Me my elos за домашни условия - Някой използва ли?

  • 1 487
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Здравейте, позволих си да пусна тема, тъй като намирам много малко реални отзиви не само във форума, а в интернет като цяло, преобладават рекламите.
На крачка съм от закупуването му, но изпитвам притеснения дали си струва.
Много ще съм благодарна ако тези от вас, които използват уреда споделят впечатленията и резултатите си и ми помогнат във взимането на решение за покупка, все пак не са малко пари  Laughing

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 13:34 от Elsa_

# 1
  • Мнения: 4 994
Аз ползвам, моят е старият модел, купен е ноември 2012 г., т.е. имам почти две годишен опит. Купих го от амазон, по време на Черен петък, за 230 евро.

Закупих си го заради хормонален проблем, резултирал в повишено окосмяване. Намирам продуктът за ефективен, почти нямам косми по тялото си в момента, а където ги има, са много рехави и тънки. След моите положителни отзиви, майка ми си взе същия през април 2013 г., засега също има добри резултати при нея, но не толкова. Понеже уредът работи едновременно с фото и елос, цветът на космите и кожата не е без значение. Аз имам много светла кожа и тъмни косми, което е оптимално за фотоепилацията, за разлика от майка ми, която има по-мургава кожа от мен и тъмни косми. Възможно е резултатите при мен да са по-добри, защото го ползвам и от по-дълго.

Често използвам елосът в комбинация с епилиращата или бръснещата глава. Започнах ползването му според препоръките при фотоепилация, а именно - само бръснене поне 20 дни преди първата процедура. След първата процедура започнах да ползвам Me my elos с епилиращата глава за по-бързо. Имах драстично намаляване в окосмяването плюс изтъняване на останалите косми след ок. 6 месеца след като започнах да ползвам уреда. Резултатът беше толкова добър, че майка ми си купи също. В момента ми се налага обезкосмяване с епилатор веднъж на 2 седмици, докато преди го правех на всеки 5 дни. Елоса първата година ползвах на две седмици, а сега - веднъж месечно, през останалото време си ползвам обикновен епилатор. Върху косми по лицето елосът нямаше абсолютно никакъв ефект, за съжаление. Основната разлика обаче е в гъстотата и това, че космите сега са по-тънки и прозрачни. Важно е да споделя, че хормоналният ми проблем, причинил окосмяването при мен, не е решен, т.е. отдвавам положителната промяна изцяло на елоса.

Процедурата е безболезнена на крака и ръце. На подмишници боли първите няколко пъти. Първият път при интим (пълен) болеше доста много, следващите пъти болката намаля, но все още ми е доста неприятно. Там космите са по-твърди и съответно привличат повече топлинна енергия и пари здраво. Предимството е обаче, че изтъняха доста и докато преди бръснех, вече ползвам епилатор за епилация и там.

Недостатъци - писва ми да ползвам елоса. Не боли, но е изнервящо, защото действа много бавно. Не чакаш да се зарежда, но докато качествено минеш цялото тяло, минават едни 3 часа.  Crazy Освен това, моят специално загрява много, самата част, която движа по кожата и светка, буквално започва да пари. Така е от самото начало и четох, че е нормално, но аз го изключвам на определено време и изчаквам да изстине, преди да продължа, защото ми се струва, че ще го разтопя от ползване. Това отнема допълнително време и е много вбесяващо. Надявам се този проблем да е решен в новия модел.

Препоръчвам глава с 100000 импулса, иначе много бързо се изхарчват и е неизгодно.

# 2
  • Мнения: 4 994
Извинявам се за чаршафа, който съм изписала  Embarassed Embarassed късно видях, че темата е стара.

Последна редакция: сб, 11 окт 2014, 13:57 от Макарон

# 3
  • Мнения: 3
Аз си го купух февруари. До края на юни, значи 4 месеца го ползвах без прекъсване на брадичка, над горната устна, мишници, интимни зони, ръце. Нямам почти никакъв ефект - 2 петна колкото левче малко по тънки косми под корема. На другите места - никакъв.

Последна редакция: пт, 17 окт 2014, 11:26 от Nikoleta Deneva

Общи условия

Активация на акаунт