Магията на изтока - тема 34

  • 29 061
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 870
Шоши, Hug. It's Ok, This is Love още не съм го поглеждала.
Но пък хвърлих едно оЧо на Trot Lovers. Има нещо в този сериал, което ме "хвана". Не знам дали заради Ън Джи-то или каста като цяло, или пък нещо в самата история, но ме заинтригува. Ще видим дали ще продължи да е така.

Има ли превод Trot Lovers?

# 61
  • София
  • Мнения: 15 458
Шоши, Hug. It's Ok, This is Love още не съм го поглеждала.
Но пък хвърлих едно оЧо на Trot Lovers. Има нещо в този сериал, което ме "хвана". Не знам дали заради Ън Джи-то или каста като цяло, или пък нещо в самата история, но ме заинтригува. Ще видим дали ще продължи да е така.

Има ли превод Trot Lovers?
На руски има. До 12-та серия.

http://doramatv.ru/trot_lovers

# 62
  • MJF
  • Мнения: 8 585
2в1   Hug. Ако не друго то It's Ok, This is Love доведе до слушането на любима папка във фонотеката- You're My Best Friend-Queen. Остава да разгадая коя е дамата със сполучливия кавър за да влезе във фонотеката. Направо от снощи нон стоп си тананикам тази мелодия

# 63
  • Мнения: 14 415
А,добро утро kaffeetrmker_2
Петък е Embarassed Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 6 753
Шоши, разгадала си мистерията значи thumbsup.

В Trot Lovers не успяха да избегнат тъпия си тоалетен хумор Angry. Иначе действието се развива добре и с темпо. Няма много разтакаване и излишен пълнеж. Естествено, историята не е нещо невиждано, върви си в стандартните калъпи - Тя, двама Той влюбени в нея, Злобарката (прикрита зад миловидно личице) зарязала единия и хвърлила око на другия. И всичко това обвито в музика. Прекрасни изпълнения на Ън Джи в стил трот. Харесвам това момиче - непринудена, естествена и много жизнена, когато играе.


Петъчно newsm08




Скрит текст:
На този момък няма ли кой да му налее една бира


Това за дането Wink

# 65
  • Мнения: 9 192
Една реклама с ТОП никога не  ми е достатъчна Blush
Сигурно съм ТОП-коман,щото искам още и още...още Twisted Evil

P.P
Яяяя  Heart Eyes Вик за Jet magazine - август
Скрит текст:




Последна редакция: пт, 01 авг 2014, 13:25 от Tuon

# 66
  • Мнения: 6 753

Сигурно съм ТОП-коман,щото искам още и още...още Twisted Evil


 newsm48

Скрит текст:






# 67
  • MJF
  • Мнения: 8 585
It's Ok, This is Love 4. Туй заглавие го спасява това че тайните зад героите са много и ни се подават на час по лъжичка, та любопитството ми е туй което ме оставя зрител за сега. Психиатъра и брата на писателя се заеха " да оправят земната гравитация". Майката на писателя и тя тепърва ще я разгадаваме. "Най- нормален " до тук излиза образа на Жирафа и не го казвам на майтап.  Mr. Green
Айдълите минават под ножа/ мишока от тук нататък, да се сърдят на сценариста но според мен достатъчно ги изтърпях.
Очаквам да пуснат разните му там ost- та та да разбера музикалната си загадка до края.

# 68
  • София
  • Мнения: 15 458
  То вярно,че пише ,че случаите и болестите са измислени, но е вярно май и ,че няма нормален човек на земята.Пък и кой може да каже, кое е нормално и кое не е?Ама малко смехотворни ми идват някои болести.Или корейците са с толкова промити мозъци, та една целувка или секс им действат подлудяващо.

# 69
  • Toronto
  • Мнения: 683
Аз докато се накундя да вляза, вие сте изписали 6 стр! ooooh!
2в1, благодаря за новата тема, без малко да стане стара Laughing Hug
Лято е, ударила съм го на живот, ходихме на Wonderland, което е увеселителен парк, като онзи, дето го гледаме по корейските сериали, Лоте ли беше, какъв беше. Нашият е най-посещаваният в Северна Америка, та си имаше бая народ. Значи, гледах и се чудех... да ходиш на такова място да се срещаш с гаджето си малко ми е странно. Или и двамата трябва да са космонавти. Помня, че в един епизод на WGM Hwangboo трябваше да яде чачангмьон на влакчето. Естествено всичко хвръкна още на първия наклон, ама беше много смешно. Да гледаш отстрани де Laughing Какво ще ядеш, ако стомахът ти се е качил в гърлото?! Наклонът на места е направо отвесен, на други те обръща с главата надолу (добре, че нудълите бяха паднали вече, иначе щяха да и се лепнат на лицето).

Скрит текст:
Иначе самият парк е наистина като приказно градче, голям кеф. Да се разхождаш. И да установиш колко си остарял Laughing
Още не съм изгледала последната серия на Fated to love you, че трябваше на съпружеското тяло да пускам "мъжки филм" снощи, но разбрах, че са кривнали от тайванската версия?
А "мъжкият филм" беше Миямото Мусаши Rolling Eyes Честно казано го изгледах единствено заради Кимура, иначе някак не може да ме грабне. Малко ми дойдоха в повече тези пътища на мечове и любопиство какво имало отвъд предела newsm78 Сигурно щото не съм японка, та не ги разбирам.
Добре дошли на новите попълнения! Hug БОФ колкото и критики да отнася впоследствие, явно се явява нещо като портал към корсериалното изкуство Mr. Green

# 70
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Тупи, надявам се че си наясно кой чарк къде ти е след Wonderland.  Grinning

То разликата м/у психиатричния пациент и "нормалния" е предимно количествена а не качествена. Кавичките са защото трудно ще се дефинира "нормален". Все следва въпроса "А според кого?". Начина по който обаче е поднесена тази тематика е пълна пародия, поне в това съм ги признала корейците та вече тренинг в този жанр сериозен имам. Нали заради тях прогледах пародии  Whistling, даже и на други фронтове се престраших за този "не гледам" преди това жанр. Ако не забият от пародия в мелодрама в туй заглавие, ще му дам крайна оценка 4 иначе не виждам как ще надмине сегашното 3+.  Mr. Green
 Thinking плюса и аз не знам защо е.

# 71
  • BG
  • Мнения: 4 456
Шоши, в спирита мисля, че има отговор на чуденката ти за It's okay... Aз  този сериал даже и не искам да го коментирам, толкова е плосък и недоизмислен, а колко е скучен, едвам изтраях да свърши последния за мен 3 еп., който снощи борейки се със съня гледах.
freedoms, дочакахме еееей, дочакахме най-сетне чудото, утре може да се надяваме на суб на 3 еп. с Infinite красавците, гледай, значи, ще се пенсионират момчетата докато свърши сериала им hahaha
Шоши, + е заради D.O., знам аз Wink

# 72
  • Мнения: 6 753
След като видяхме способностите на Хенри (Super Junior M) с цигулката е ред и на тези на пианото. Този път си партнира с известния пианист и композитор Yiruma.




Ако някой не знае Yiruma е баджанак по нашенски на Kwon Sang Woo (т.е. съпругите на двамата са сестри).

# 73
  • Мнения: 14 415
Само аз се държа  Laughing и не се поддавам на снимки, клипчета и чаровни усмивки  -това от архива Laughing Wink
Тупи,обичам такива екстремни изживявания,но на празен стомах Wink
Gabi Красив и талантлив каст,приятна ,но мудна история,малко любопитна фактология колкото да не заспя Wink това е.
Не ,че е важно ,но Lee Joon-Gi нещо не може за сега да ме впечатли Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 01 авг 2014, 18:50 от Sause baus!

# 74
  • MJF
  • Мнения: 8 585
 Joy Joy охх нощен гост, ама туй вярно е плюса.  Hug. Щото не знаеш двамата айдъли как ми вдигнаха кръвното в 4 епизод,  Crossing Arms и те няма да ги контролираш.
Ходих където трябва. Японския ми гуру ме отърва от  newsm78 ми. Вече спокойно слушам  Party The Once - You're My Best Friend . Вече във фонотеката. Туй определено ще ми остане от това заглавие а и цветовете на заснемане  yes yes. А тази песен до сега звучи все в "екшън" моменти  Laughing,  ама точно когато се джавката като приятели, та екстра се връзва - ooh, you make mi live.... Joy Joy
Russian Coffee / Ga-bi като го гледахме няколко човека тук помня че се  Laughing на руския който звуча а и разнищихме копито/  Coffee. С туй го помня  Grinning. Иначе слаба бира като цяло тоз филм.

Общи условия

Активация на акаунт