Хайде, похвалете си диетите :)

  • 13 558
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 292
 Ами той не е един принцип,а са много.Сега си хапвам разделно,вечерям рано,закусвам плод,храня се 3 пъти на ден(нито повече,нито по-малко.изкл. на плодовите дни-там храненията са до 5),ям много пресни зеленчуци и т.н.Водните дни си ги направих докато бях на режима.Не е кой знае какво веднъж на всеки 29 дни.Но изрично е казано,че който не иска или не може да ги прави може да ги пропусне.Плодовите дни са ми любими.

# 31
  • Мнения: 28 392
Ами той не е един принцип,а са много.Сега си хапвам разделно,вечерям рано,закусвам плод,храня се 3 пъти на ден(нито повече,нито по-малко.изкл. на плодовите дни-там храненията са до 5),ям много пресни зеленчуци и т.н.Водните дни си ги направих докато бях на режима.Не е кой знае какво веднъж на всеки 29 дни.Но изрично е казано,че който не иска или не може да ги прави може да ги пропусне.Плодовите дни са ми любими.
А на мен плодовите и до сега са ми най противни, защото МРАЗЯ сладко, но особено плодове, благодарение на режима насила ненасила ги проядох, което е добре! Simple Smile Ето за мен един голям плюс от диетата!

# 32
  • Мнения: 774
Дюкан  Peace
Ядеш, отслабваш, подържаш.

След 4-те фази, ''чисти'' храни само, предимно суровоядство, крехки меса и риба.

# 33
  • Мнения: 5 344
Благодарение на съветите на ppvasileva  и на другите дами от темата за 90-дневната за  2 врътки и една почивка  свалих 20 кг за 9 месеца. ppvasileva е невероятен пример за воля и желание за промяна. Благодаря ти, приятелко!
 Сега като цяло  съм на разделно, но правя прегрешения, обездвижих се и качих малко повече от 4 кг за 8 месеца. Най-стриктна съм на плодови и водни дни, но в белтъчните прекалявам с млечни и качвам от тях, но пък съм на възраст, която изисква калции и няма как да ги изключа. Иска ми се да  сваля качените кг с нещо различно, но въпреки че прегледах доста диети още не съм си харесала. Сега попаднах на тази тема и може да си избера някоя от вашите. Ще ви следя тези дни с тази цел.

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 23:39 от K.A.G.

# 34
  • Мнения: 28 392
Благодарение на съветите на ppvasileva  и на другите дами от темата за 90-дневната за  2 врътки и една почивка  свалих 20 кг за 9 месеца. ppvasileva е невероятен пример за воля и желание за промяна. Благодаря ти, приятелко!
 Сега като цяло  съм на разделно, но правя прегрешения, обездвижих се и качих малко повече от 4 кг за 8 месеца. Най-стриктна съм на плодови и водни дни, но в белтъчните прекалявам с млечни и качвам от тях, но пък съм на възраст, която изисква калции и няма как да ги изключа. Иска ми се да  сваля качените кг с нещо различно, но въпреки че прегледах доста диети още не съм си харесала. Сега попаднах на тази тема и може да си избера някоя от вашите. Ще ви следя тези дни с тази цел.
КАГ  мила, за толкова години до сега не съм спазвала и един ден диета, какви ли не почвам и стигам до обяд..... Simple Smile лакомията ми е безбожна, повярвай по хубава от 90ДД няма! За три месеца седем кила, и след това още един два! Много се радвам на новите си кила, а глад не съм почувствала ни грам! Водни не правя! Килата ти сега са шест, поддържай ги на принципа на Василева, видях ти снимките изглеждаш прекрасно! Мен пък ти вдъхнови да почна и не вярвах че ще усрпея! Благодаря ти! Hug

# 35
  • Мнения: 5 344
Мими, благодаря за хубавите думи!
 Да, тази диета е чудесна, защото не се гладува и за тези, които я започват винаги е резултатна.

# 36
  • Мнения: 210
Ха сега да се похваля и аз от Дюкан - вкусна и резултатна! Вълча диета Laughing, грешка няма, гладуване няма. Като допълнителен плюс отчитам, че косата ми расте като луда и спря да пада.

# 37
  • Мнения: 1 248
Аз от вчера захванах монодиетата от темата. Ще ви уведомя за резултата. Денят на айран мина много лесно.

# 38
  • Мнения: 17 972
Мими, казваш, че не правиш воден ден, направо си продължаваш от първи ден ли тогава  newsm78
Аз досега зароди този воден не съм започнала  Embarassed  /не само де  Embarassed Embarassed Embarassed/.
Все имаме някакви поводи и ми е адски трудно  Confused
Готвя в къщи всеки ден, как издържате не знам

# 39
  • Мнения: 292
Мими, казваш, че не правиш воден ден, направо си продължаваш от първи ден ли тогава  newsm78
Аз досега зароди този воден не съм започнала  Embarassed  /не само де  Embarassed Embarassed Embarassed/.
Все имаме някакви поводи и ми е адски трудно  Confused
Готвя в къщи всеки ден, как издържате не знам
Водният ден не е задължителен.За тези,които смятат,че не могат(или не искат)-просто се прескача и се започва втория месец отново с белтъчен ден(не както правят някои хора втори плодов вмсто воден ден).От друга страна водният ден въобще не е кой знае какво.Въпрос на нагласа най-вече.
 Поводи винаги е имало и винаги ще има.Тук вече е въпрос на желание и малко воля.
 Голяма част от нас готвят за остатъка от семейството и наистина в началото е неприятно да готвиш и да не хапваш от това,което си сготвил,но се свиква Wink

# 40
  • Мнения: 17 972
Ха сега да се похваля и аз от Дюкан - вкусна и резултатна! Вълча диета Laughing, грешка няма, гладуване няма. Като допълнителен плюс отчитам, че косата ми расте като луда и спря да пада.

Може ли линк за към темата за нея, защо ми се върти в главата, че много я отричаха  newsm78

# 41
  • Мнения: 28 392
Мими, казваш, че не правиш воден ден, направо си продължаваш от първи ден ли тогава  newsm78
Аз досега зароди този воден не съм започнала  Embarassed  /не само де  Embarassed Embarassed Embarassed/.
Все имаме някакви поводи и ми е адски трудно  Confused
Готвя в къщи всеки ден, как издържате не знам
И аз готвя всеки ден! Много рядко в къщи се ядат готови храни и сухоежбини! Държа на истинска, здравословна храна, не ядем колбаси, газирано, рядко сладкиши! Но сега с тази 90ДД започнах и сладкиши да правя, предимно  постни! Simple Smile Издържа се вярвай! Аз съм невиждан чревоугодник, обичам хубавата истинска храна и по чашка вино на вечеря! Е сега виното отпада,макар че ако има повод мога и да пийна половин.... Simple Smile. Диетата се спазвамного лесно, никога не съм гладна! Е най гаден ми е плодовия, защото ужасно мразя плодове, но и с него свикнах! Зимата съм решила плодовете да заменя с фрешове! Днес даже вече купих две кила грейпфрут за сок!

# 42
  • Мнения: 17 972
Ох, ужас, на приказки е много лесно, ама пусто никак няма воля  Confused

Да взема да почна след празниците, сега нямам 3 месеца време newsm78
До тогава ще се подкова с теорията  Peace

# 43
  • Nederland
  • Мнения: 856
raja_nikol, започни да четеш темата за 90ДД и ще видиш колко мотивиращи примери има.
Не е въпрос на хвалба коя диета е по-резултатна, въпросът е кой хранителен режим позволява дългосрочното му спазване. А 90ДД е именно режим,който включва всички хранителни групи и може да се спазва до живот!
Не правя реклама на режима, всеки си преценява сам за себе си!  bouquet

# 44
  • Мнения: 5 344
Рая, и аз готвя всеки ден за син и съпруг. Можеш да съчетаваш тяхното меню с твоето. Ще ти пиша на лични как го правя аз. Ако чакаш 2 месеца, няма да я почнеш. Прочети темата "90 дневна диета,  килцата стопи и фиданка стани". Там пишат много момичета и двама кавалери, които спазват режима. Пускат се и снимки, което е много мотивиращо.

Общи условия

Активация на акаунт