В какво се превръщат мечтите?

  • 3 103
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
Е каква е тая тема? В какво се превръщат мечтите..?
н разбирам.
до колкото виждам от разказа ти имаш мъж мечта
в какво се е превърнал?
в неискащ секс.
първо, няма нищо толова страшно
мъжете приемат майката на детето си по различен начин.
второ, преди да се изцепиш пред него с директно питане
и да го поставиш в ужасно неудобното положение да ти обяснява интимния си
мозъчен свят и само да получиш някоя нескопосана лъжа, отиди и се консултирай със специалист, или прочети малко литература
на какво мже да се дължи тоя отлив. със сигурност не е на друга връзка ( според мен).
грижи се за себе си, всичко ще си дойде по местата!

# 31
  • Мнения: 3 376
Може би наистина най-доброто решение е да седнете и да поговорите.Явно има нещо или някакъв проблем,който той не иска да сподели с теб,но вижда,че и ти не повдигаш въпроса....и е оставил всичко на самотек...Женени сте,имате детенце-достатъчно близки сте си,не се бави,още тази вечер го хвани като заспи детенце и говорете!Ясно и точно,слагайте всички карти на масата и това е  PeaceПък каквото сабя покаже...
Стискам ти палци,успех  bouquet

# 32
  • Мнения: 5 622
След 20 дни ще празнуваме годишнина от сватбата.
Имаме прекрасен син на  половин годинка, и ..........уж всичко е наред.Няма кой знае какви проблеми, няма скандали, но..........няма и секс.
На годишнината от сватбата ни ще стане и година, откакто не сме правили секс.
Отначало го отдавах на това, че съм бременна и той иска да ме пази.След това мислех, че го е страх след секциото да няма усложнения.След това .....и аз не знам вече....
95%съм сигурна, че няма друга, понеже времето му е разчетено до минута, но остават 5-те % съмнения(има и  обедни почивки все пак).
Вече незнам какво да правя #Crazy, опитах се да говоря по темата-отговорът беше -"Аз съм си такъв" - , а не беше "такъв" преди.Старая се да изглеждам добре, доколкото е възможно, нищо че по цял ден се занимавам с детенце.Освен дежурното "клъвване"преди лягане и като се върне от работа, не получавам друга съпружеска ласка....
Иначе се грижи много за нас newsm78.Когато не е на работа и ми се спи, с часове се занимава с бебко; майките в квартала ми завиждат, че е много грижовен баща, и си извежда детето на разходка............, но вкъщи сме си само едни съквартиранти.....
Вече ми се прокрадва мисълта и любовник да си намеря  Embarassed, ама нали съм в чужд град,та и това незнам как ще стане Wink


Е, "сефте" е твоят проблем.... Същият имат и жени и мъже. Понякога жените не искат да правят секс, без това да означава, че имат друг, понякога мъжете.

Според мен обяснението е просто. С годините тръпката при партьорите преминава, а именно тя е тази, която води желанието ни за секс. Няма тръпка, няма и секс.
И това няма нищо общо с факта как изглеждаш. Може да си прекрасна и перфектна(както и за мъжете се отнася това) и половинката, пак да няма желание за секс.

Това е положението. Лошо е, че в повечето случаи се намират така хората, че не и двамата да искат, или да не искат еднакво, а единият има желание, другият няма. Това е тъпото......

# 33
  • София
  • Мнения: 3 390
Ооооо, и аз щях да повдигна по-сериозно въпроса. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт