Сваляне на гипс в Сливен?

  • 777
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 592

От София сме. Баба ми и дядо ми бяха от Сливен и всяко лято ходим в тяхната къща за по седмица - две през отпуската... но точно това лято малкото Чудо си счупи ръката и точно тогава му се пада да му свалят гипса. Гипсът ще е от пластмасовите (или каквото и да е там, епоксиден или както и да е), ако това има някакво значение, щото и морето ще видим, да е мокрещ се... Та въпросът ми е: разумно ли е тази процедура да се прави в Сливен, по-добре ли е там, или в Ямбол, или в Ст. Загора, или изобщо... къде? Сигурно ви звучи тъпо, ама по-миналата година се видях в чудо изобщо да намеря педиатър, който да го прегледа като повръщаше... та съм в доста голяма чуденка. Моля за съвети и напътствия всякакви.

# 1
  • Мнения: 44
Здравейте! Гипс може да се махне от всеки ортопед. Носете снимката, епикриза или амбулаторен лист от ортопед. Ако имате възможност вземете направление от личния лекар. Ако ортопеда реши .че иска снимка да не я заплащате, пък и прегледа при него. Пласмасовите гипсове се махат със специален нож,който го има във всяко ортопедично отделение, за кабинетите - зависи от ортопеда дали ще си го купи.

Общи условия

Активация на акаунт