровници!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Рейнчето и нея си я знам от ФБ и ми е много интересна като човек! С нетърпение чакам да се запознаем оф-лайн  Wink Кога ще пием кафенце, съседкеее???  Mr. Green

Срещата в Бургас изобщо няма да я коментирам - те двечките /пардон, тричките с Аричка  Party/ направо сияят  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А пък и Авлига се е оказала другарчето на Нара от играта, както сега прочетох в предишната тема  Shocked Супер-изненада се е получила за Авлига!  Laughing

Браво момичета, усмихнахте вечерта ми  Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 27 юли 2014, 20:23 от mijjjka

# 9
  • Мнения: 1 828
Минавам на бързо само да се запиша, да не ви изгубя. От днес та до някой си август докато тече опаковане и преместване, че и после разопаковане ще съм само духом с вас  Hug

# 10
  • Мнения: 1 107
Девичка благодаря за темата! Справила си се блестящо  bouquet

Мери все още не съм се добрала до пакета Sad И не знам кога ще е. До няколко дни и аз може да зачезна от темата, поне ще се опитвам да ви чета.
Скрит текст:
Засилената работа, която чакаме още от май месец, май най-накрая ще се случи. Досега беше слаба работа. И не знам дали ще смогвам и с форума Wink
Обачеее, ако всичко върви по план на есен ни чака задоволяваща финансова подкрепа и още от сега съм си заплюла 100Е само за мен. Познайте за какво ще ги изхарча smile3508 Още от сега съм подготвила списъка Wink

# 11
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ехоооо, морски поздрави приемате ли Hug! Нета е бавен, но това да е.
И книжките сложих, и половин Тетрадка прочетох вече Grinning.
Изчезвам, че ме дърпат на вън...

# 12
  • Мнения: 2 491
И аз да се запиша Simple Smile
Девичка, благодаря за темата Hug
Миж, добре си си дошла Hug
Ей го, знаех си че нещо ще забравя, Честито подаръче на Авлига, ама как интересно се е получило, да си го вземе на живо Crazy
Зори, приятно изкарване в БГ, включвай се, ако можеш Hug
Кости, аз те знам каква си красавица, ама пак да кажа, че твоят чар направо струи Wink, много сексапилен поглед към бъдещият ти мъж на снимката, личи си страстта Crazy Hug А дъщеричките ви са невероятно красиви и като майка си чаровни, да са ви живи и здрави Hug
Нелка не се е мяркала днес newsm78
То и аз не съм минавала много, че цял ден чистя и подреждам дрехи и гардероби Rolling Eyes най-гадното ми Sick
Паячето как ли е, някой чувал ли я е newsm78
Нези, ама как познах, а Wink Sunglasses, откога казвам аз тук че имам стъклено кълбо, а вие не ми вЕрвате, даже на предната игра познах кое ще ми е другарчето нали bowuu, отделно че съм зодия Рак и имам силно развито шесто чуство Wink
Даже някой ме питаше тогава дали ще вземе книжка, коя мадама беше от вас, а Laughing
Друго...не се сещам, но 100% нещо съм забравила Rolling Eyes

Мариетка, много поздрави на морето и добре да си изкарате Hug

# 13
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Само да покажа нещо докато нета е хубав, за Нели и другите, които ме нямат във фейса:
Скрит текст:
Първата ми сватбена торта - има още много какво да се желае, но в тази жега беше някакъв ужас просто, как не получих инфаркт, а после как сме я карали с ММ по надупчените нашенски и Арбанашки улици...



# 14
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Миж Peace

Мариета,красота  Heart Eyes

Нели,къде сиииии  Rolling Eyes
Топна ли дупе на море  Hug

Общи условия

Активация на акаунт