В какво се превръщат мечтите?

  • 3 107
  • 33
  •   1
Отговори
След 20 дни ще празнуваме годишнина от сватбата.
Имаме прекрасен син на  половин годинка, и ..........уж всичко е наред.Няма кой знае какви проблеми, няма скандали, но..........няма и секс.
На годишнината от сватбата ни ще стане и година, откакто не сме правили секс.
Отначало го отдавах на това, че съм бременна и той иска да ме пази.След това мислех, че го е страх след секциото да няма усложнения.След това .....и аз не знам вече....
95%съм сигурна, че няма друга, понеже времето му е разчетено до минута, но остават 5-те % съмнения(има и  обедни почивки все пак).
Вече незнам какво да правя #Crazy, опитах се да говоря по темата-отговорът беше -"Аз съм си такъв" - , а не беше "такъв" преди.Старая се да изглеждам добре, доколкото е възможно, нищо че по цял ден се занимавам с детенце.Освен дежурното "клъвване"преди лягане и като се върне от работа, не получавам друга съпружеска ласка....
Иначе се грижи много за нас newsm78.Когато не е на работа и ми се спи, с часове се занимава с бебко; майките в квартала ми завиждат, че е много грижовен баща, и си извежда детето на разходка............, но вкъщи сме си само едни съквартиранти.....
Вече ми се прокрадва мисълта и любовник да си намеря  Embarassed, ама нали съм в чужд град,та и това незнам как ще стане Wink

# 1
  • Мнения: 25 551
А кърмиш ли? Има мъже, които се гнусят...
Явно не само при жените има следродилна депресия, може и мъжът ти да е в криза. Все пак - нов живот, нови отговорности, ти вече си МАМА, той ТАТИ... Дай му време на човека да свикне с промяната.
И гледай да предизвикаш тръпката, не се отказвай! Ако може да оставите детето при някого и да излезете само двамата, още по-добре ще е, ако е за 2 дни...Сменете обстановката, рутинните действия... Wink Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 564

И гледай да предизвикаш тръпката, не се отказвай! Ако може да оставите детето при някого и да излезете само двамата, още по-добре ще е, ако е за 2 дни...Сменете обстановката, рутинните действия... Wink Успех!  bouquet
Цитат
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Един романтичен уикенд ще се отрази добре и на двама ви.Успех и дано всичко си дойде на място по-скоро. Peace

# 3
  • Мнения: 1 462
Няма рецепта.  Питай го направо.  Кажи му, че за теб това е проблем и "аз съм такъв" подлежи на промяна.  Ако има желание, има и начин.  Ако няма начин има причина.

# 4
  • Мнения: 1 446
Както са ти казали по - горе мъжете също карат някаква депресия. Опитай да останете една вечер сами или някой уикенд , ако не подейства постави въпроса и искай промяна.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Няма рецепта.  Питай го направо.  Кажи му, че за теб това е проблем и "аз съм такъв" подлежи на промяна.  Ако има желание, има и начин.  Ако няма начин има причина.



 Peace

И аз мисля, като Gaming

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В началото и на мъжете им е трудно да свикнат с новия член на семейството, с отговорностите и т.н.  Поговори си с него и му кажи всичко в прав текст. Може просто да му трябва още малко време. Wink

# 7
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Няма рецепта.  Питай го направо.  Кажи му, че за теб това е проблем и "аз съм такъв" подлежи на промяна.  Ако има желание, има и начин.  Ако няма начин има причина.



 Peace

И аз мисля, като Gaming


 И аз подкрепям тези мнения. Аз още след 1 седмица без секс щях да повдигна въпроса. Не е  естествено един мъж да стои без секс толкова време. Аз бих си помислила, че или има друга която да задоволява тази нужда или е импотентен. Направо ти се чудя как може да си мълчиш и да търпиш?  newsm78
И какво значи "аз съм си такъв", що за израз и как отговаря на въпроса ти?
Любовника не е решение, въпреки, че го казваш на шега, във всяка шега си има малко истина, говори директно с мъжа си, без заобикалки и премълчавания. В прав текст, ние сме социални животни и без разговор нищо не се променя или подобрява. Във нашето семейство това винаги помага, всеки като го мъчи нещо, говори с другия и всичко се оправя, щом има любов и желание за разбирателство и компромис.

# 8
  • Мнения: 194
 Мила  rage, наистина съжалявам за ситуацията в, която се намираш. Съжалявам защото и аз познавам човек, който на важни въпроси от живота отговаря, "Ами, аз съм си такъв"!!! Изпадам в тих ужас и безсилие, защото това не е отговор. Не и на човек, който обича и би направил всичко за да  те накара да се почувстваш по-добре. Мисълта ми не е само за секса.

 Ще си позволя да напиша цитат от една книжка, която препрочитам тези дни.

 Ако сексуалния нагон на партньора ви не е съвместим с вашия: поговорете си. Здравата връзка, дори при най-голяма сексуална съвместимост, изисква един непрекъснат процес на договаряне.

 Ако двама души действително се настройват един към друг и се интересуват един от друг, техните несъизмерими сексуаални нагони естествено ще открият точка на баланс. Те знаят, че в контекста на една по-разчупена връзка сексът е само едната страна. Когато в сексуалната област на тяхната връзка се появи неравновесие, те го балансират в другите области - като прекарват, може би, повече несвързано със секса време заедно, или си дават един на друг повече време за гонене на собствени лични интереси. Тези неща на свой ред могат да помогнат да се възстанови сексуалната хармония.

 
 Не се опитвам да те съветвам, ти най-добре знаеш за себе си, какво очакваш и от какво имаш нужда. Просто разговаряй с него спокойно и внимателно. Но не настоявай веднага за някаква промяна, това само ще го отблъсне , според мен.

 Успех ти желая и бъди спокойна имаш страхотен съпруг, дарявай го с много обич и внимание!   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 587
Няма рецепта.  Питай го направо.  Кажи му, че за теб това е проблем и "аз съм такъв" подлежи на промяна.  Ако има желание, има и начин.  Ако няма начин има причина.

И забрави за любовника.Толкова много ли ти липсва това?Така ти ще съсипеш още повече отношенията между вас.

# 10
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Една година е ужасно много време Shocked
Може и да преживява някаква депресия, да му е необходимо време да свикне, но задължително трябва да си поговорите и разговорът да не приключи с " Аз съм си такъв".
Не знам какъв съвет да ти дам, не съм изпадала в подобна ситуация, но... не е нормално.
Успех Hug

# 11
  • Мнения: 1 934
Една година е ужасно много време Shocked
Може и да преживява някаква депресия, да му е необходимо време да свикне, но задължително трябва да си поговорите и разговорът да не приключи с " Аз съм си такъв".
Не знам какъв съвет да ти дам, не съм изпадала в подобна ситуация, но... не е нормално.
Успех Hug

И аз мисля така.

# 12
  • Мнения: 5 103
Мисля,че ако можете едно ходене на почивка само двамата ще се отрази добре.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Наистина кофти ситуация... А цяла година без секс  Shocked... Както всички знаем, при мъжете е доста трудно да издържат толкова време. И за една нормална жена също, впрочем.
След като проведете още някой и друг разговор ( макар че се съмнявам да помогнат), предлагам да помислиш за 5- те процента съмнение, които споменаваш... Лично за мен е най- лесно за обяснение вариантът "любовница", иначе просто не се схващам какво означава "Такъв съм си"... newsm78

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сега като се замисля, определено си задоволява нуждите другаде /извини ме ако това те обижда/, но аз така мисля, не ми се вярва цяла година да не ....

Общи условия

Активация на акаунт