Къде в Пловдив? - 52 тема

  • 47 838
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
търся фирма, която да ми изработи парапет, вътрешен, може би от алуминии или инокс и да не ми дупчи гранита, ами да го направи с тръбогибка отстрани на стълбите, така ще ми запази и ширината. Досега не съм намерила фирма, която иска да се занимава с частен дом, повече все искат да правят кооперации, затова ако имате информация за кадърна фирма/човек...ще се радвам да споделите.   bouquet

Единият от съседите ни има фирма за ковано желязо. Мога да попитам дали правят парапети и от алуминий и да му взема координатите, ако се занивават и с това.

# 16
  • Мнения: 2 942
Velesa, какви книги търсиш?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
Добро утро! Къде в Пловдив продават употребявани книги?

Освен около централна поща, книги има и срещу дома на културата "Борис Христов". Не съм сигурна дали не са само учебници, защото се казва Учебникарница

Учебникарницата работи ли още, защото по едно време ми се струва, че беше затворена? Употребявани книги съм намирала и в безистена срещу съда

# 18
  • Мнения: 454
Благодаря за отговорите момичета bouquet Отидох до пощата и намерих една от книгите, която ми трябваше.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
Velesa, на безистена срещу съда има една книжарничка, имай предвид, че тези до пощата не са от най-евтините, случвало ми се е да предлагат книга с 2лв. разлика от книжарницата  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 470
Добро утро! Къде в Пловдив продават употребявани книги?

До автогара Родопи, в началото на Димитър Талев има едно добре заредено магазинче за книги втора ръка.

# 21
  • Мнения: 41
Искам да попитам за добър дерматолог за лечение на акне?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Препоръчайте ми фирма за мебели, които работят с MDF.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте, да питам къде има качествени раници за първокласниците?

# 24
  • Мнения: 4 125
и аз търся раница за първокласник
в метро са пуснали на херлитц , но са над 100лв
има и на габол -60лв, но и по сайтовете са толкова
синът ми хареса тази , някой има ли отзиви ?
http://www.ranitsi.com/Gabol-Ninja-Boy-Ranica-1763201
освен в метро, къде може да се търсят качествени раници

# 25
# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
Искам да попитам за добър дерматолог за лечение на акне?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379850.4065

# 27
  • Мнения: 765
sweetmary, д-р Гюрова  Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 41
adoration, аз бих препоръчала DJ Майли - на няколко субития, на които съм присъствала (включително и сватбата ми), е бил той DJ и винаги е успявал да усети вкуса на присъстващите.

mimoz75, ако правилно се ориентирам, интересува те ЛИА Дизайн ..не знам дали и къде са се преместили, но това им е сайта - можеш да попиташ или да посетиш вторият им магазин в пловдив - http://www.lia-dizain.com/shop.php?store=6.

Бях питала преди време за уроци по плуване за деца - да ви кажа, че записах сина си (на 3г.) във ВСИ (Josefin, мерси:)), при Боян Мeлев и съм много доволна (синът ми всеки ден ме пита кога ще ходи пак на плуване:)).

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Лиа дизайн са си там,не са преместени Peace

Да питам има ли някой да си води детето на плуване,на в Д.Матевски в Тракия Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт