Избор на екип при раждане

  • 4 036
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 326
Не всички лекари, които са добри в родилно отделение, се занимават с проследяване на бременност.

Да, затова се сетих като написах коментара. Моята АГ, която ме следи по ЗК не я допускат в родилно например. А при другия си ходя частно, той е завеждащия на АГ комплекса.  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 735
Първият път раждах в Тина Киркова с избор на екип,при д-ра който ми е следил бременността.Останах доволна.За мен това са едни от най-смислено дадените пари.Вторият път ще повторя процедурата.Радвам се,когато чета че жени са доволни без да избират екип.Така и трябва да бъде.Аз обаче не искам да разчитам само на случайността.

# 32
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Не всички лекари, които са добри в родилно отделение, се занимават с проследяване на бременност.

Така е  Peace

# 33
  • Мнения: 11 565
Твърдо ЗА, ако има наложителни причини. Бях, така да се каже, и от двете страни.
Заради мой проблем с очите реших да раждам секцио. Наблюдаващата ме разубеждаваше, защото бебето е малко и няма нужда, аз се запънах и ме заведе при един доктор, когото тя препоръча да уговорим датата. Сумата беше от порядъка на 300- 400 лв., не помня колко точно.
Обаче 10 дни преди датата през нощта ме хванаха болките, отидох в родилно и нормално се роди малкия, без екипи, без нищичко- само израждащата лекарка и една сестра. Съседката по легло си беше платила и наистина леекинко по голямо внимание се усещаше към нея, ама пък и аз да не съм на курорт, да ми се въртят на токчета.

Общи условия

Активация на акаунт