Сред песнички, игри и врява на мами и дечица от ИБ лятото минава!

  • 19 885
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Фея  spoko И ММ не се включва кой знае колко в отглеждането. Като беше болна София ми помогна колкото да и дам лекарствата и после го пратих да спи, че е на работа. Почти винаги за майката е най-натоварено.

# 706
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Цветенце спУкойно .. и ММ ги прави същите неща - освен в неделя - не знам на какъв принцип, но тогава обикновено почти през целия ден я гледа той и дори не се оплаква .. иначе през седмицата вечно има някакви кахър - я не си е изпил бирата, я не си е отиграл на телефона/таблета/етц., я нещо друго .. като съм в алтруистично настроение си ги пускам тия неща покрай ушите, но като ми прикипи, просто го навирам на майка му в г*за и го оставям 2 дена да ми се извинява ..

# 707
  • NE
  • Мнения: 10 999
Значи не съм сама. Викам все късата клечка съм изтеглила.После се оплаква че съм била ненормална. Crazy
Дразня се че излиза макар и за една бира, че може да се отърси от бебешките притеснения, които ме тресат и че спи спокойно. Аз хем съм с него и майка и пак нямам време да свърша нищо, напоследък и към себе си дори.

# 708
  • Мнения: 1 172
Цвете, щом мама е под ръка - измоли я да поеме всичките домакински задължения. Готвене, чистене, гладене (вкл. дрешките и на Вили, ако още ги гладите), чинии..... За себе си остави единствено ангажиментите към бебето и към теб самата. Аз не знам що е то да не разчиташ на половинката си. Embarassed ММ много се включваше, ама и обстоятелствата го позволяваха. Сега с новата месторабота ще видим как ще са нещата, дано пак да има желание и най-вече възможност да ми помага. Praynig

# 709
  • NE
  • Мнения: 10 999
Мама поема всичко плюс е голяма чистница и каквото може върши, но и детето е много взискателно. А ММ ме ядоса защото беше напълнил мивката със съдове при положение, че помолих да се измият след прибирането си след бира с момчетата, а аз се боря с ревящо бебе. Crazy
Явно много ми дойде. Confused

# 710
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
И аз като Теди ще похваля нашия татко - много се включва, ама много - поделяме си всички задължения, последно време почти само той къпе Ивайла, облича я, слага на гърне, а бе всичко - от около година спокойно си ходя на народни танци, сега на зумба, а и баткото много помага - ходим вечерите в училището до нас, те си играят двамата, а ние с ММ тичаме - т.е. сговорна дружина сме, дано все така да сме, а и на всички го пожелавам  Hug

# 711
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Теди,Рокси,завиждам на такива татковци.Нашия помага доколкото да си играе с него.За чиниите и мен ме е яд много,защото ММ и свеки дори не прибират,а оставят всичко както са яли.Веднъж така ги увиках,че после месец сигурно им държа влага,защото си прибираха всичко.
Теди,дано почака още малко бебчо.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Ох, как ми липсвате ... Нямам време за нищо, едва успявам да ви прочета през телефона, но не си е работа от там да пиша, голяма мъка е. Насето май ще се окаже и с алергия към глутена, в Петък сме на лекар в София. Изрина се от овесена каша, на 10 - ти ден, след като я бях въвела. Иначе расте милия, прави бели, подготвяме се за 1 - вия Рожден Ден  Crazy
Теди, леко раждане, мила !
Цветенце, напълно те разбирам  Hug
 Hug за всички, надявам се скоро да ми остане време да се включа по - обстойно  Blush

# 713
  • Мнения: 230
Офффф и нашият татко и той не се включва много много.Като се прибере нарадва му се малко и айде пак при мама.Аз го сменям,аз го храня,аз всичко правя.Той помага само за къпането,ама ако имаше как сигурно и това щеше да ме оставя да правя.Иначе и той като мецан на Меци като започне едни игри на телефона като хипнотизиран е нищо не чува и не вижда.Живеем  със свекитата,ама и те само му се радват на Викчето,но аз и без друго не искам да го сменят или хранят,защото всичко което правят ми се вижда,че не го правят както трябва.Ама мен ме беше подгонила някаква ревност когато родих и ме исках да го давам на никой,исках всичко сама да си правя и до някъде май съм си виновна сама за сегашното положение.Поне детето ми е кротко и много гальовно та не ми създава кой знае какви трудности.

# 714
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Здравейте, момичета!
Ние в неделя се завърнахме от моренце и едва днес успях да изчета каквото сте писали  Hug

Феичка, горе главата! Ще се оправят нещата.  Hug А пък мъжете много често заслужават да спят в хола  Laughing
Арвенче, прегръдки и за вас с Насето  Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: X
Теди, и от мен стиснати палчета като дойде момента  Hug
Петеске, ами айде де  Hug
Скрит текст:
За онова дето разправях, че съм разсеяна е, защото си намерих работа и се чудих какво ще става с Анди, но засега ще го гледа една приятелка, която има нужда от паричките и взаимно ще си помогнем, а после се надявам да тръгне на частната занималня.
Аз не мога да се оплача от таткото, колкото съм майка аз, толкова и той.
Арвенче, палчета и от нас  Hug

# 716
  • NE
  • Мнения: 10 999
Арвенче Миличките. Hug Много ви се насъбра. Дано не е алергия. Praynig
Нелка И мен ме подгони същата ревност, но пък не съжалявам че не показах нужда от помощ от свеки. Peace
Бюти Добре са се подредили нещата. Hug

# 717
  • Мнения: 11 477
Аз пък се радвам на добри взаимоотношения и при всеки случай на нужда оставям детето, даже майка ми е по-склонна да не ме послуша как да го гледа, отколкото свекървата. ММ се включва засега по-скоро в къщната работа, а с детето се занимава - да го заиграе, да се опита да го успокои, ако се е разплакал (обикновено не успява), и с къпането.

# 718
  • Мнения: 230
Виктор днес почти цял ден има 37 градуса температура заради вчерашните ваксини.Дясното оче нещо му сълзи и събира малко секрет.Дали е възможно от температурата да го е ударило в оченцето?Ще видя и утре как е и ако пак е така ще се ходи май при педи.Дадох му нурофен и сега спинка.

# 719
  • Мнения: 39 295
В петък ще бодем синфлорикс и от сега ме е хванал съклета  Tired
Тая година се борим пак за Синагис. Силно се моля в здравната каса да има парички, та моето дете да не боледува и тая година.

Общи условия

Активация на акаунт