Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Мислех да започна утре с варен картоф или оризова каша,но понеже днес ще бием третата ДТК и ако се появи рядко ако,аз няма да знам от храната ли е или от ваксината.Та въпросът ми е колко да изчакам след ваксинацията?/само на АМ сме/Не мога да питам лекарката,защото я лъжа от месец и половина че съм захранила.
Цитирай

UK, Harlow/София

След ваксина кризистният период е 72часа.През това време са възможни неразположения при детето, след това отминават!
Цитирай

пред компютъра

Когато на нас ни биха ДТК лекарката ми каза, че може да проявява капризи при храненито, да е кисел и т.н. 2-3 дни. Така , че според мен трябва да изчакаш поне 3 дни. И ако детето си има  нормалния за него апитит може да започнеш да го захранва.
Цитирай

Paradise

Аз бих изчакала още мъъничко, виждам, има още няколко дни до навършването на 5 месеца Wink
Цитирай

на кой му пука, майна

Аз бих изчакала още мъъничко, виждам, има още няколко дни до навършването на 5 месеца Wink

Peace
Цитирай

Бургас

Даааа ,Благодаря Ви мамита.
Ще го направим на мини рожденния ни ден с една мини мини картофена торта.
Цитирай

София

И аз така. За всичко има време. Цял живот ще яде картофи.  Laughing Laughing
Цитирай

Когато бебето е болно ,например,не се препорьчва вьвеждане на нова храна.При такьв стрес за организма ,какьвто е ваксинирането,аз не бих захранила. Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.