Лежащи, бъдещи майки, заповядайте да не скучаем - тема 31!

  • 45 345
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 276
Нанси
Пих пробиотик
Препоръчвам ти да го направиш
Няма да навреди напротив
И тук ползвам да честитя на Лекси
Прекрасни мигове заедно им желая Simple Smile

# 706
  • София
  • Мнения: 550
Честито бебче и от мен на мама Leksi! 
Много се вълнувам като видя такава хубава новивна ..В тази тема и аз преживях цялта бременност и сега родължавам да изживявам всичко с вас момичета...чета си ви редовно и ви стискам палци...

# 707
  • София
  • Мнения: 770
Честито на мама Лекси и прекрасни мигове с малкото съкровище!  babyuu newsm07 newsm32

# 708
  • Мнения: 62
Честито на мама Лекси, много здрави и щастливи. Бързо възстановяване. Аз пия магнезия до края на тази гестационна:) 36 , пия и антибиотика и спирам всякакви хапове. Дано всичко вече е наред и малчо да дочака ноември, иска ми се да е в ноември, но когато реши ще се радвам да го посрещна вече. Последна пералня пуснах днес с бебешки дрешки Simple Smile Багажа за болницата е почти готов Simple Smile Стискам палци на всички мами, целувки и усмивки

elfi 80 благодаря за отговора.

# 709
  • Мнения: 2 660
Момичета, как издържате психически? Дайте ноу хау, че аз нещо не се справям много добре с тази задача.

# 710
  • Мнения: 7
трудничко е адаптирането към бездействието... психически е важно да се настроиш ,че това е твоето време за почивка ,защото после ще го търсим това време  Hug 
аз от доста месеци съм така заради серклаж и трудности през бременността..отначалото ми беше много противно да лежа повечето време и да не правя почти нищо,но после ....свикваш

# 711
  • Стара Загора
  • Мнения: 64
Честито бебче нa мaмa Лекси. Дa бъде живо и здрaво и дa рaдвa мaмa и тaти. Относно лежaнето-кaто знaм зa кaкво го прaвя....не ми пречи. Моля се сaмо всичко дa бъде нaред.

# 712
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета!
И самата аз не вярвам, но вече влизам в 38, шийката е скъсена от 1 седмица на 80% и съм с 3 см разкритие и с паднала тапа /от почти 2 седмици/. Спрях лекарствата и имам зелена светлина да се движа.

Обаче корема ми си стои високо и нещо нямам контракции.... Аз докато лежах имах по десетина на ден, а сега по по 1-2.... много странно...

За лежането - дръжте се. Аз го преживах много трудно с тази бременност. Имах периоди на изпадане в големи депресии, плачех, карах се и се сърдех на всички около мен за всевъзможни глупости. Това, което забелязах е, че като мина известно влеме и някак си привикнах към лежането, дори сега пак си полягвам, защото ме боли кръста. Изчетох безброй списания, доста книги, филми гледах, сериали прогледах, общо взето обичайното, което можем да правим в това състояние.

Честито бебче на Лекси! Да видим кое ще е следващото...

# 713
  • Мнения: 2 660
Нямам предвид лежането, а неизвестността. Несигурността, че всичко ще е наред с бременността, че ще стигнем до края...

# 714
  • София
  • Мнения: 550
Аз не успях да се справя с това.. Sad Всеки ден се събуждах с мисълта, че мога да родя ,отделно имах чувството,че си правиха експерименти с мен относно лекарства и това ми беше голяма грижа -за бебето....Бях си в депресия през цялото време, но като влезнх в девети месец всичко се подреди и даже успях да се насладя на бременността  Heart Eyes И сега съжалявам много за това пропиляно  време, ако знаех тогава, че всичко ще бъде наред, колко неща щях да направя .... Crossing Arms Даже не си снимах бременното коремче  Sad толкова ме беше страх.Сега, ако бях щях да отида с ММ да ни направят цяла фотосесия.. Laughing Трябва да вярвате,че всичко ще се нареди и ще стигнете до финала. Няма друг начин само позитивно мислене,без лоши мисли.. Peace
 Всички, ще си гушнете бебчетата на термин .. Hug Hug Hug Вярвам..  bouquet

# 715
  • Мнения: 276
Няма начин да се справиш
Аз бях решила че ще родя това бебе доносено и здраво
Не допускай друга мисъл
Някак си просто вярвах като се имаше впредвид че не можех да лежа непрекъснато както искаха докторите
Знаех че ако има да се случи нещо ще се случи
Но не го допускай въобще в съзнанието си
Занимавай мозъка си с други неща ангажирай го
Вярвай
Независимо през какво си минала преди това
 Hug

# 716
  • Мнения: 2 660
Елфи, бях решила същото за Трохичка! Дори не допусках, че може да стане нещо друго. Хвалеха ме за оптимизма ми. Не бих могла и няма смисъл да повторя този оптимизъм и сега, защото знам, че нищо не ми донесе.

Сърчице, и аз нямам нито една бременна снимка.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Мен страхът ме изгаряше, заедно с паниката, не успях да се порадвам и насладя на бременността си... Всеки момент можеше да родя, от 16 г.с. докато родих, бях под постоянен стрес. Имаше моменти, когато се опитвах да бъда спокойна, надеждата ме крепеше някак, но каквото и да правех, не можех да изгоня негативните мисли от съзнанието си. Почувствах се щастлива, чак когато прегърнах детето си. ПОсле всичко се преодолява , сега съм отново бременна и този път съм решила да се радвам, отново ще дам всичко от себе си, но няма да си позволя да изпадам пак в същите негативни състояния.
Успех на всички !  Hug

# 718
  • Мнения: 276
Да така е
Права си и аз първия път бях заредена с оптимизъм нищо не ми донесе
Втория път обаче пак вярвах и имам здраво момченце не че нямах страхове но бях бах най -силна от всички около мен
Третия път ми казаха че едва ло ще  мога да стигна 36 и куп други неща но вярвах и стигнах 38
Знам че ако тръгне неузбежното не можеш да го спреш
Но ако се съсипеш психически предварително нищо няма да си помогнеш
И аз вярвах до последно с теб за Трохичк
Вярвах и за друхи момиче тук Дивост
Не се получи така било писано
Сега вярвам за грахчето и му пращам само положителни мисли
Вярвам за всички ви
Чакам добро новини от тези които неуспвха
Просто вярвам
Шоколадче
Сърдечни прегръдки Simple Smile
Ще вярвам и а теб ако то ме успяваш
  bouquet

# 719
  • Мнения: 2 660
Мерси, Елфи! Днес съм на преглед, надявам се, че новините ще са добри. Нямам търпение поне да вляза в 8ми месец.

Общи условия

Активация на акаунт