Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 18 590
  • 757
  •   1
Отговори
# 255
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Много готин е шала Мижжж! Да си го носиш с кеф!

# 256
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Здравейтееееееее!

Ох момичета, откакто съм се върнала всичките ми навици и ежедневни првички се промениха в насока, която не харесвам. Аз съм човек на навика и планирането, но около това местене всичко се превръща в пух и прах. Sad

За да се успокоявам започнах да моделирам перфектното кътче в къщата за себе си. Обмислям малка стаичка в която да поместя удобно малко диванче, библиотеката си и кът за гримиране ( повечето от вас знаят, че съм в "красива мама"). Записвам модели за шкафове, огледала, бюра, дивани.. Разглеждам онлайн магазини, онлайн клипове на вече направени подобни места. Определено ми помага да преодолея хаоса около мен.

Все още не мога да се оправя от часовата разлика покрай децата.

# 257
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Паяче,  Hug, това че се организираш, е добре. Поне правиш някакви планове. А аз имам толкова неща да мисля за началото на учебната година, но нямам хъс да започна. Явно още си почива мозъкът ми, или пък вече прегря. ooooh!

 Много ще съм любопитна за крайния вариант на твоето местенце.  Simple Smile

# 258
  • Мнения: 2 491
Ние тъкмо дойдохме на вилата пак, голям кеф, въздух, красота, тишина, природа, просто се разтапям Crazy
Вече съм в отпуска, да видим къде ще ни отведе въображението Grinning

Киф Hug, малко остава, пък и нали е за хубаво Heart Eyes

ММ сигурно е с най-скъпата страст, телевизори и озвучителна техника, у дома има кино в буквалният смисъл и няма да кажа колко струва най-новият телевизор, събуфъри, и 16 хиляди предни задни и горни колони и говорителчета, да не говорим за супер компютъра му, щото освен всичко останало е и компютърен спец и Правешки възпитаник...и тази му страст е свързана с много пари, не знаете колко компютърчета и частички има в къщи, а пък колко му мъкнат да оправя ooooh! ooooh! ooooh! и това се мъчи в свободното време да го прави Rolling Eyes

Зори Hug, всеки си има недостатъци и ММ е капризен и мърморещ, но никога поне не ми казва какво да правя, все пак сме големи хора...
Но явно така е преценил в случая, не знам, опитвам се да го оправдая за себе си, макар и трудно да успявам...но и нямам право да коментирам тези неща, не ми влиза в работата...
Вие си знаете, да сте здрави и винаги да намирате компромиси, но гледай освен ти и той отвреме на време да прави Wink
В случая може само да отидете да поразгледате Outta Joint Laughing

Момичета оставям ви защото ще правим зеленчуци на браната, отгоре с пържоли Crazy

# 259
  • Мнения: 6 386
Мижжж,както вече сме установили,ММ и ТМ са от една порода. Моя само още не е почнал да снима.  Mr. Green
Иначе и аз никога не съм имала ограничения,особено за книги.  Peace
Обожавам шалове. Виж за тях вече може и да ограничат,защото постоянно си купувам. Crazy Но твоя  е страхотен!  Simple Smile

# 260
  • Мнения: 10 685
Благодаря, Нези, радвам се, че ти е харесал  Hug
Веднага те изкушавам като ти казвам от къде е - Outlet 55th на Витошка  Mr. Green
Ето му и реална снимка, доста е голям, доволна съм  Simple Smile

Гиговче, приятно изкарване на вилата  Hug
Ние този и следващия уикенд сме си тук. От месец и половина не съм имала уикенд в София  Thinking
Толкова е празна и приятна! Супер!  Party Само дано не вали вече ...  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 01 авг 2014, 19:18 от mijjjka

# 261
  • София
  • Мнения: 3 256
Aууу, Миж, страхотен шал  Crazy Шаловете са единствената ми страст в гардероба... нито по чанти, нито по бижута залитам иначе.  Hug
Зори, е не е истина, б**и - понеже много голямо удоволствие са инжекциите и са някакъв особен каприз....  #Cussing out вместо да те заведе на панаира за утеха след доктора... кво му има на тоя човек??
разбирам, хора разни, а и моментни състояния много... ама ... мисля, че можем да му заформим един фен-клуб на ТМ тука вече...  Crossing Arms света не се върти около него, така де, ти като си нежна душа и не му го показваш, баси...

# 262
  • Мнения: 2 310
Щях да пиша още за мъжете и хобитата , но като видях шала и всичко ми излетя от главата  Crazy
Страхотен!! Направо очите ми останаха!
Сега да кажа ли "И аз искам"  Mr. Green

Той е по-скоро есенен, точно като за август  Joy
hahaha

При нас пак вали, отворила съм врати, прозорци, ако знаете каква прохлада е, разтапям се от кеф  Crazy

# 263
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Сега да кажа ли "И аз искам"  Mr. Green


И аз, и азззз  Crazy

По въпроса за мъжОвете ще си замълча...щото споделям едното хоби на ММ - мАторите - и само финансовата страна ни спира да се възползваме от единомислието си пълноценно  Whistling. Иначе си ми е добричък и вече дори и децата знаят, че у дома става общо-взето това, което каже мама  bowuu.

И начи мноУ ви молА да пратите половината си дъжд на морето, че едвам издържам Crossing Arms. Дори и на плаж не отидох тази вечер, и без това мразя водорасли и вълни, а тези дни е само така.

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
Нели, не мога да се сърдя за споделено мнение Wink

Цитати, които ми правят впечатление, от книги си ги записвам в един тефтер.

На моя хобито му е ловът /твърде против съм и никога не бих го практикувала, но ние като цяло сме твърде различни/
Най-много се дразни да харча пари за книги и списания /такива купувам макс 5 пъти в годината/. Имали сме спорове за това, но твърдо съм му заявила, че книгите ще съпътстват живота ми, любов завещана от майка ми /вкъщи, при мама няма стая без библиотека/ За книги заделям от парите, които ми се оставят за харчене. Иначе като цяло не ме лишава от нищо. Докато работех пък гледах да се справям самичка, чувството е неописуемо.

# 265
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Нели, не мога да се сърдя за споделено мнение Wink

Цитати, които ми правят впечатление, от книги си ги записвам в един тефтер.



 Знам, че си широкоскроена, ДесиHug И поначало това написаното не го насочвам към теб.  Като цяло не харесвам клишета, обаче и аз си пиша разни цитати, които силно ме впечатлят. Май спрях напоследък, но пък често остават в главата ми, и като ги прочета някъде, се сещам от коя книга са.

 Ти си пиши, не ми пречи, на много момичета им липсва сутрешното кафе с цитат.  Hug Heart Eyes

 В темата за новите книги една потребителка от Варна е писала накратко за Алеята на книгата. Не е впечатлено момичето. Възможно ли е издателствата толкова да се издънят. Дори кошове с намалени книги нямало, отстъпките  и те били мижави. Че то в нета излизат често намалени книги, емаг пък доставят безплатно. Напоследък намаляват хората, купуващи книги, цените са безумни, биваше на алеята да се поотпуснат издателите повече. Но сигурно няма да  е така през цялото време на инициативата. Утре дъщеря ми ще отиде, ще видим какво ще каже тя.

# 266
  • Мнения: 1 243

О, Паяче, каква хубава идея за този кът! Винаги е хубаво човек да се погрижи за себе си по някакъв такъв начин, дано да се получи както си го представяш.

Момичета, сега ще ви изненадам стахотно тук с манията на моя мъж - да си купува книги!  hahaha
Изобщо не се шегувам, понякога си мисля, че неговото е нещо близко до болестно състояние - поръчва книги по интернет на поразия, за мое съжаление предимно на немски, така че не мога да се възползвам съвсем от неговата мания.  Rolling Eyes Вкъщи аз чета повече, но купувам много по-малко книги, а и не ги пазя - раздавам, разменям и изобщо не съм любител на трупането на книги. Мъжът ми обаче много обича да си подрежда книгите и да си ги гледа.

# 267
  • София
  • Мнения: 6 210
Скарамуш, давай му чат-пат да ти ползва профила  Grinning Hug.
И аз тази вечер съм като твоя мъж - гледам си "Свят без край" и й се радвам. Даже малко почетох  Laughing. Кости, благодаря ти  Hug!

# 268
  • Мнения: 1 601
Дооообър вееееечееееерррр  Hug
Спинкате ли вече , аз бях на гости в мама ,  Laughing нищо че живеем на ръка разстояние , и как звучи .... каква гостенка съм им , ама нищо . Пристигна една много близка семейна приятелка на майка и татко , на младини се запознали на един къмпинг , като били на по 30 години , брат ми е бил бебе на месеци , значи това е преди 34 години и до ден днешен всеки ден се чуват по телефона с майка , говорят си , такова приятелство рядко е срещано ., и сега ще погостува за 2-3 дена , много сърдечна жена , от Севлиево е , ( Гиговче , твоя съгражданка) , та до сега бяхме на сладка приказка на масата .
Но някои хора утре са на работа (  bowuu ) и трябва да спинкат вече  Crossing Arms

Миж , ами шала е веднъж , признавам си , мноооого ми допадна , стилен е  Peace Hug Със много здраве да си го носиш  Hug

Оххх говорим си за мъже ...... не знам дали ще ми повярвате , но откакто заживях сама ме хвана страх , голяма свобода та свободия е мойто и се чудя след време дали ще мога да трая някой да ме командва или да ми дава наклон в живота . Сама се издържам , сама живея , излизам , прибирам се , пазарувам каквото както и когато АЗ искам , никой за нищо не ми държи сметка . И това е страшното тук ...... че ми харесва този начин на живот и вече не допускам и не искам да заживявам с никой , гони ме параноя само при мисълта ,че това ще се промени , което е глупаво защото сам човек да живее 50 години и това не е работа . Но когато си свикнал да се оправяш сам хмммм трудно допускаш някой до себе си после . А тези деца , които искам няма да ми паднат от някой щъркел ........  Thinking

# 269
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Не мога да насмогна да ви изчета ... Whistling
Ха,добър вечер !

Благодаря на всички които са ме мислили   Hug
Скрит текст:
за сега все още нещата са в аванс на очакване....и дотам.Надявам се поне се развият благоприятно съвсем скоро.
п.п За пореден път обаче се убеждавам в едно:работодател свестен е рядкост да имаш...или трябва да си опитен хамелеон и нагаждач и отчасти дупеближец...сори за израза.../каквато аз за съжаление не умея да бъда/или да имаш вуйчо влдика с здрави връзки,иначе си аут от професионалното поле....но да не се оплаквам,жива и здрава съм,това е по-важното,другото се постига
И това ще мине,по-хубаво ще дойде!
...
Провалихме морската почивка за съжаление заради днешния ден,но стягаме един малък къмпингарски риболовен пикник на палатка.
Такъмите приготвени прилежно,червяците в кутия и ванилената захранка  за мой ужас в хладилника.... ooooh! и с надежда да не вали.
Ако ни огрее,може и до Балчик за един плаж при роднини,но това като резервен вариант.
И друго щях да пиша,ама мозъка ми се размазва вече от умора....
Хайде,да ни е наслука поне с времето.
Прегръщам ви силно всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт