32 соу униформи 2014г.

  • 23 411
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 986
Jenbel, радвайте се, че ще може да облечете поне за първия учебен ден децата по ваш вкус. Миналата година всички познати ме питаха, е добре де, защо си й избрала такъв тоалет в зелено, полата хубава, ама горното....А ти би ли пуснала снимка на жълтата блузка да видим цвета, дали съвпада с предходните?

# 166
  • Мнения: 6 925
Мира, по-светло е жълтото, емблемата е тъмно синя и липсва буфана на ръкава.
(не мога да се справя с качването на снимката  Embarassed)
Голям хаос беше онзи ден, когато си взимах униформата. Имаше майка, поръчала униформата през юли и не си я получи, защото от размера, който си е поръчала нямало бройки. Оказа се, че те като са получили униформите в магазина, са продавали бройки на хора дошли да си купят и без да са си направили поръчка, така тези с поръките и с изчерпаните бройки ще почакат още 2 седмици. Тотална липса на организация!

# 167
  • Мнения: 3 993
Не е истина колко са смотани в тази фирма Треада  Laughing. Разговарях с други родители на родителската среща, които се оплакаха от подобни неуредици, свързани с униформите предни години и заключиха, че училището явно няма късмет да случи на свястна фирма за изработка на дрехите.

Mira_p, мога да кача снимка на жълтата блуза и шалчето най-рано довечера или утре.

# 168
  • София
  • Мнения: 6 171
Днес имаше пуловери и суичъри. Блузи и шалове - в края на другата седмица.

Jenbel, радвайте се, че ще може да облечете поне за първия учебен ден децата по ваш вкус. Миналата година всички познати ме питаха, е добре де, защо си й избрала такъв тоалет в зелено, полата хубава, ама горното.
До момента все още не съм видяла блузите и шала и нямам представа как ще стоят дрехите от униформата в комбинация, но новата не я харесвам.
Тъмните цветове не ми допадат, оранжевото на пуловера не ми харесва.
Отделно, че пуловер без ръкави за малки деца е значително по-нефункционално от дреха, която може да се разкопчае. Самия пуловер е изкуствен и с предна част двойно по-дебела от гърба.
Жълто-зеленото беше много по свежо за малки деца.

# 169
  • България, София
  • Мнения: 638
До момента все още не съм видяла блузите и шала и нямам представа как ще стоят дрехите от униформата в комбинация, но новата не я харесвам.
Тъмните цветове не ми допадат, оранжевото на пуловера не ми харесва.
Отделно, че пуловер без ръкави за малки деца е значително по-нефункционално от дреха, която може да се разкопчае. Самия пуловер е изкуствен и с предна част двойно по-дебела от гърба.
Жълто-зеленото беше много по свежо за малки деца.
"Педагогическият съвет  ... категорично и единодушно"  е решил униформите  Joy.
Харесва ми този израз... така че няма място за коментари.

# 170
  • София
  • Мнения: 433
Аз пък изобщо нямам намерение да спазвам задължителнете елементи или поне така, както са описани на страницата на училището„

Вземхе пуловер с дълги ръкави, вместо с къси. Както и суитчър с дълги, вместо с къси. Така си изкарахме миналата година - нормални дрехи, отгоре суитчъра и беше идеално. Допълнително му поръчахме само от тениските с къс ръкав пике и това е. Не съм му взимала вратовръзка. Да видим как ще почнат и с тези униформи, догодина да не са трети модел.  Joy

# 171
  • Мнения: 3 993
Сега разбрах от мъжа ми, че днес е получил пуловер вместо тениска. Продължаваме да събираме поръчаните дрехи една по една  Laughing.

# 172
  • Мнения: 3 993
Mira_p, ето цветовете, хубави са. Жълтото в пуловера е същото като на блузата. Шалчето клони към оранжево, неговия цвят не е същият като този в пуловера.
Първоначалният вариант на униформата с корала и екрюто ми допадаше повече от сегашния с жълтото, но това е положението.



# 173
  • Мнения: 2 986
Благодаря за снимките и инфото. Жълтото наистина не е като предишните, но ще ги износваме лека-полека.
На нас  класната ни писа, че бил задължителен само един елемент от униформата - било новата, било старата.
P.P. Дописвам с новото неясно съобщение на сайта от днес. http://www.school32.com/news_252-0_bg.html
Това значи ли, че независимо дали ти стават старите и въпреки че могат да се доизносват, трябва да поръчаме сега, щото после не може?  Shocked Ами как да прогнозирам колко ще порасне до втория срок, например?

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 09:51 от Mira_p

# 174
  • Мнения: 6 925
Уникално съобщение! А какво се случва ако "елемент" се скъса, изгуби, изцапа неизперимо или просто умалее?! Или ако дойде нов ученик (в нашия клас се случи миналата година към Коледа)... Ситуации много

# 175
  • Мнения: 2 699
Много на сериозно ги приемате тези униформи. Каките мятат една блузка в чантата и я обличат за пред определени даскали.

# 176
  • София
  • Мнения: 3 816
А цените какви са на шалчето и на тениската? Rolling Eyes

# 177
  • Мнения: 2 986
А цените какви са на шалчето и на тениската? Rolling Eyes
Шалчето е 9 лв. Тениската - т.е. блузка зависи дали с къс или дълъг ръкав и размера - около 20-22лв.

Общи условия

Активация на акаунт