На море в Гърция 2014 - IX

  • 53 261
  • 760
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 11 068
Бих искала ориентировъчно да попитам какви са цените на храната в Парга?Кръчмите и магазините.Салати, пийване и т.н. Миналата година бяхме в района на Кавала...
Нищо по-скъпо няма да видите от северна Гърция, на места дори ще е малко по-евтино.

# 121
  • Мнения: X
Теди супер, 31 -ви е перфектното. Преди това сме за няколко дни в Белгия.

Туй ситното се чете като натиснеш цитат и четеш в полето. Ама гледай да не го публикуваш по невнимание  Joy Mr. Green

Звънче моля разшифровай ЖДНБ? Joy

# 122
  • София
  • Мнения: 4 242

Звънче моля разшифровай ЖДНБ? Joy
Жива да не бях.  Laughing

# 123
  • Мнения: X

Звънче моля разшифровай ЖДНБ? Joy
Жива да не бях.  Laughing


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Нямаше да се сетя!

# 124
  • софия
  • Мнения: 9 590
пускам ви чужда снимка, която ми хареса  Sunglasses

# 125
  • Мнения: 287
 Пускам ви снимки от Лесбос, но нямам време да ги подреждам. Съжалявам, за което.  Simple Smile

https://www.flickr.com/photos/102087909@N03/sets/72157646092963111/

# 126
  • София
  • Мнения: 211
Благодаря за темата!   bouquet  bouquet  bouquet

# 127
  • София
  • Мнения: 783
Параход, благодаря за новата тема   bouquet Чудесно оформена, както винаги, пък макар и с чужди снимки  Laughing

Теди, стискам палци да се наредят нещата и да заминете, където сърце ви влече  Hug

На 31ви най-вероятно ще мога да присъствам и ще се радвам да ви видя, защото си отменихме почивката за септември поради разни банкови неуредици  #Cussing out

Ана Бел, няма какво да подреждаш, снимките ти са страхотни   bouquet Представям си ММ след някоя друга годинка като този чичко с биричката на пристанището, а аз като бабата с плетката  Joy

# 128
  • Варна
  • Мнения: 3 938
Лек път на пътуващите за Гърция ,
Някой пак отива в Лутра Едипсу Simple Smile
Ние сме големи любители на пазарите защото само там намираме чиста и автентична храна.На пазарчето в Едипсу купихме 5 вида зехтин- всичките вкусни и нито един горчив.Маслините и Каламата и Калмон са страхотни.От там купувахме едно розе и едно бяло - отдавна не бях пил автентично домашно вино направено от грозде със шашкаща цена = 2 евро за 1,5 л.На всичкото отгоре бях забравил едно шише в колата и сега си имаме и перфектен натурален винен оцет Simple Smile .Една вечер вечеряхме топейки в зехтин залъци с характерния им жълтеникав хляб , явно с много царевица , замезвайки с Каламата и поливайки с леденостудено  розе.Домашното им ципуро сигурно беше над 50 градуса , та му трябваше много лед Simple Smile

# 129
  • София
  • Мнения: 5 726
Здравейте,
Търся актуална информация, дали искат все още големия талон на лизинговите леки коли. Това, което намирам е от юни 2014г. Дали има развитие по този проблем? Последно бяхме през април в Гърция с лизинговата кола, но не са ни спирали. Сега сме в чуденка, дали да рискуваме.

По последна информация,големия талон е задължителен. Приятели резерфираха кола за тяхната почивка,ще обикалят малко Европа,изрично бяха предупредени,да не влизат с нея в Гърция.

# 130
  • Мнения: 1 230
Цитат
Домашното им ципуро сигурно беше над 50 градуса , та му трябваше много лед Smile

Хубава тема за рано сутрин, нооооо сълзи ми избиха от това ципуро на първата глътка !!!

Anna bel, благодаря за прекрасната разходка из Лесбос !!

Последна редакция: сб, 02 авг 2014, 09:46 от emonaem

# 131
  • Варна
  • Мнения: 3 938
И на мен щото го пробвах без лед.Лед му е майката  Joy Joy Joy

# 132
  • Мнения: X
И на мен ми направи впечатление жълтеникавия хляб. Но пропуснах да питам дали слагат царевично брашно. Но пък ми беше много вкусен, не така пухкав като нашия (което не е отрицателно, защото пухкавината се дължи на глутен, подобрители и прочие), с много дебела кора... напомня ми детството.

# 133
  • Мнения: 249
Anna Bel, снимката със шарените прозорци ми взе ума...

# 134
  • София
  • Мнения: 1 946
Anna Bel, снимката със шарените прозорци ми взе ума...
И на мен, Anna Bel. smile3509 Невероятна е!

Общи условия

Активация на акаунт