Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №35

  • 76 685
  • 795
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Пробвай да я върнеш безплатно в някой от тия пощенски клонове
http://www.bgpost.bg/?cid=208&NewsId=643


Мерси много, но как да разпечатам етикет за връщане от Амазон.де, като ми дава възможност за избор между 2 куриера, които да вземат пратката от немския адрес (на Габко)?

# 556
  • София
  • Мнения: 44 098
Трябва да им пишеш, че не си в Германия.  Да ти направят етикет от бг до техния адрес директно.

# 557
  • Варна
  • Мнения: 211
Здравейте,
как стои въпроса с връщане до немския амазон на едни обувки които се оказаха за тесен крак .  В какъв срок мога да ги върна, и каква е процедурата понеже немския ми не е много добър....

# 558
  • Мнения: X
Трябва да им пишеш, че не си в Германия.  Да ти направят етикет от бг до техния адрес директно.

Нито дума немски не знам, даже на английски не знам как да им напиша, че съм ползвала превозвач.  Confused

# 559
  • София
  • Мнения: 44 098
Не мога да помогна тук вече.
Аз също не знам немски, бяхме помолили сестрата на мм да превежда тогава кореспонденцията към тях. Просто им бяхме писали, че в момента не сме в Германия и скоро няма да бъдем, какъв начин предлагат за връщане и възстановяване на сумата в този случай и те ни пратиха етикет (първо сбъркан, можеше изпращача да е само от Германия, после пак им писахме директно адреса ни в момента и те пратиха нов линк, който вече да може да се избира страна от Европа и да си попълним точно данните, абе разправия си беше цялата история, та ако имаш кой да ти превежда  близък какво да им пишеш, няма да е зле).

За превозвачи не бих обяснявала изобщо.

# 560
  • Мнения: X
Явно няма да стане връщането... аз така си и мислех. Хем обикновено си поръчвам до България, стига по-бързо (от Германия през Габко дойде на 19-я ден от поръчката ми), хем сега тази разправия.
Пуснах обява в Продавалник.

Мерси много, Angel_Dust!  Hug

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 13:57 от Анонимен

# 561
  • София
  • Мнения: 2 401
Здравейте,
как стои въпроса с връщане до немския амазон на едни обувки които се оказаха за тесен крак .  В какъв срок мога да ги върна, и каква е процедурата понеже немския ми не е много добър....

Ако продавач е Амазон, можеш да ги върнеш в 30-дневен срок от получаването и ти възстановяват пощенските разходи. Пиши им на английски  Peace

# 562
  • Мнения: 154
За мен взех тези мокасини- размер 4УК/37ЕУ  .

Би ли сподели как ги намираш като широчина? В коментарите пише, че са тесни?

# 563
  • Мнения: X
Браво на Амазон, съгласиха се да им върна якето, ще ми възстановят и пощенските.  Simple Smile

Мерси много за помощта, момичета!  Hug

# 564
  • Мнения: 182
За мен взех тези мокасини- размер 4УК/37ЕУ  .

Би ли сподели как ги намираш като широчина? В коментарите пише, че са тесни?

Моят крак е тесен и са ми добре на ширина. Определено не са за много широк крак. По-скоро за тесен/нормален крак.
Аз ги нося вече  2 дни и определено са много удобни.  Мисля, че се отпускат малко на ширина, защото все пак са естествена кожа и отвътре и отвън. Синият цвят обаче е труден за поддръжка - вчера ме заваля дъжд и останаха петна от капките. Сега ги забърсах с влажен парцал и като че ли изчезнаха капките. Иначе е много хубав цвета за носене с дънки.

# 565
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 141
Здравейте момичета ,някой ще ми преведе ли какво точно искат да ми кажат от сайта .С гугъл транслейт разбирам другото ,но тук превода не мога да го схвана .
Връщам един блендер .
Bei einem Warenwert ab 40 EUR geben Sie Ihre Sendung bitte nachverfolgbar (als Paket) auf. Bitte heben Sie unabhängig von der Art Ihrer Rücksendung den Einlieferungsschein beziehungsweise die Quittung auf.
Благодаря ви предварително.

# 566
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Защо не пазарувате от http://www.amazon.com ,там като че ли нещата са по на сметка. Не съм много веща в онлайн пазаруването ,затова се обръщам към вас ? На някой артикули има и безплатна доставка .

# 567
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Защо не пазарувате от http://www.amazon.com ,там като че ли нещата са по на сметка. Не съм много веща в онлайн пазаруването ,затова се обръщам към вас ? На някой артикули има и безплатна доставка .


Привет Simple Smile Не всичко от американския амазон се доставя до БГ. Доколкото знам, безплатната доставка е само за Америка. На по-скъпите артикули ще има доставка и мито. Така че в крайна сметка не се знае дали няма да излезе и по-скъпо, отколкото ако се купи от европейски Амазон.  Peace

# 568
  • София
  • Мнения: 5 547
Защо не пазарувате от http://www.amazon.com ,там като че ли нещата са по на сметка. Не съм много веща в онлайн пазаруването ,затова се обръщам към вас ? На някой артикули има и безплатна доставка .


Привет Simple Smile Не всичко от американския амазон се доставя до БГ. Доколкото знам, безплатната доставка е само за Америка. На по-скъпите артикули ще има доставка и мито. Така че в крайна сметка не се знае дали няма да излезе и по-скъпо, отколкото ако се купи от европейски Амазон.  Peace
Да не говорим ако се наложи нещо да връщаш Money.

# 569
  • Варна
  • Мнения: 211
Да попитам по повод връщането към Германия,  както *Magrat пише, поръчката ми е от 19.08 на документите на амазон има дата 22.08,те от коя дата смятат 30 дни понеже пък от куриера не виждам да имам документ, а то беше дефакто 8 дена по късно доставено, как ги приемат датите?

Общи условия

Активация на акаунт