За направленията

  • 877
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Може ли някой да ми каже с едно направление за специалист колко посещения мога да направя?
 Защото когато ми го даде JP- то каза, че имам право на 2 или 3 посещения. Водих сина си на хирург 2 пъти, но последния път каза, че трябва да идем още веднъж, а вече нямаме право. И следователно трябва да платим ( за манипулация с продължителност 1 мин. - 20 лв.) Та се чудя дали наистина е така или .....

# 1
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Май е на 3, но в рамките на един месец. Обаче въобще не съм сигурна, да не те излъжа. Имам спомен, че преди да забременея ходих на гинеколог и с 1 направление изкарах 3 контролни прегледа, всеки следващ преглед тя си попълваше няк`ви документи и ги прилагаше към направлението. Но беше в рамките на 1 месец, за другия месец трябваше ново направление. Но това беше преди 1 -2 години, така че не знам как е сега...

# 2
  • Мнения: 175
Мерси за отговора PetiaK!
Все пак минахме само с 10 лв. с обещание, че следващият път, ако има такъв, няма да плащаме! Иначе доктора си прибра левчетата в джоба. Защо, вика, ще ги даваш на касата- за чистачките и незнам си какви?

# 3
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: mam4e2004
... Иначе доктора си прибра левчетата в джоба. Защо, вика, ще ги даваш на касата- за чистачките и незнам си какви?

Ха, свежар! Ей, ама са много нагли... Дано поне работа да ви е свършил...

Общи условия

Активация на акаунт