Сред песнички, игри и врява на мами и дечица от ИБ лятото минава!

  • 19 884
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Меци,как се казва групичката във фейса?Аз те приех в приятели и чакам да ме добавиш в групичката,но не ми излиза още.

# 646
  • NE
  • Мнения: 10 999
Сигме На нас също ни бият ваксините, каквито сме ги почнали. Peace Тоест Хипатитната сега ще я слагаме отделно, а не като част от Пентаксима. Peace
Нелка Щом си яде детето вече, няма какво да му мислиш. Hug

Аааа с този ФБ много опустя темата. Rolling Eyes

# 647
  • София
  • Мнения: 10 698
Да, опустя темата, а там лично за мен има бая непознати момичета, които даже не пишат нищо. Аз мислех, че групата ще е за хората от тази тема.

# 648
  • София
  • Мнения: 4 122
Добро утро,

Ние сме болни - яко сополи, но поне малко овладяхме кашлицата. Вечер е мъчение спането, защото явно не може да диша и се буди......2 вечер да съм спала макс 6 часа и съм като изтребител.
Не дава нищо да и се дава и слага в носа....направо кошмар.

P.S. За facebook - дааа и на мен ми направи впечатление за много добавени непознати.

# 649
  • NE
  • Мнения: 10 999
Помагайте!
Вилито от поне 4 дни не е акал. Пюрето от круши и сини сливи, както и термометъра не помогнаха. Масажа на коремчето също нямаше ефект. Не знам вече какво да правя. Praynig
Алексче Дано се оправите бързо и да се наспите. Hug

# 650
  • София
  • Мнения: 4 122
Помагайте!
Вилито от поне 4 дни не е акал. Пюрето от круши и сини сливи, както и термометъра не помогнаха. Масажа на коремчето също нямаше ефект. Не знам вече какво да правя. Praynig
Алексче Дано се оправите бързо и да се наспите. Hug

Ако го кърмиш яж повече и ти разхлабващи храни. На мен педката ми беше казала, че с захранването е възможно да не ака много често. Но ако утре не се изака най добре се консултирай с педиатъра. Мисля, че може да му сложиш глицеринова свещичка....те са за разхлабване и е позволено да се ползват.

# 651
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Феичка, освен глицеринова свещичка и Лактулоза мип. Такова изписваха на племенника на 1-2 м. Мъчи ли се Вилката или е по-скоро спокоен? С началото на захранването и София пропускаше по 2-3 дни, а после беше по-твърдо изходящото. Ако даваш сини сливи на Хип, в тях има май оризово брашно, така че ефекта е нула. Гербер са чисти, само сливи, крушата не знам как е. При нас не действаха, а съм давала и пресни круши, не от пюре. Тиквата при нас действаше отпускащо. След тиква винаги акаше на другия ден.
И София е със сополи, не сме спали и ние цяла нощ. Отгоре на това се нацока, завъртя се нещо по стомах и повърна, та сменях и чаршафи през нощта. Т. няма  Praynig Утре имам час за преглед и, ако не се оправи, не мога да я заведа на ясла. Имам уговорка с една жена да я погледа за 2 ч., ако не ходи на ясла, а не се познават, та не знам какво ще бъде  Confused В сряда пък трябваше да сме на консултация и да и бият последната доза Синфлорикс, но явно ще отложим за другата седмица, да е напълно здрава.
Във фейса наистина има доста хора извън тази тема. Да, някои са от "Искам бебе", по-стари членове, но поне да се представят с никовете  Crossing Arms

# 652
  • NE
  • Мнения: 10 999
Алексче Мерси, утре ще звънна на педи. Peace
Мраве Досега круши уилямс на Gerber ни действаха мигновенно, но отскоро отказва всякакъв плод. Вчера дадох сини сливи на Ганчев малко (20 гр. изяде), а оня ден на Gerber
(едва 10 гр. пробутах) и аз ям сини сливи от вчера. Аз си го знам, че с пюретата не иска да ака и винаги имам едно хранене през деня с разхлабващо.
Вилито от снощи е много неспокоен, върти се, но преди малко и почна да вдига Т и дадох минимална доза Панадол. Може и зъбите да са замесени. Confused

П.П. Изака се  newsm44

# 653
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мен сте ме добавили в групата във Фейсбук, но аз на влизам често в него и рядко ще ме видите да пиша, най-много да харесам някоя снимка. Там дискусията в групата, ми върви много бързо и не мога да се връщам хиляди коментара назад, за да схвана за какво иде реч. А, и доста от момичетата не са ми познати с истинските си имена, и ако не съм ги виждала и на снимка ... отиде та се не видя.

За мен Фейсбук е начин да се свързвам с приятели и роднини главно от чужбина и такива от БГ, които рядко виждам.
Та си предпочитам форума, пред фейс - групата, но не пиша често, защото няма какво. Като тръгне малката в понеделник на градина ще пиша как е било  Whistling.

# 654
  • Мнения: 499
Здравейте и от нас,

За разхлабване освен споменаните може и Дуфалак. Иначе от плодовете и пюретата на нас не ни действаха нито сливи, нито круши. Наистина на Гербер са чисти без ориз пюретата. При нас действат киви, смокини и тиква.
Миа сега си легна, че следобяд сме на детски рожден ден.

# 655
  • София
  • Мнения: 10 698
Мен честно ме смущава някой непознат да зяпа снимки на децата ми, та аз там снимки няма да постна, ще пиша да, но не и фото на хлапетата. Simple Smile

# 656
  • Мнения: 1 172
Утре и Ники тръгва на градина. Да видим как ще мине... Simple Smile
Магнитче, аз не можах да те разбера май. Embarassed Групата във фейса е на мамите, които сме в тази тема. Просто част от тях рядко влизат тук или са били по-редовни преди време. Други пък си предпочитат фейса по принцип и присъединяването им там може да ги направи по-активни. Разбира се, имаш си правото да не качваш снимки - то и в албумчето ни тук също не е задължително. Simple Smile

# 657
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Теди,Ивапче,дано децата тръгнат с усмивка утре на градина и да им хареса там.
Алексче,Мравче,да се оправят скоро децата и да не се разболяват.Внимавайте много всички,че сега при нас има такъв вирус със разстройство,повръщане и Т и едно от дечицата от нашата групичка е в болница.Вече 3 ден не могат да овладеят повръщането и се е била обезводнила и са и дали някакви капки и са и вливали системи.Днеска се чухме с мамата и каза,че са по-добре и се надява утре или вдругиден да ги изпишат.
Ние утре пък ще ходим до яслата да питаме откога ще го вземат Дени и да започвам да го приготвям.
За фейса-аз също повече чета,но пиша само тука.

# 658
  • Мнения: 6 395
Да се цопна тука, види му се края на моята одисея с апартаментите, днес ще спим в новияр  Crazy Wink  така, че малко по малко се връщам към старите удволствия- форумче, готвене, чистене, и тем подобни ежедневни чудесии, бебка си я взимаме в Петък, сърцето ми вече не издържа ......ама до тогава трябва да съм наместила всичко вкъщи, така че може би ще мине времето сравнително бързо. Ще ви разказвам надълго и нашироко що за одисея беше туй преместване, че беше такава лудница, ама ето вижда му се края  Mr. Green

# 659
  • Мнения: 11 477
Аз пък я разбирам магнет - има хора там, които изобщо не са се представили кои са, изобщо от темата ли са, съответно и на мен не би ми било приятно да пускам снимки.

Общи условия

Активация на акаунт